Studio 6 (TV pořad)

Publicistický / Rodinný

Česko, 1994, 146 min

Naprosto vyhovující když člověk po ránu poloslepý snídá a chce se dovědět nějaké novinky:-) Nevím co lidem na tomto formátu může tak strašně vadit.(10.1.2014)

Jako on line zpravy dostacujici.(24.10.2012)

• kingik

Ranní dávka negativních chujovin anebo ranní dávka pozitivních chujovin. Stačí si vybrat. V létě nebo v zimě do vás tandem moderátorů hrne nepotřebné informace, které by si utřídil a byly by k užitku jen divákovi, který žije mimo mediální sféru a internet zná z vyprávění. V nepěkném studiu chybí moderátorům osobitost, často přijde nezajímavý host jemuž jsou pokládány nezajímavé dotazy a celý slepenec i s počasím je natažený do bezmála nezáživných tří hodin. Vrcholná nuda nemá na ranní náladu žádný vliv, a pokud ano, tak jen a pouze negativní. Kdo nemusí do práce je rád, že může odpočívat, a kdo naopak spěchá do práce určitě nebude věnovat pozornost odpadku z ČT1. To bych chtěl vidět komu tohle ráno běží v televizi. Z toho hnusnéhoa neútulného studia je mně šoufl. Příšernost! Mé hodnocení: 0%(23.12.2013)

• MM_Ramone

Takmer každá televízna stanica vysiela v pracovné dni, počas ranných hodín, nejakú svoju spravodajskú, publicistickú, informačnú reláciu. Skorým ránom divákov prevedie veselá dvojica mladých moderátorov, prečítajú sa aktuálne správy, trocha toho dopravného servisu, niekoľko viac či menej zaujímavých hostí povie pár slov o svojich aktivitách, zahrá sa zopäť videoklipov... vlastne je to také televízne rádio. Jedným z takýchto formátov, ktorý sa pravideľne objavuje na obrazovkách verejnoprávnej ČT je aj "Studio 6". Nie je to nič originálne, ale občas si to nechám pustené, keď sa doma ráno chystám do nového dňa. **(25.1.2013)

• igi B.

Ne ne a NE!!! . . . Tohle je šílené, samé me(r)diální kydy - a našinec se ptá, KDO TO(?!) všechno platí... Čili poblicistika dle >veřejnochcádní trdlovize< ... a ptejte se pitomci, zač je toho srajda! . . . Ty vytrendované zrůdy (I TY ZVANÉ MUDRLANTY!) blábolící před kamerou nemá cenu soudit, za pár šekelů se d.m.s.n. do objektivu (uf!) i vyblinkají, některá redaktorská soudružka bude možná na povel i kakat... °-[.. . . . A proč je naše soudobá společnost v takových sračkách? Možná i za cenu tohohle typu >pořadů< a té >poblicistické< >veřejnoprávní< (sic!sic!sic!) scény jako takové... . . . Resumé? Zeptejte se soudruha ředitele a pak pochcat... °-(.. - - - - - (Vídáno občas a hnus a NIC !!!, hodnocení 12.1.2013 po mimořádně srajdové voloprezidentské >frekvenci< na >čtyřiadvacítce< 506., komentář zde naprosto znechucený jako osmnáctý - 12.1.2013)(12.1.2013)