Po třech letech strávených za mřížemi, Mitchel (Colin Farrell) opouští věznici s dobrými úmysly. Ale když potká starého přítele Billyho (Ben Chaplin), gangstera, který se zrovna ohlíží po nějaké práci, Mitchel se k němu připojí, výměnou za místo k bydlení. Když se znovu zaplete se svou minulostí, je vtažen do života Charlotty (Keira Knightley), filmové hvězdy která se schovává před hordou fotografů a reportérů. Přitahován její krásou a zranitelností, rychle se ujímá role jejího ochránce. Začínají spolu plánovat nový život v Los Angeles, ale plány jim zkříží gangový boss Gant. Mitchelovi je jasné, že před Gantovým hněvem není v bezpečí nikdo z jeho blízkých a rozhoduje se vyřešit věci mezi nimi jednou provždy. (oficiální text distributora)

JoséB.

Dneska jsem to videl a musim rict,ze jsem na to zustal koukat s otevrenou hubou...Nic jsem od tohohl filmu necekal,nic jsem o nem nevedel a prave proto se mi to fakt libilo...Nechci tu komentovat obcas drhnouci pribeh/i kdyz to neni tak hrozny,jak tu nekteri naznacovali/,ani nedokonale vykresleny postavy...Ale ta atmosfera me doslova primrazila.Znate to:u nekteryho filmu-a muze to bejt i tzv.hit-zkratka uz od uvodnich titulku vite,ze to proste nei ono.A naopak-nektery filmy cloveka chytnou hnedka.A to je tenhla pripad...aspon pro me.Jo,malem bych zapomnel na ten SKVELEJ soundtrack!!! ()

onevoice

Slušná gangsterka s hviezdnym obsadením. Výborná hudba na štyl spaghetti westernov. Možno by som dal plný počet ale koniec pokazil dojem. ()

KITTbx

Jistě byla to vykrádačka, střih byl žalostný, režie, no nevím, ale upřímně, vykrádačka ne zase tak děsná a hodilo se to, střih svým zvláštním způsobem zajímavý a režie, no asi to tak má pan režisér rád, že… C.F. ovládl kompletně film sekundoval mu bravurní hnusák R.W. a přihrával jim D.T. Keira jako vždy krásná, ale bohužel jen do počtu… Jen ten závěr s tím mladým zmr..m, sakra to je jak ze života :-) ()

motoe

Čekal jsem mnohem víc. Chvílemi nudné, trochu zmatené a posledních deset minut bum bum prásk a byl konec. Jo a mimochodem, Keira tam vypadá fakt děsně. ()

Puchyr

Viděl jsem v tom stejný žánr jako ve filmu Američan 2010. Málo střílení, efektů, ale o to lepší příběh. V američanovi je skvělý George Cloney a zde to drží Colin Farrel. Není to špatný film ani žánr. S Američanem mají hodně společného a těžko bych soudil kterej znich je lepší - snad každý má něco a v součtu se dost vyrovnají. ()

niki7123

Měla jsem na tento film velké očekavání, ale sklamala jsem jse a to hluboce. Od tak velkého režiséra jako Williama Monahana jsem čekala víc. Dějová linie skoro žádná, romantika jse tu niak vytratila, napětí asi vyfučelo otevřeným oknem a o akci tu není ani řeč. Jsem sklamaná protože Colina Farrella mám opravdu ráda a hrál i pěkně, ale to nestačilo. ()

Jefrey1994

U tohoto filmu jsem se dost nudil.Musel jsem čekat asi 50 minut na něco zajímavého, ale pak to hned ustálo a celý zbytek filmu jsem se zase nudil.Jako bych od režiséra Williama Monahana čekal víc. ()

FidoKuba

Colin Farrel zahrál skvěle .... Keira Knightley má blbou roli, jinak taky hezké =) Ale jinak koukáte koukáte koukáte a POŘÁD SE NIC NEDĚJE až najednou hurááá 20 minut před koncem se něco začlo dít =) Dalo se na to koukat, ale 60 % víc dát nemůžu ()

plsek45

Perfektní drama a thriller dlouho jsem nic takového nevyděl . Dobře propracovaný děj , perfektní obsazení a žádný happy-end to jsem dlouho nevyděl. Jediný co mi tam trochu chybí je lepší výprava přece jen Londýn je krásné město tak proč na něm neukázat i něco hezkého a ne jen pochmůrné ulice i když to byl asi režisérův záměr ale to tolik nevadí. Opravdu povedené a nenucené . Moc pěkné můžu doporučit . Přeji příjemnou zábavu ;) ()

Eksi

Oddychová gangsterská vykrádačka. Niektoré dejové línie mi pripadali zbytočné, iné zas nedotiahnuté. Čo ma ale dožieralo najviac bola nevysvetlená reputácia, znalosť a guráž, ktoré vlastne robili hlavnú postavu zaujímavou, no kde sa vzala je záhadou... Napriek tomu je to všetko zabalené do pomalého tempa s vynikajúcou hudbou. Koniec dobrý, no nasral ma už len z princípu. ()

JerryPilsen

Nëjdřív to vypadalo na romanci o napraveném kriminálníkovi,ale pak se z toho vyklubala drsná gangsterka.Smíchanina všeho možného se záplavou známých herců.U většiny scén jsem měl ale pocit,že už jsem to někde viděl. ()

rhodos

Snadno zapomenutelná gangsterka od debutujícího režiséra Williama Monahana, kterému vévodí v hlavní roli famozní irský herec Colin Farrell, ale také Keira Knightley, která je snadno uvěřitelná. Vyššímu hodnocení však brání nejen nedotažený scénář s trapným závěrem, ale i scény, které vykrádají podobně laděné filmy. Na film "V Bruggách" to zkrátka nemělo ani omylem. ()

vnimat_Krasu

Farrell, Knightley, Londýn, drsná anglická škola - samé věci, které mám rád ve filmu bez pohlaví. Půlhodina zde trvá věčnost, postavy nejsou pranic zajímavé a z ústředních hvězd se nepodařilo vymáčknout sebemenší chemii. Monahan trestuhodně pokazil vše, na co položil svoje pracky. Absenci atmosféry tak částečně zachraňuje alespoň Sergio Pizzorno se svým senzačním rockovým soundtrackem. ()

BigRunner

Výkon Colina Farrella opět nezklamal. Výkon Keiry Knightley mě nijak neoslnil. Film se mi líbil svěží hudbou, která byla občas lepší než film. Mysli, že měl film i myšlenku, akorát ten konec mě moc nenadchl. Přesto doporučuji shlédnout. Já si to dám určitě ještě jednou s titulky, protože ten český dabing mě připadal nepřirozený. Zejména u těch akčních scén. Film bych si pustil i jen kvůli hudbě. ()

GiorgioB.

Film o mafiánovi, který už nechce být mafiánem, hercích, kteří už nechtějí hrát... Tak to tak nenápadně plyne, vyplývá jedno z druhého, ačkoli divák ani moc neví proč, ale vadí to? Je to takovej příběh skoro jako z nějakýho divnýho života, ne švýcarský hodinky se zábavnou komplikací, to už spíš prostý mlýnek na maso nebo flašinet, klika se otáčí a hrajou k tomu krásný písničky. ()

tomas070391

Dávam 4 kvôli British accents, teda u Colina Irish accent, inak pohodová gangsterovka, žiadne výhrady, no na druhej strane nič výnimočné. ()

Blackwolfik

Co dodat, mám rád prostě tenhle styl. Film jako Po krk v extázi žeru. Tohle mi přišlo dosti podobné, hlavně tedy konec. Takže asi tak. Navíc skvělá hudba. Farrell zahrál perfektně, Já za sebe hodnotím 9/10. ()

Colin, Keira a londýnský bulvár

Colin, Keira a londýnský bulvár

26.01.2009

Nebojte, nebudeme tady vytahovat žádné klepy a lechtivé nechuťárny. Ani se nezrodil další suprehvězdný pár. Tak se prostě bude jmenovat film, ve kterém se spolu objeví čerstvý držitel Zlatého glóbu… (více)