Peter Klaven (Paul Rudd) je úspěšný realitní makléř, který se zasnoubí s dívkou svých snů Zooey (Rashida Jonesová). K velkému zděšení však zjistí, že nemá žádného blízkého kamaráda, který by mu mohl jít za svědka. A tak se pustí do pátrání po opravdovém příteli. Po řadě bizarních a ponižujících setkání Peter potká Sydneyho Fifea (Jason Segel), šarmantního a zábavného chlapíka, s nímž si okamžitě padne do oka. Ale čím více se oba naprosto odlišní muži sbližují, tím více trpí vztah Petera a Zooey. Peter je nakonec nucen volit mezi svou snoubenkou a novým nejlepším přítelem v příběhu, který se tak stává komickou úvahou na téma, jaký je skutečný význam přátelství. (HBO Europe)

Mary19

Představa hledání kamaráda přes internet, domlouvání schůzek naslepo a podobně je trochu na hlavu. Na Kámošovi k pohledání je ale vidět, jak přátelství mezi muži může být složité a komplikované a to cestou, která je nenásilná a plná životních mouder. Moc pěkné a příjemné překvapení... 75% ()

Mahoney.

Paul Rudd, ktorý sa neuveriteľne hodí do každého filmu, Jason Segel, ktorý svojou postavou veľmi dobre zaujal rolu priateľa v tomto filme. Perfektná komédia. Odporúčam. :-) ()

Olík

hluboká životní moudra i rozhovory o honění jako subžánrový heterobuddy kompromis mezi hollywoodským klišé romcomem a nekompromisní plynatostí trpící uchylárnou. Sympatická ústřední dvojička......možná mezi nimi lehce hapruje chemie, bonusy jako například páreček Favreau - Pressly , několik dobře trefených zásahů, beer pohoda, trocha chlapské romantiky, nostalgické vzpomínky s Rush nebo Lou Ferrignem, ale i hluchá místa a chytání se stébla........tak to je Jason Segel, kámoš k pohledání Paula Rudda. ()

Raziel_cz

Dvacet minut. Zkurvených dvacet minut a snad bych tomu napálil maximum. Bohužel hollywoodští komediální scenáristé znají jenom jeden zvrat a sekají ho přes kopírák do všech filmů. Přesto je ale I Love You, Man mnohem výš než průměrné hollywoodské komedie. Sympaticky obsazená, hystericky vtipná záležitost pro chlapy. Každý potřebuje kámoše, jako je Jason Segel. ()

Rathalos

Prijemna pohodovka na sprijemnenie dna ci vecera so sympatickym hereckym obsadenim,hlavne Rashida Jones vyzerala luxusne,ten jej nadherny ligotavy usmev stal za hriech,ale samozrejme aj Paul Rudd a Jason Segel spolu vytvorili skvelu blaznivu dvojku,bola sranda ich sledovat,cize to vidim na stvorku...:-) ()

Skleni

Musím povedať, že tento film ma prekvapil. Prekvapil ma svojou razantnosťou príbehovej časti, kde sa nestíhate diviť ako sa všetko mení a rázom sa prevracia celý systém diania na obrazovke. Film má pomerne jednoduchý dej postavený na rozporoch v rodine, medzi priateľmi a najmä na zaškatuľkovaných osobnostiach. Je tu mrzutý manžel ináč "šťavnatej" blondíny, najlepšia kamarátka, ktorá sa tak strašne chce vydať až je z nej trafená ženská a pod. No zaklincováva to Sydney, ktorý zároveň dotvára celý film. Sydney je skvelým prvkom a zároveň aj chválim Jason-a za jeho prevedenie. Spolu s Paulom tvorili charizmatickú dvojicu. to je veľkým plusom tohoto filmu. Ďalšou stránkou filmu je jeho dialógová časť. Tá bola parádna!!!!!!!!!!! Vtipy, hlášky... hneď na to sa mi dostalo dramatických častí a nasledovali znova vtipné okamihy. Proste WOW! Po tech. stránke je to chabota, lebo kamera je primitívna, strih ako by som ho ja robil (a to mám problém upraviť fotky v photoshope), hudbu je málokedy počuť ( no keď je, tak je parádna) a ostatok je na tom rovnako. I tak je film svojím odhodlaním byť jednoduchou komédiou, proste super! 83% ()

darkreider

To je velice vulgárny a sprostý film, ale nemôžem sa ubrániť tomu, že ma to bavilo. Niektoré jokey boli neskutočne vtipné. Normálne toto nie je šálka môjho čaju, ale fakt sa mi to páčilo. ()

ZackSawyer

Vážně příjemné překvápko pro mě, pohodička film u kterýho jsem se x krát totálně od srdce zasmál. Potěší zejména herci které znáte z různých seriálů ;-) a opravdu to celé dost dobře funguje. Takže u mě jasný 4 stars. ()

aR3Zz

Moc příjemná komedie pro letní večery. Nápaditá, nenudí, pobaví. Dobře zpracovaná a natočená. Herci kvalitní, stejně jako jejich výkony. Vlastně jsem celou dobu, kdy se něco pokazí a ono to nepřišlo. Žádný podraz na diváka, vše skončí tak, jak byste chtěli. S čistým svědomím 80% ()

Mashak

Vcelku pohodové. Na hledání hluchých míst lupu nepotřebujete, ovšem to nic nemění na faktu, že se zrodil film, který konečně popisuje pravé mužské přátelství! Méně než Zkrocená hora, ale víc jak Vincent a Jules! Mr. Jason opět uvolněný a neohrabaný a Paul Rudd působil teple, ale sympaticky. Dobrý film! ()

Blaogranas

Jedna z dalších super pohodových romantických komedií. Navíc se v hlavní roli roztržitého snoubence bez přátel představí Paul Rudd, kterého mám rád. Výborná zábava na večer pro dva ;-) ()

bolf!k

Na to, že se jedná o komedii, jsem se moc nezasmál. Ale dost příjemně se na to koukalo. Spíš hodně velkej odlehčovák, než vysmátá komedie. 70% ()

pepa3rd

Vcelku příjemná nenudící komedie se zajímavou zápletkou. Zázraky nečekejte, ale rozhodně solidní nadrpůměr. 60 % ()

Alice02

Předem chci jen říct, že taky patřím mezi uživatele, kteří většinou nečtou komentáře delší jak 4 řádky... :) Až do 98. minuty, kdy si začali Peter a Sydney "vyznávat lásku" jsem vzrušeně čekala nějaký neobvyklý a překvapivý konec, který by tuhle romantickou komedii vyzdvihl výš nad všechny ostatní. Přesto, že se tak nestalo, tenhle film je tak osobitý a skvělý, že je stejně někde úplně jinde než všichni jeho slabší konkureti. Konec, který by naplnil a uspokojil má očekávání: Peter by mi svou přátelskou náklonností spíše k ženám víc seděl jako gay, který by svou orientaci přiznal při závěrečném obřadu. Pak by se se Sydneym políbili (on by byl taky homo)... a blablabla, konec. To by bylo zajímavější, ale asi neproveditelné a pro film nepřípustné. Sydney je nekonvenční a naprosto upřímný jev přírody (podobnou postavu byste ve vodách stejně laděných filmů těžko našli:)), a v čí hlavě se zrodil jeho scénář, ten je machr. Ještě si dovolím vyjádřit se k naprosto dokonalému obsazení herci, kteří jsou mi sympatičtí a už je znám z jiných filmů nebo seriálů a mám je ráda. PAUL RUDD je přitažlivej chlap, kvůli němu jsem na film narazila. Když jsem v obsazení zahlídla jméno JASON SEGEL (Marshall z HIMYM), moje náklonnost se zvýšila. V galerii filmu jsem si všimla sexy kudrnáče - ANDY SAMBERG - film si získával moje sympatie čím dál víc. Ke konečenému rozhodnutí film shlídnout mě donutila přítomnosti herečky JAIME PRESSLY (pro mě známé hlavně jako rázná Joy z Earla) a herce J. K. SIMONSe (taťka těhotné Juno). A když už jsem se večer s úsměvem na rtech usadila a zapla přehrávání filmu, dostalo se mi zvláštního a jedinečného zážitku, a můj úsměv se často změnil ve smích, ať už díky těmto mě známým hercům, originalitou Sydneyho vyjadřování nebo vděčnému tématu, točícího se kolem přátelství... Anebo to bylo prostě tím, že mi postavy padly do oka a já jsem je plně chápala. Taky se mi na něm líbí, jak dobře zobrazuje ty "trapný chvilky" kdy nikdo najednou nemá co říct - ty si alespoň jednou prožil každý z nás (teda nevím jak vy, ale já teda jo :D). Všem se Kámoš k pohledání líbit nemusí, ale pro mě je srdcovkou už kvůli těm hercům :)) Zajímavý komentář: Psema ()