poster

Studio 6 (TV pořad)

Publicistický / Rodinný

Česko, 1994, 146 min

 • Fanucci
  ****

  Naprosto vyhovující když člověk po ránu poloslepý snídá a chce se dovědět nějaké novinky:-) Nevím co lidem na tomto formátu může tak strašně vadit.(10.1.2014)

 • cariada
  *

  Pořad měl smysl, před 15 lety , kdy za 25 minut byli 4 či 5 klipů. ted je špatně jeden. A neustále jen samé zprávy pořád dokola. Na můj vkus příliš strohé a nudné. Určitě je to pořad, který si ráno nepůstím, maximálně na pár minut.(14.8.2009)

 • LiVentura
  **

  Někdy až moc ...(2.2.2011)

 • MM_Ramone
  **

  Takmer každá televízna stanica vysiela v pracovné dni, počas ranných hodín, nejakú svoju spravodajskú, publicistickú, informačnú reláciu. Skorým ránom divákov prevedie veselá dvojica mladých moderátorov, prečítajú sa aktuálne správy, trocha toho dopravného servisu, niekoľko viac či menej zaujímavých hostí povie pár slov o svojich aktivitách, zahrá sa zopäť videoklipov... vlastne je to také televízne rádio. Jedným z takýchto formátov, ktorý sa pravideľne objavuje na obrazovkách verejnoprávnej ČT je aj "Studio 6". Nie je to nič originálne, ale občas si to nechám pustené, keď sa doma ráno chystám do nového dňa. **(25.1.2013)

 • hippyman
  ***

  nemám sice rád vstávání před polednem, ale když už to musí být, ke kafíčku a buchtičce je dobrý se dozvědět něco o počasí, dopravě či aktuálním dění... sem tam nějaký ten rozhovor, muzika... prostě v tomhle veřejnoprávní : komerční 1:0. 60%(14.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace