Shawn a Nick jsou středoškolské fotbalové hvězdy, nehodlají však strávit léto na soustředění, ale pořádně si je užít. A kde jinde než v táboře pro roztleskávačky se najde tolik půvabných dívek? Jenže když se Shawn zamiluje, je třeba změnit taktiku…  V americké komedii režiséra Willa Glucka se hvězdy středoškolského týmu v kopané Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) a Nick Brady (Eric Christian Olsen) vyhnou fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit uprostřed houfu krásných dívek ... na táboře pro roztleskávačky. Chlapci si užívají, protože díky pověsti „citlivých kamarádů” nemají problém přemluvit krásky ke koupání bez plavek, k nácviku roztleskávání bez oblečení a dalším povedeným kouskům. Pak ale Shawn ztratí hlavu a zamiluje se do přitažlivé leč podezíravé vedoucí Carly (Sarah Roemerová) a oba mládenci musí rychle změnit styl hry. Dokáže Shawn uskutečnit svůj plán dřív, než soutěž roztleskávaček skončí? (oficiální text distributora)

guri

Celkom prijemne oddychove prekvapenie. Nametom podobne desiatkam inych komedii, no bez nejakych nechutnosti, telesnych tekutin ci samoucelnej nahoty. ()

Yancl

Párek nadržených týpků a spousta krásných koček .. tedy ničím vybočující bláznivá komedie - opět ten stejný soudek vtipné kaše...Ano, ulítlé a sprosté hlášky každou minutu a musím uznat, že jsem se bavil a smál. Jenomže, už od první sekundy je úplně jasné, jak to bude pokračovat, která náruč nezůstane prázdná a kdo je ten zlej. Konec je tedy daný od začátku, stačí tedy jen (ne)pozorně sledovat a případně se bavit, smát..a o tom to celé vlastně je. [61%] ()

Mashak

Už dlouho nejsem teenager, ale páni jak já se nasmál! Ačkoliv dělal blondák ksichty jako Carrey a tmavej měl pohledy a mimiku jako Wilson(zdálo se to jen mě?), tak jsem se nad mnohými scénami více než pousmál a nejen z důvodu trapnosti! Pokud mám film hodnotit s jinými podobnými výplody, tak je jeden z těch lepších! ()

salamandrr

prdelka kam se podíváš, to by mohl být podtitul. Krásný holky, podařený jokes, občas solidní gymnastický prvky a hlavně zase ty holky... nadprůměrná teenkomedie ()

Pingu

Takřka geniální :o)) !!!!!!!!!!! Každou další vteřinou........ Tolik krásnejch holek za hodinu a půl v jednom filmu - komu se to může nelíbit ??? :o)) ()

moviechecker

Staré dobré časy, pozrel som si to po desiatich rokoch a musím povedať, že som sa stále rehotal. Kde sú tie časy, kedy neboli komédie ešte tak sofistikované, že sa na ich trápnom humore dalo aj zasmiať :-). ()

GodKnows

idealna odychovka ktora pobavi.......podarene forky su OK....menej podarene nie su trapne a to je dobre....plus je tam strasne vela brutalnych kociek :-DD ()

umbjaz

amíci by si konečně měli uvědomit, že komedie je i o něčem jiném, než sexy kočky a dva či vice týpků, kterejm by nikdo věk kdy chodí na střední neuvěřil a to ani ve tmě... ()

Doski

''Ty vole to jsou kozí pastviny.'' ''To já jen tak.'' Nejlepší komedie svého druhu. Vtipný scénář, moc povedený casting (fakt hodně pěkných holek). Hlavní dvojice si docela sedla. Překvapivě se tempo celou dobu docela drží. (Hodnocení č. 1000) 75% ()

ZnalecH

Před puštěním filmu jsem si říkal, že se podívám na průměrnou americkou komedii, ale musím říct, že jsem se spletl. Byla to bomba. Mužské pohlaví jistě chápe, jak se cítí dva kluci, když přijedou do tábora plného roztleskávaček. A k tomu všemu koukám, koukám a najednou si uvědomuju že se bavím a směju. Nevím, jak to tahle komedie dokázala, ale opravdu se mi velice líbila a doporučuji ji. ()

mira.l

Když jsem to pustil, prvních pár (no asi 15) minut jsem si říkal "do kelu, co jsem to zase stáh za americkou teen hovadinu"? A nakonec... je to vlastně blbost pro puberťáky a tak ... nakonec dávám slušné čtyři *:). Já teda americkému fotbalu nebo co to tam hrajou nerozumím ani za mák, nevím, co na tom ti Amíci mají, stejně jako na baseballu, smysl roztleskávaček na těch akcích mi taky uniká, takže nějak moc nechápu, proč jsou do takových soutěží roztleskávaček tak zažraný. Tak jsem to bral první minuty jako nutné zlo, že to teda dokoukám. Postupně jsem tomu přicházel na chuť, je to jeden z těch U.S. filmů, kde té trapnosti zase tolik není, postupně převáží komediální stránka se slušnými hláškami. A koneckonců... no ano, jsem chlap, takže se hezky koukalo na to množství mladých holek, proč to nepřiznat. I když mě tady mnohem víc než všechny jiné potěšila Sarah Roemer, te(e)n její kukuč...:). Nečekaně mi docela sedla i ústřední pánská dvojice. A v neposlední řadě musím uznat, že na ty scény ze soutěže v závěru se koukalo taky pěkně, přece jen to chce něco umět. Taková Trojská fontána...není ono to prohibito...prohibado....prohibo... prohibidado?!? No nic, to já jen tak:). Jméno Will Gluck mi tak nějak něco říkalo, a ejhle... Kamarád taky rád a Panna nebo orel. Aha, některý tvůrce holt umí slušně udělat to, z čeho by jiný zplodil naprostou hovadinu. Loudilové byli jeho první film, je vidět, že tenhle žánr mu sedí. ()

BaronX

Nu což příjemné letní pokoukáníčko, které okoření 300 polonahých roztleskávaček ... co proboha chcete víc? ()

AnyLae

Ehm... poměrně úsměvný začátek vystřídalo uřvané skandování... a SKANDOVÁNÍ! Když máte náladu na jednoduchý humor, zasmějete se. Do chvíle, než vidíte velké osazenstvo roztleskávaček jak slovo od slova, jedna do poslední, umí nazpaměť "Bravo, girls"... to bylo děsivé... ale v druhé polovině je zajímavá scéna v kuchyni, kde je ukázáno, jak do vypadá, když se přemisťuje mužský mozek z jedné hlavy do druhé. Prostě průměrná komedie. ()

KdG

Celkem slušná podívaná, mohlo to bejt teda i víc vtipný, ale i tak to šlo a bylo na co koukat. ()