Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

Hanes88

Tenhle film se Kutcherovi vůbec nepovedl. Spíše se tomu vůbec neměl upsat. Některé herečky byly sice fakt pěkné, ale ani to nemůže změnit můj špatný dojem z celého filmu. 10%. ()

angloumene

Líbivý film, který se snaží nadnést morální dilema, které z hlediska morálky dilematem jednoduše není. Ale tak občas se nepovede všechno... Každopádně dívat se na to dalo, ale že by Samec přinášel hluboký zážitek v jakémkoliv směru (i co se porna týče), to se zrovna říct nedá. Celkově opravdu průměr. ()

J*A*M*A*L

Samce jsem viděl už dávno a nevypadalo to tak špatně, ale špatné to bylo. Pobavilo mě tam pár zábavných hlášek i když mi k tomu pomohlo pár panáčků, ale jinak natvrdo pičovina, kterou jsem už dlouho neviděl a hlavně o ničem. Hvězdička za holky a hvězdička hlášky. ()

chim.chim

Zpropadený Ashton Kutcher, prznitel veškerých filmů! Ne že by teda zrovna na tomhle bylo co prznit, sám o sobě byl totiž příšerně plytký a i kdyby hlavní roli dostal někdo méně nesnesitelný, tenhle propadák by to nezachránilo. Hlavní hrdina coby spratek s image vystajlovaného skautíka láme jednu bohatou ženskou za druhou, pak přijde slečna nedobytná, která na něj vybalí jeho vlastní triky, pan dokonalý začne dumat a ups, co se nestane, je z toho láska jako trám a k tomu polepšení chronického flákače. Naštěstí - NAŠTĚSTÍ - se aspoň happyend nakonec nekonal, ale efekt by pravděpodobně stejný i kdyby se konal, protože místo něj tam nasadili rádoby hořké moudré ponaučení. Hrůza! Co se stalo s Davidem Mackenziem? ()

gocatgo

Ashton Kutcher není dobrej herec, ale je to samec s vkusem a šarmem. Film má prostinký scénář, co nemá v ději, tak dohání kozama, díkybohu za přijatelný konec, kdy se happy end nekoná, ale nějaké to morální vystřízlivění nakonec přeci jen přijde. Pětihvězdičkové prostředí, nulový děj, pěkný holky, nulový herečky. Jako módní a designová přehlídka dobrý, jako film nefunkční. ()

sona123

Připomíná to Zlatíčko Judea Law a ano, to první asi bylo lepší. Ale jinak je to podle mě nachlup stejné - hezounek, co využívá svého vzhledu a parazituje na sexuchtivých paničkách. Je tu spousta sexu, nádherných záběrů na všelijaké interiéry a exteriéry a překrásná těla...a o příběh tu nejde, ale s tím jsem vlastně ani nepočítala. Vizuální orgie, dokonce bez přihlouplých dialogů. Jo a ten závěr, ten mi - asi jako mnohým zde - docela vyrazil dech :-) ()

peto580

Možno trošku prestrelím ale mne sa ten film hodne ale hodne páčil. Bol natočený skvelým spôsobom a režisér vedel presne o čo tam ide. Neviem prečo resp. z určitých dvôvodov to to pre mňa to malo hodne hodnotu :) ()

streims

Asi nejperverznější film, který sem poslední dobou viděl. Příběh promiskuitního zlatokopa bez domova v roli Ashtona Kutchera, jehož herecký výkon v tomto filmu není zrovna přesvědčivý. O ději se v tomto filmu také nedá moc mluvit, i když nějaké náznaky děje tu jsou. Na druhou stranu některé scény v tomto filmu jsou opravdu vzrušující a bude se tak alespoň z tohoto pohledu líbit větší části mužské populace. To ale končí s hysterickými scénami stárnoucí, ale pořád krásně Anne Heche. Víc sexuálních kreací a holých ňader uvidíte už snad jen v pornu. To lepší na ději je až krize, kterou začne hlavní postava procházet. Kamarádi už ho nemůžou vystát. Ženy přestane bavit jeho prázdná duše a navíc bydlí na ulici a shání peníze, kde se dá. Rodina o něj už také nemá zájem. To se vyřeší, když najde holku, která se mu až moc podobá, také promiskuitní a taky zlatokopka, ta ale upřednostní peníze před láskou. ()

masiko

Byl jsem na vážkách, ale pak jsem si přečetl komentáře tady a viděl, že spoustu lidí tomu dalo špatné hodnocení, protože film byl "o ničem". Ano, tak to skutečně může působit, když člověk nedostane happyend, který chce. Ale to, že tu máme taky nějakou romantickou ...ne komedii, ale spíš lehčeji laděný film... je spíš plus. ()

M1k9

Předháněná o to kdo je větší kurva. Tohle je ze života, ale fakt! Líbí se mi komentář od uživatele Shit. Cituji: Takže o čem že to bylo? Ashton Kuther tam furt píchá, píchá a píchá a když nepíchá, tak využívá bohatý paničky a je spokojenej, pak je přestane píchat, nikoho nevyužívá a je smutnej a o tom to asi je, akorát nevim jestli z toho mělo vzejít nějaký ponaučení a nebo ne. 2.5/10 ()

Silviaxx

Keď sa nad tým zamyslím, tak vlastne ide o romantický príbeh dvoch ku*iev, jednu mužského a druhú ženského pohlavia. Sledujeme rôzne útrapy tohto života, "hlbokú" psychológiu Nikka, u ktorého celý cit k žene končí tam, kde zakončuje sex s ňou a miestami sa dostáva až do veľmi dramatického vykreslenia situácie. Všetko sa končí podľa známeho výroku "Ku*rva to je povaha". Napriek tomuto všetkému sa však na to dá úplne v pohodičke pozerať, dokonca som to videla asi 4x, pretože vždy keď to ide v TV nevadí mi na to prepnúť. Čudujem sa. ()

xxSmoldaxx

Vzhledem k námětu jsem se bál naprosté neoriginality a hodnocení okolo 63% se mi zdálo podezřele vysoké. Po skhlédnutí musím říct, že mi to přijde trošku podhodnocené. Chápu, že každému Spread určený není, ale pro mě milé překvapení. Ano, Kutcher je opět více méně bez výrazu, ale tady to na škodu zase tolik není. Plus jsem rád , že jsme nemusel přetrpět další happy end :)) 71% - - - Oficiální obsah distributora mi přijde opravdu mimo - - - ()

Morico

Z toho námětu se dalo vytěžit určitě mnohem víc, Ashtona Kačera moc nemusim, ale tady nebyl zas tak strašnej, teda až na ty jeho příšerný hadry s kšandama. Jako taková oddechovka ten film sedne akorád. ()

Honny2

Hezké ženy, ale toť vše.... žába nakonci byla ovšem luxusní! Co se obsahu děje týče, tak to asi vylezlo z pod prkýnka hajzlu. Celkově slabší průměrný film, dobrý na vypnutí mozku. ()

Wolfsmadchen

Prý moderní Casanova? To tedy nevím. Ashton Kutcher není můj typ a jeho Nikki by u mě neměl šanci. Zejména chováním, sexy tělo není všechno. Do mého ideálu chlapa má dost daleko, dál než já na přehlídkové molo :) Chvílemi vtipné, ale vyznění příběhu a co si z toho vzít  vyšumělo tak nějak do prázdna. Metaforu s myší a žábou jsem nepochopila. ()

KuZd

Klasicka blbost s Ashtonem Kutcherem, kterymu to ve filmu strasne slusi a ve filmu podava skvele vykony (ani ne tak herecke, jako ty fyzicke v sex. scenach ). Takze za vzhled hlavniho predstavitele dam jednu hvezdu a za sexualni osvetu druhou :) Jinak, kdo ceka od filmu nejaky hluvsi zazitek, tak ruce pryc!:D ()