Peter Klaven (Paul Rudd) je úspěšný realitní makléř, který se zasnoubí s dívkou svých snů Zooey (Rashida Jonesová). K velkému zděšení však zjistí, že nemá žádného blízkého kamaráda, který by mu mohl jít za svědka. A tak se pustí do pátrání po opravdovém příteli. Po řadě bizarních a ponižujících setkání Peter potká Sydneyho Fifea (Jason Segel), šarmantního a zábavného chlapíka, s nímž si okamžitě padne do oka. Ale čím více se oba naprosto odlišní muži sbližují, tím více trpí vztah Petera a Zooey. Peter je nakonec nucen volit mezi svou snoubenkou a novým nejlepším přítelem v příběhu, který se tak stává komickou úvahou na téma, jaký je skutečný význam přátelství. (HBO Europe)

Pollock

Nejdříve jsem dal 3 a myslel i půl, ale poté co vyprávím vtipné scénky svým kamarádům zvedám na 4 a možná i trochu víc. Krásná míchačka HIMYM+40ti letý panic/Deuce Bigalow skvělá komedie a ještě lepší Marshall!!! ()

casioa....

Nemôžem inak, ako za päť* Bolo to milé, Jason Segel to parádne váľal, určite jedna z naj komédií tohoto roku. Aspoň pre mňa teda... ()

BluT

Sám pro sebe si hodnotim komedie podle toho, kolikrát u nich tak vybouchnu smích, že si je musim pauznout a dosyta se vytlemit. Pokud se to nestane ani jednou, šance na 5 hvězd je mizivá. Zde se mi to párkrát stalo a navíc po celou dobu film nesklouznul do klišé romantických komedií, ale jel si vlastní sympatickou cestou o dvou kámoších a jedný sexy snoubence. Takže celkově super komedie a navíc Jason Segel. Je fakt výbornej. ()

Wally

Velice slabá komedie...jak už se mi poněkolikáté osvědčilo P. Rudd mne jako herec nebaví, je mi nesympatický a nepřesvědčí mne o tom, že jde o dobrého herce. Situaci zachraňuje trošku J.Segel, ale prostě to nestačí....protože i celý příběh nemá silné okamžiky. Koukat se jak se z nudného týpka stane roztřeštěný puberťák, který je pořád na telefonu se svým 'nejlepším' kamarádem, kterého zná pár dnů....ne děkuji...nikdy více... ()

Hanys_

Komu se líbí filmy z Apatowovy dílny, tak tenhle u něj pravděpodobně zaboduje také, protože je jim více než podobný. Prostě další hodně pohodová komedie (ikdyž např. Zbouchnutá nebo Kopačky u mě hrajou trošičku vyšší ligu) s "opět" výborným Segelem a hooodně příjemným soundtrackem. 7/10 ()

MareT.

To je presne ten typ komedie, ktera je prijemna, zabavna, ale mistama by se hodilo trochu vice pritlacit na pilu, protoze se to celkem ocekava od deje, kde si chlap hleda chlapa...teda jenom jako kamarada...JInak oba predstavitele jsou super, Paula Rudda mam cim dal tim vic rad... ()

Rssa

Pohodový a dostatečně vtipný film, který má dochuť sice minimální, zato příjemnou. Trochu lepší jednohubka. 75 % ()

dopita

Mě to připadá celý ňáký debilní. Ať už scénář, nebo i herci. Titulní dvojici jsem ani na chvíli neuvěřil, že by mohli bejt kamarádi - chemie mezi nimi veškerá žádná. Přitom oba jsou jinak docela obstojní herci, ale tady mě srali. Scénář je samý blbý klišé, navíc prošpikován hodně trapnýma pasážema. Film zachraňuje občasnej opravdu údernej humor (ve kterém má prsty především dvojice Jaime Presslyová a Jon Favreau), ovšem takových scén je zoufale málo. ()

noby

Nekonečná sbírka klišé, která jedno klišé rozbíjí, aby s ním druhé budovala, třetímu se smála, ale zároveň se k němu přiznávala… Sbírka postav, které jsou na tom zhruba podobně. A tak nějak to všechno dohromady docela příjemně funguje. ()

Wishkah

Myslím si že scénárista si mohl s tímhle filmem dát větší práci. Spusta dialogů je vtipných, ale bohužel natažených do až trapné délky. Spousta dialogů a scének skončí napůl cesty. Film ale dostane neuvěřitelnou šťávu s nástupem Jasona Segela. Ten je vládcem filmu a jen díky němu se po jeho nástupu stane z filmu něco víc než jen další romantická komedie (i když appatovsky obrácená a obhroublá). ()

Crackonosc

Agitka na kamarádsrví, která postrádá cokoliv, co by měl dobrý film mít. Vztahy jsou tu naprosto o ničem - plochý jak přejetá ještěrka (nefunguje chemie mezi snoubencema, kamarádama, nikde), narážek je hodně, ale málokterá mě pobavila. Vlastně jo, jedna byla dobrá, ale ani tak jsem se nesmál. Na začátku víte, co se stane, v půlce víte, jak to pojede, před koncem čekáte, kdy se něco pokazí a na konci už jenom odškrtnete, jak se dá všechno do pořádku. Vůbec žádný překvapení, ani silnější scéna, nebo něco, kvůli čemu by se člověk nějak těšil z toho, co se odehrává. Možná je to zajímavě napsaný, ale režisér to posadil tak o třídu, možná dvě níž... A to mám, prosím, filmy založený na kamarádství HODNĚ rád. ()

kobe6

Těšil jsem se na to výhradně kvůli Jasona Segela, který vůbec nezklamal. Zatímco Paul Rudd? To bylo hrozné. Připomína mi Hugha Granta, ale o několik tříd níže.Rashida Jones je nádherná. Občas velmi povedené vtípky a bohužel ustálená konstrukce romantických komedii. Lepší průměr.3 1/2 * ()