Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

domchacha

Protože jsem seděla uprostřed řady kinosálu a nechtěla kazit "zážitek" z filmu ostatním, dokoukala jsem tuhle stupiditu do konce. Jinak mě nezaujal naprosto ničím, postrádal vtip i příběh a jediné, co si pamatuji je Kutcherův holý zadek. Jedna ušmudlaná hvězdička mluví za vše. ()

Petunie

Ashton je taková zlatokopka v kalhotách, akorát nakonec projeví trochu toho charakteru. Velmi koukatelný snímek a i celej Ashton. V podstatě je to poměrně reálnej snímek, však se stačí podívat na české zkatokopky :) ()

Carolka

Ze začátku filmek jen o tom jednom, ale po seznámení Nikkiho a Heather to nabere úplně jiný spád...A od té doby je to příjemné koukáníčko, které jsem ani nečekala! Moooc jsem věřila v jejich happy end.... ()

insky

Z tohoto filmu som pozrel len časť, tak hodnotenie sa vzťahuje asi na 50min. filmu, ale toto bolo fakt dosť úbohe "Káčerove" predstavenie. Možno do nejakého lacného erotického filmu, alebo ako nominanata na zlatu malinu by si ho vybrali :) ()

CarlaBrunn

Velmi dlho som premyslala ako tento film ohodnotit. Uvodne sceny boli sice prizemne (samy sex a zmysluplne dialogy) ale asi v polovicke nastalo preladenie na moju notu, tak len pre tuto skutocnost nedam menej ako tri hviezdy. Som ale viac nez presvedcena, ze Ashtonovi tu rola dokonale sadla, lebo podla bulvaru je jeho sukromny zivot na urovni zivota Nikkiho - leniveho a polotupeho echt krasavca, ktory sa nikdy nenabazi sexu, promiskuity a alkoholu. Ruky od prace ma vykrutene od seba, ale musim uznat ze este aj tie ruky ma sexi. Keby som stretla takeho chlapa v realite-uprimne-zachovam sa ako Heather, cim skor od neho prec, pricom by som to ucinila vyberanejsimi sposobmi. Ani Heather nebola ziadna svatica, ale do deja vniesla tuzbu po laske, romantike, stalosti a samozrejme majetku. PS: V uplnom zavere som aspon na stotinu sekundy uverila ze sa Nikki dokaze zmenit, no otvoreny koniec hovori za vsetko. ()

+sfinx+

Jedna hvězda za holky, co i pro tuhle blbost odhodily šaty a něco k dobru za ten konec, který toto odlišuje od stovek dalších, stejně pitomých romantických hovadin. To první udrží oko diváka alespoň polobdělé u filmu, který by dávno vypnul, to druhé pak alespoň trochu zmírní jeho zklamání. Komentář hlavního hrdiny působí neobvykle hloupě a únavně. Kdybych mohl, přidal bych Sexuálním praktikám s komentářem V.Čecha ještě jednu hvězdu...mnohokrát mi přišel na mysl během sledování této podivnosti. ()

andy60

Nic jsem neočekával a taky jsem nic nedostal. Námět sám o sobě nestál za nic a špatný scénář a režie to ještě umocnily. Kutcher navíc hraje tak mizerně, že by si zasloužil maximálně hrát v komparzu. A navíc ty dialogy - vypouštět z úst takové ubohosti, musela by mě poslat do háje každá ženská, která má v hlavě alespoň kousek mozku. Sakra, za co jsem dal vlastně tu jednu hvězdu? ()

Mr.Daviss

U takovýcht filmů člověk prostě happyend čeká, přestože mám rád když film nekončí podle představ a nekončí happyendem, tady mi to dost chybělo :D ale pak by to byl nejspíše jeden z braků. ()

Matysek1984

Mě se to nezdálo tak špatný, sice byl příběh celkem jednoduchej a takovej uondanej, ale dobrá kamera a rádoby příběh o ponaučeným spratkovi to zvedá alespoň na průměr. ()