Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

Stereoid

Název říká vše. Ono taky na vyjádření o tomhle filmu nemusíte popsat celou knihu. Je to prostě sex, sex, sex, chvilku trmácení po městě, malinký náznak lásky a něco jako finále, aby se neřeklo, že to je úplně o ničem, jenže to je totálně a neodvratně o ničem. Jedna hvězdička za ten luxusní baráček a pohodovej život chlapa... teda když se mu daří. ()

Rosie

Snímek, který pod nálepkou romantika schovává erotiku téměř jako z pornofilmu a o výborných hereckých schopnostech tady moc řeč být nemůže, ale líbí se mi, že film nekončí happy endem a má docela nějaký děj, který bohužel není tak úplně daleko od reality, takhle to opravdu často chodí. a Ashton Kutcher? Ano, připadám si jako blbá puberťačka, která hodnotí film hlavně podle vizáže hlavního hrdiny, normálně tohle neuznávám a dokonce odsuzuju, ale prostě nemůžu jinak, ON mě dostal!!! A i kdyby film byl sebevětší blbost (jakože dle mého nebyl a nemůžu ho hodnotit vyloženě negativně, protože jsem se docela bavila), dokoukala bych ho do konce a klidně si ho pustila i znova! ()

Hrobař

Překvápko. Když jsem na to koukal, a už je to dýl, hodnocení nebylo valný - a ani dnes to není žádná sláva. Já se však skvěle bavil Ashton mi do role sednul (převalení s úsměvem) dokonce jsem si ho přesně dovedl spojit s lidma v běžným životě kteří mají stejně jako on "pomalý rozmazlený pohyby" a ženský na ně co ? - letěj. Stejně jako na Ashtona. Jo tohle mi fakt sedlo. Překvapení po zdejším hodnocení a žánrovém zařazení. ()

zero_zelo

hmm... tak to byla taková příhoda. až na mrdací scény a informaci o tuku z břicha ve vagíně to byl zcela zbytečný kulturní zážitek. ()

BlackVelvet odpad!

Dalsi film o nicem v kterym hraje Kutcher- vazne si v Hollywoodu myslej ze on je ten Kutcher takovej samec, ze jen se na nej koukat je silena pocta a filmy pak nemusej mit dej a muzou bejt totalne jalovy ? ()

Filatov

Tak takhle to určitě balení bab v reálu nefunguje že? To jestli tady byl Ashton pro ženský koukatelnej nebo ne fakt nevím, to ať hodnotí ony já jen dodám, že to bylo vcelku dobré. Plus za odvážné scény, sexy Anne Heche a dobrej závěr. Mínus nejspíš za Kutcherovo herectví a taky za to, že někdy se na něj z mýho mužskýho pohledu koukat nedalo, někdy ale hrál sympaticky. ()

Pythonator

Metroušek Ášton Kačer v akci. Konečně si našel roli na míru, ve které plně využije své přednosti. Možná není skvělý herec, ale metroušek rozhodně je, takže zahrát ho mu asi nedělalo problém. Tento film je v podstatě soft porno pro samce s pěkným romantickým příběhem bez romantického happyendu. Ačkoli Kačera nemusím, Samec mě více než potěšil. Hodnotím vysoce díky netradičnímu realistickému pohledu na romantiku. Tvůrci nás neoblbujou pohádkama, ale předhodí na nás drsnou skutečnost, jak by to asi bylo doopravdy. Film je opravdu pro samce a feministky si na něm smlsnou, protože vyobrazuje ženu jako zlatokopku bažící po penězích neschopnou čisté lásky a muže jako prasáka klátiče píchala, který se však umí díky opravdové lásce změnit a opustit peníze i luxus. To je na Hollywood vskutku netradiční pohled. Samec navíc potěší samce spoustou drbacích scén (kozy Anne Heche i Margarita Levieva jdou vidět) a dokonalým návodem jak žít v Los Angeles na účet nadržené paničky, nepracovat, užívat si a šukat. Statický záběr žeroucí žáby na konci je pak originální třešničkou na dortu. ()

grandir

Označení romantická komedie je dost zavádějící. Jsou tu momenty, kdy se nedá nesmát, ale romantiky je v tom minimum. Spíš hořké, překvapivě realistické drama. Zdejší negativní hodnocení mi opět byly dobrým doporučením :) ()

P@\/EL

Celkově se jedná o poměrně nezáživný film s nevýrazným humorem. Za zmínku pouze stojí odvážné erotické scény, které přidávaly filmu na atraktivitě. Děj je jednoduchý, což nemusí být v tomhle případě na škodu. Trochu potěší i závěr, který se, jak jsme na to u filmů s označením romantický zvyklí, nezvrhne v sentimentální kýč. ()

VaxMarkus

Musím říct, že v určitých částech filmů jsem se do něj vtělil. Má přítelkyně měla taky podobnou profesi, ale ne až tak profesionální a ty pocity na konci filmů bohužel znám. Za mne 4* dal bych i 5*¨, ale jen díky osobnímu pocitu. ()

Moredogs

Celkom dobry film a hodnotenie 51% je pravym dokazom že tieto csfd hodnotenia su niekedy (dost často) dost scifi. Začina to ako film o chalanovi čo sa nechava vydržiavat bohatymi ženami a kašle na lasku, ale konči to ako film o chalanovi čo sa sklamal v laske, neuveritelny obrat. a dost cool fim ktory ma čo povedat minimalne o baleni žien. 75% ()

Bragi66

Oni to v tom USA to pořádně psychologica natvrdo neumí, nebo to mají zakázané. Tohle klouže po povrchu, ať už to má ambice poučovací nebo filmové. ()

O_riginals odpad!

Kdyz se budu chtit podivat na porno tak si zapnu neco jineho nez tuhle radoby sracku s tak mizernym Kutcherem. Pekny oblicej a telo neni vse na zenske natoz na tomhle mizernem herci ()

Marcey199

Tohle je přesně ten typ filmu, jehož "děj" během dvou dnů zapomenete. Nemám nic proti erotickým scénám, když se použijí účelově, ale tady mě ten neustálý zbytečný sex iritoval. A svět, kde jsou všichni dokonalí, mě vážně nebere. Kravina na entou. P.S. A Ashton fakt samec není.:) ()

9HK

Velmi pohodovej film s velmi dobrým Astonem Kutcherem, který opět ukázal že hrát umí...(na csfd asi nejvíc podceňovanej herec..)Tento film jsem viděl dva dny před Avatarem, a narozdíl od nejnadhodnocenějšího filmu v dějinách kinematogragie jsem se tady nenudil ani minutu...8/10 ()

Dusan-Be

Okoukáte pár laciných balicích fíglů na lov osmnáctek v předražených barech, pánové se na chvíli vcítí do role novodobého gigola, zasní se, jak skvělý by to bylo a na tenhle film už se pravděpodobně nikdy nepodívají. ()