Michael Harding (Penn Badgley) se vrací z vojenské školy domů, kde na něj k jeho údivu čeká šťastně zamilovaná matka (Sela Ward) a s ní i její nový přítel. Jmenuje se David (Dylan Walsh) a s Michaelem se tak trochu znají. Postupem času začíná mít Michael z nového přehnaně ochotného obyvatele domu stále podivnější pocit. Je opravdu tak dokonalý, jak ho vidí matka, nebo snad skrývá i svou temnější tvář? (oficiální text distributora)

Black_doll

Neustálé plkání o významu rodiny, předvídatelné lekačky, nesympatický otčím David, nereálné smrti udušením (člověka neudusíte za méně než 5min., možná když budete mít štěstí tak za 20min. - no co, chodila jsem na zdrávku :-) zachraňuje super kamera, výborná hudba a sympatický syn Michael.... ()

hadouken

Čekal jsem malinko něco víc, ženská, která žije sama s dětma a zamiluje se do vraha, který je velmi precizní a co mu stojí v cestě, tak zabije. Dylan Walsh hrál perfektně, to se musí nechat, ale jinak bych řekl, že celkem normální americký kousek tohoto žánru. Dávám 3*, protože jsem se u tohoto filmu tak nějak středně pobavil. Asi to nebude film, který si budu pouštět, když nebudu mít co dělat, ale rozhodně nelituji toho, že jsem tento film viděl. ()

mikessc

Docela slusny thriller ,celkom dobre natocene napatie tam vladne ,no nie sice vrcholovo,ale urcite nebolo na skodu si pozriet tento film. Bavil som sa. ()

Domas88

Hodně předvídatelné a bez originality. Tohle tady bylo (a jistě ještě bude) mockrát. Ale dalo se na to dívat, no hlavně na Amber :) ()

bigjames

Poměrně kvalitní herecké výkony, fajn atmosféra, občas i docela nápaditá kamera, cool hudba....ten film by vlastně fungoval docela dobře, kdyby se netočil kolem tak naivně hloupého příběhu. Lehké zjednodušování ve scénáři se dá pochopit, tady si ale vrah dělá co se mu zlíbí, naoko je sice hrozně opatrný, ale všude nechává DNA, lidé z jeho okolí (a zvlášť Ti co ho začnou podezřívat) mizí jako na běžícím pásu, čehož si ale nikdo nevšímá a nikoho to nezajímá. Těch vyloženě anti-logických momentů tam zkrátka bylo až moc. ()

veverysiak

Kopírákový film o pošahanom hľadačovi rodinného šťastia, ktorý furt narazí na pritrúblych a naivných ľudkov, ktorých musí po nevydarenej terapii vyhladiť, v podstate nám autori nemajú ponúknuť čo nové, možno pár mŕtvych nešťastníkov, ktorí sa pripletú do cesty, ako oddychovka to celkom ujde, dokonca na ňu ani nezabudnete, ale len kvôli tomu, že podobných kúskov už bolo húfy, takže 60%. ()

FEAR99

Solidní horor. I řemeslně na dobré úrovni, opravdu. Škoda, že hned první scéna dává divákovi pocit, že uvidí něco vyjímečného, v konečném součtu se nic takového nestane a tak právě úvodní titulková scéna na mě zapůsobila nejvíce. Jinak prakticky klasický horor, který ničím moc nepřekvapí, celkem pobaví a na sobotní večer je ideální příležitostí jak vzdorovat nudě. Dylan Walsh v hlavní roli prošel, ten zbytek neurazí. A to by se dalo říct o celém filmu. p.s.: původního Otčíma jsem neviděl, i tak se domnívám, že nová verze ostudu neudělala. AKTUALIZACE: Otčím je srdcovka mé sestry a postupem času (a několika shlédnutí) i moje. Nezaslouží si ten film 4*? Zaslouží! KONEC AKTUALIZACE. ()

huasca

člověk drží palce, aby to přežili, ale je to taková ta umělotina, chatrný nepravděpodobně vykreslený příběh... ()

jopal

Mna tiez original viacej "vystrasil", atmosfera tam bola taka uveritelnejsia, ale neurazil ani tento, ziadne vacsie chyby som nenasiel. Mozno sklamal len pre to, ze som vedel, ako sa to bude uberat... ()

slaYerko

Atmosféra dobrá, herecké výkony tiež fajn. Akurát škoda, že sa celý film dal domyslieť po úvodných piatich minútach, ale neviem či sa takýto film dá natočiť aj tak, aby sa to predvídať nedalo. Dávam * * * * ()

WoodoX

Klasická klišovitá šablóna vyvražďovacích thrillerov, neviem, čo k tomu proste viac napísať. Ak má niekto rád tieto thrillery, tak si príde zaiste na svoje. ()

Franco21

Klasický horor-thiller s jednoduchým námětem, psychopatem a opakujícími se zápletkami. Dylan Walsh zahrál psychopata skvěle, sám ho potkat tak mám strach! Všechno navíc umocňuje správně zvolená hudba na pozadí, takže o vylekání diváka není nouze. Penn Badgley na roli nedůvěřivého nevlastního syna neměl co zkazit a víceméně si odvedl svou práci na jedničku. A ve vedlejší roli nádherná Amber Heard, kterou můžeme znát z filmu Never back down/Nikdy to nevzdávej. Jedinou chybu vidím v závěru filmu, konec děje se seběhne strašně rychle a bez zbytečného vysvětlování. Ačkoliv celkové hodnocení tohoto filmu je "60%", já ho ze svého lajckého pohledu vidím na 4*. ()

PatrikP4

Ono by to bylo celkem dobré, kdyby se tam něco dělo... Hodina a půl je vlastně o ničem... To rozhodně tohle Disturbia, které je v podobném stylu je o parník lepší... Tady jediné co nadchne tak je Amber Heard v plavkách... ()

badett

Celkem povedený thriller, ve kterém moc hororových scén nebylo. Zajímavý děj a dobrý herecký výkon Walshe. Proto 70% ()