Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

Stuck

Kdo dal tomuto snímu označení dramaúromantický ? Ani jednou k tomu vůbec nesedí. Je to pouze hollywoodem přetočená kamasutra. Příběh žádný. jen se tu sexuje a klábosí o ničem. Hlavní hrdina je troskou a souloží s dalšími troskami. Škoda času. ()

BlondSw

Myslím, že tento film by se měl na jednu stranu pohybovat v sekci porno, ale i přesto jsem si ho neskutečně oblíbila hned po prvním shlédnutí. Film trochu ukazuje, že dnešním mužům jde jen o jedno. Jsou tady hlášky, který fakt nemaj chybu a donutí vás se aspoň pousmát. Ashton Kutcher se pro tuhle roli hodí, taky proto, že tam ukazujou jeho skvělej zadek. Žádný z nás by se přece nelíbilo kdyby ve filmu s tak razantním názvem ukazovali nějakou seschlou prdel. Za ty dost odvážný scény nejspíš dostal velkej balík peněz. I když ve filmu je dost sexu, má to svůj příběh. Sex je dneska prostě všude. Osobně film doporučuji. ()

punco

Tak plytky prizemny scenar a namet sa len tak nevidi...o dialogoch a charaktere postav ani nehovoriac ....kazdopadne Kutcher ako Samec bol dobry a Anne Heche pekelne rajcovna zena v rokoch, ale to je tak vsetko. Pozriet a zabudnut. ()

lacerta

Mám ráda tyhle "vyprávěcí" filmy, ale tento mě neoslovil. Samej sex a žádnej děj. Víc děje má snad i porno. Nicméně to, že se nekonal typickej happy end je mi sympatický, tak hvězdičku přidám. ()

PatrikP4

V téhle roly Ashton Kutcher? No dokázal bych si tam představit někoho jiného... Bylo to neslané nemastné, ale vydržet se to dalo... ()

zigy

Docela sprosťárna. Taky moralisti by se koukat neměli. Kačer jako sexuální mašina a cynik. Nakonec ale nějaké city má, díky tomu je druhá půlka snesitelná i pro slabší povahy. Škoda šíleného dabingu a trochu neostrého scénáře. ()

Modeman123

Dnes už kultovní záležitost pro všechny Módemany :-) a pokud Modeman123 píše první komentář tady na csfd, musí to být Spread :-) ()

adamm90

Tak tohle je dnešní amerika..... Oni si tu hloupost v sobě vytváří a drží takovými filmy, jako je například tento. Film naprosto bez příběhu s jednoduchou a již ohranou zápletkou, jenž vidíme v každé podobné americké komedii. Nejhorší je, že takovéhle filmy mají největší sledovanost a to nejen u američanů. Kdybych měl hodnotit pouze holky a pěkné domy s bazény, tak dám dejme tomu 4*, ale protože jsem na "CSFD", kde se hodnotí filmy...... dávám 2* a to mohou být ještě rádi. ()

fakáč

Film o tom, jak se dvě děvky (jedna v mužském a druhá v ženském podání) hledaly, až se našly. A pak o tom, jestli se do sebe mohly zamilovat. A na závěr o tom, že ta mužská je citlivější a přece jen míň vypočítavá.... Překvapení?! Myslím, že takto to v životě nechodí... Děvkař vždy zůstane děvkařem a coura courou.... Spíš se naopak přikláním k možnosti, že napravitelná je v takových případech spíš žena.... Kutcher má ksicht nenapravitelného děvkaře (a ten mu věřím). A tak druhou polovinu filmu, kdy se nás snaží přesvědčit o tom, že procitl a že se mění, jsem mu prostě nevěřil. Neuměl to dobře zahrát, naopak jeho drahé polovičce s tou samou "charakterovou vadou" to šlo až velmi dobře. ()

blick

Příjemná letní oddychovka, které jsem vděčný hlavně za to, že hlavní roli neztvárnil Ben Affleck. Ačkoliv to moc příběhu nepobralo, některé scénky si budu zřejmě pamatovat do smrti. Vytknul bych pouze zařazení do žánru Romantický, jelikož takový se Kutcher být opravdu vůbec nesnažil :) ()

Mangus

No tak ja neviem, či som videl iný film než ostatní. Mňa to bavilo, Kutcher nehral zle, pretože tu nebolo treba nejak extra hrať, postavu na to má, ksicht tiež. Baby fakt nádherné, L.A. má tiež svoje čaro na plátne, či už nočné zábery alebo denné, hudba tiež celkom dobre dopĺňa celý film. Námet celkom dobrý, nie zas taký obvyklý, tak prečo nie? Na konci som si síce myslel, že sa tá žaba zadusí, ale úspešne to zvládla :), takže aj greenpeace môže mať dobrý pocit :). Každopádne mňa film bavil a som rád, že som sa nenechal odradiť zlým hodnotením na csfd. 8/10 ()

lada32

Podle hodnocení zde jsem s prstem na vypínači čekal srágoru a ona ne a ne se dostavit.Zamilovaný notorický svůdník hledající zlatou žílu narazí na ještě prohnanější zlatokopku,ale která i přes oboustrannou zamilovanost,pravidla "profese"dodrží stůj co stůj.Na romantickou komedii nevšední děj,s nevšedním koncem.Jen mi přišel Nikkiho obrat vyžírky v lepšího člověka trochu nepravděpodobný a krkolomný. ()

lapatata

Velmi sexy snímek s charismatickým Ashtonem. Líbí se mi, že se to netváří vůbec intelektuálně a ikdyž to není bůhvíjak hluboké, tak aspoň je to originální a místy velmi syrové. ()

kacudzde

No, co jsem čekala od snímku s Kutcherem, že? Do role mužské ku*vy se sice hodí, ale nic to nemění na tom, že je hrozný herec. A ten příšerný český dabing jeho postavy?! ()

feho312

Mal som ho lutovat?! .. Kazdopadne si film zasluzi dobre 3*. Jednu za Anne Heche, ktora ma aj vo svojich 40 rokoch nadherne telo, jednu za Margaritu Levieva a jednu za sice jednoduchu pointu o "dobrych hodnotach". Ashton Kutcher opat predviedol svoj standardny neherecky nevykon, na ktory som ale zvyknuty a nic ine od neho ani neocakavam. koho by som si vedel v jeho ulohe predstavit je jednoznacne Jude Law, ktoreho lamac zenskych srdc a "Samec" vo filme zlaticko, bol proste brilantny. Film sa celkom dobre pozeral aj odsypal, ale myslim, ze za tyzden si nan nespomeniem. Za mna 5/10. ()

Monini

Tak jedna hvězda za výběr herců - super trefa... další hvězda za konec...další hvězda za to, že pár scének bylo opravdu dost komediálních. Ale je pravda, že to člověk musí přimhouřit obě oči, protože nějakou uměleckou hodnotu to určitě nemělo. Jinak pro ostatní - pokud si skutečně myslíte, že Ashton neumí hrát, tak si pusťte Osudový dotek a určitě názor změníte. ()

raadec

Komedie možná prvních pár minut, poté je to celkem dusné drama a klukovi, který žije "svůj sen" v Los Angeles. Jeho bezstarostný, polygamní život se změní poté, co potká podobně založenou holku, zamiluje se do ní, požádá ji o ruku. Ona ho ale odmítá, provdá se za jednoho ze svých bohatých ctitelů, Nikkimu zůstávají jen oči pro pláč a to doslova a do písmene. Film nenudí ani chvilku, zezačátku zábavný, později až drsný, i když divák může mít pocit, že hlavní hrdina sklidil, co sám zasel.. ()