Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

Skip

Tak trochu kritika chování jistého druhu lidí, ale moc to nefunguje. Herecky taky nic moc. Prostě taková slabota, která nestojí moc za pozornost. ()

Kopik

V první řadě sem už dloho neviděl film, ve kterém by bylo tolik sexu během půl hodiny (snad kromě porna). Herecké obsazení bylo vzhledem k postavám zvoleno velice slušně, hodně mě překvapil hudební podkres, který se mi velice zamlouval. Kdo čekal romanťák s happyendem, tak se ho dočká tak na půl. Nicméně konečně něco, co vybočilo z klasických kolejí. Bohužel byl ale příběh místy až trochu monotématický, což ho docela sráželo. Možná i proto pouze průměr. ()

Gereth

Upozornění: Asi v tom bude nějaký spoiler, ale film je taková sračka, že můžete s klidným srdcem číst dál. // Tak já nevím, nějak jsem nenalezl smysl tohoto výkřiku z LA. Nedá se mluvit o komedii, protože všichni se tváří buď smrtelně vážně nebo ublíženě anebo mají nasazenou masku blaženosti - to když šukají. A šukají dost často. Jenže to ani nemůže sloužit jako porno, protože zběsilá sekvence střihů vám nemůže přinést jakýkoliv pocit vzrušení. Mám pocit, že to byla spíše pouze taková informační vsuvka, jakože abyste věděli, že tenhle to s dámami fakt umí. No a pokud to mělo být romantické drama s ponaučením, tak to mě podržte. Romantickou složku zde zastupuje asi minutová královna kliše na pláži a co se té dramatické týče, je to opravdu logický rébus dát si dohromady, že pokud si vás vydržuje bohatá panička, je život fajn a plný krásných věcí a pokud ne, budete asi muset řešit otázku peněz? Aspoň, že to velké ponaučení přišlo. Nehrát si na Romea a zůstat u své paničky. // Závěrečná otázka pro dámy: Opravdu jsou ty kšandy tak sexy? // 15% ()

kalap

Volovina o volovi, ktorý to nemal v hlave, ale v trenirkach a vraj ho mal dlhý 20 cm, ale teraz neviem, či v kľude, alebo, keď sa mu postavil, lebo rozumiete, keď v kľude, tak potom chudera Demi Moore, alebo nie? No nič cinknem Demi, či pri súložení s Ashtonom je schopná rozprávať. ()

Bonaparte.

Jedinné co si z tohohle filmu pamatuju, že jsem na něm byl v kině 2 roky zpátky, a že v něm jsou fešné baby... Bohužel nic víc. Ani nemám chuť se dívat podruhé. PS: Anne Heche je i přes její věk hodně sexy. 30% ()

mahler

Podobné filmy sice moc nemusím ale v nouzi shlédnu i je - tento mě sice nenadchnula le ani nepohoršil. Komedie to není a smát se asi nebudete, na moralizující drama si to také nehraje. Jednoduchý příběh, pár fuckujících scén, pár pěknejch bab a jedna bestiální ropucha požírající myš. Znovu to vidět netřeba ale na zabití všedního večera to jde. (zajímavé by bylo kdyby ve filmu místo Anne Heche hrála Demi Moore:-) ()

Lord.Jim

Taková dost obludná sonda do života jednoho morálně velmi odpudivého týpka, kterej se chce prokurvit životem a mít třeba auto nebo barák, nebo co já vím..., protože si myslí, že "o tom je život". Pak jaksi paradoxně natrefí na podobnou životní "kurvu", do který se jakože zamiluje. No, tolik ve zkratce. Námět je sám o sobě nechutnej a tudíž film je taky nechutnej. Ale to, že je film nechutnej neznamená, že není dobrej. Ashton toho debílka hraje parádně - je fakticky fakticky dobrej. Závěr mě ale nepřesvědčil, protože mám pocit, že tenhle typ lidí se nemění. ()

M.i.k.e

Kutchera sem neměl nikdy moc rád a tímhle kouskem to zrovna dvakrát nevylepšil.Ty dvě hvězdy sou snad jen díky opravdu sexy Anne Heche a Rachel Blanchard.Bez nich by v Samcovi nebylo na co koukat...30% ()

Chen

Docela depresivní podívaná, která vás, milé děti, naučí, abyste se dobře učily a nespoléhaly na pěknou tvářičku a pevný zadek :D :D ()

SallyZen

Popravdě dost sexistická a přitroublá komedie, teda ani ne moc komedie, spíš jako takový rádobydrama. Kutcher stavěnej na tyhle role mi tu nějak nevadil, ale má teda hroznej dabing. Scénář celkem nudnej a trapnej, bez náznaku změny či zlepšení. Za takovou tu snahu dávám jednu hvězdu a druhou za nečekanej, neklišoidní a celkem tedy povedenej konec. 40% ()

peiton

Ružový cukríček v úlohe prostitúta ? :) Zaujímavá predstava. Príbeh aj o tom,ako sa v jednej chvíli s človeka žijúceho si na ,,vysokej nohe" môže mihnutím oka stať človek,ktorý klesne na samé dno. Nie je všetko zlato čo sa bliští . A takisto ani L.A. nie je miestom bezstarostného života, bujarých večierkov , krásnych žien v klipoch.Ved napokon sa to aj vo filme spomína. Prekvapujúco smutný koniec filmu,romantická komédia bez typického Happy Endu. Ale hlavnému hrdinovi asi nie je súdené,nezáslúži si..U mňa fajne,bavilo,ani raz som sa nenudila. ()

Martin741

Ashtona Kutchera dlhodobo povazujem za katastrofalneho herca, ktory absolutne nevie hrat. Tento film je toho krasnym dokazom. 20 % ()

Aelita

Samec získává dodatečný rozměr a pikantní význam tím, že Ashton Kutcher, který byl v době natáčení filmu ženatý s herečkou Demi Moor starší o 16 let, s obdivuhodným nadhledem a ironií zahrál v podstatě sebe sama. Problém tohoto filmu však tkví v tom, že je příliš romantický po americku. ()

MA.KI

Mám strašnou chuť dát plný počet, i když dokonalé to není. Fascinuje mě však onen (i když možná trochu pohádkově nereálný) vývoj charakteristiky hlavní postavy, stejně jako vývoj mé percepce snímku jako celku. ~ Od prvotního skeptického přístupu až k závěrečné metaforické scéně se žábou a myší, která mě nakonec utvrdila v tom, že těch pět hvězd nakonec může být. Mimochodem, možnost koukat celé titulky na jednu hnusnou trávící žábu se vám u žádného jiného snímku nenaskytne! A koneckonců i ten (u většiny zde komentujících neoblíbený) hollywoodský casanova a metrosexuál s kšandami Kutcher, jenž si s vysokou pravděpodobností zahrál své alter ego, svou roli zvládl poměrně solidně. Kvalitní kamera i soundtrack. ~ /dále možné spoilery!/ Krátce k oné charakteristice protagonisty. Nikky je cynický parazit, jenž zcela pragmaticky využívá svého atraktivního vzhledu a zneužívá bohaté slečny (jejich materiální statky, klame jejich city,…). Značná stopáž se tedy věnuje jeho nicnedělání, lovení ženských OBJEKTŮ (k uspokojení, zabezpečení,…) a bytí s nimi. Vzhledem k tematice snímku jsou četné poměrně explicitní sexuální scény. Aniž bych zacházel do detailů a popisování děje, onen zvrat přichází v uvědomění si citů k číšnici Heather, kdy jeho do té doby převládající obávání se intimity, blízkosti, duševního propojení / povrchnost a prázdnota ve vztahu k ženám se mění v nalezení citu a projevení lásky. Pohřbí antihollywoodský konec protagonistovo procitnutí z agónie? ()

wohna

Jak to tak vypadá, tak jsem jeden z mála, komu se ten film opravdu líbil. Ve filmu hrají prim 3 postavy: Ashton Kutcher, Margarita Levieva a Anne Heche. Je vidět, že ač se snažíte jak chcete, nikdy to nemusí vyjít tak jak vy chcete. Nikki. Je zde vidět jeho proměna. Od ''děvkaře'', který nezná lásku, až po kluka, který se bezhlavě zamiluje do dívky, která měla být pouze na jednu noc. čím víc ho odmítala, tím víc ho to k ní táhlo. Ale mě se tedy nejvíce líbila Anne Heche, která je opravdu nádherná. ()

baaaja

Tak dlouho mi tenhle film zabíral místo na HDD, až jsem se rozhodla, že se na něj konečně podívám, ale ted už vim, že jsem ho mohla s klidným srdcem už dávno smazat. Ztráta času, je to film totálně o ničem...škoda peněz na tohle. Scénář tohohle typu by dokázal napsat každej druhej blbec - děj o ničem, jednoduchý dialogy o ničem. Ashton Kutcher (Nikki) v tomhle filmu dostal přesně jen to, co si zasloužil. A přestože bylo určitě záměrem tvůrců, že si v závěru Ashton svojí změnou z "kurvy" na slušňáčka a tím, že ho nechala jeho milovaná, získá sympatie, mě ho ani trochu líto nebylo a sympatie si u mě nezískal žádný. Ashton se tímhle svým "výkonem" asi tak trošku odepsal, pochybuju, že si ještě někdy sáhne na kvalitní film. A taky se v tomhle kousku spoustě svých příznivců pravděpodobně pěkně zprotivil (mimo jiného) ubohým českým dabingem, který bych už znovu neposlouchala, ani kdyby mi za to zaplatili. ()

Kity162

Hrozná blbost. Jeste vic me mozna stve, ze ten Ashton je antisexual, jasne, ze se treba nelibi zrovna me, ale do takovy role prece musej pouzit univerzalniho krasavce, tohle je strasne odpudivej clovek, a ty kalhoty me celej film stvaly, odporny! Jenomze tak se tak nejak stalo, ze ten konec je zase super realnej a je ho prostě třeba, že snad i ty 3 hvězdy dát můžu... ()

necisty

Je sice pravda, že Ashton Kutcher není zrovna nejlepší herec, ale tahle role mu seděla až tak dobře, že ji prostě nikdo nemohl zahrát lépe. Ten pohled, ta nicota ve tváři, nemám žádné svědomí, je mi jedno co se kolem mě děje, vím jen to, že je přede mnou pěkná ženská a já vím, jak ji sbalit… tohle je chování profesionálního alfa samce. Jasně je to jen film, herec věděl, že ta se s ním vyspat musí:), ale je to v něm. Znám borce co jsou mu hodně podobní, kteří kdyby opravdu odletěli do LA, tak si žijí přesně jako on. Člověk co napsal scénář to musel na vlastní kůži zažit, protože je to velmi přesné ztvárnění života kurevníka. Z části mě štve, že tyhle filmy přímo prozrazují, jaký je ten správný postup, ale jak jinak se o tom postupu dozvědět? Přesně jak je řečeno: ‘‘Tohle vám neřeknou rodiče nebo ve škole.‘‘ Ale stejně tomu většina publika nevěří a označují tenhle film za blbost. Jak myslíte:)! Něco jako tajné předávání informací. Pro nezainteresované to není žádný převratný film, pro ženy jen kvůli Ashtonovi a pro muže snad jen kvůli hezkým slečnám a postelovým scénám, pak film sklidí jen průměrné hodnocení. Ale pro ty co pilují postupy je to film No. 1. Nezažil jsem film, kde bych si neřekl - tuhle scénu mohli zkrátit, nebo úplně vypustit, naopak tady něco chybělo. Téměř v každém filmu něco chybí, nebo vyčnívá, ale v tomto ne. Má vše přesně jak má mít, dokonce závěr je takový jak to v reálném životě dopadne. Prostě bomba! Víte proč jsou přílety a odlety na letišti v LA na různých podlažích? Na tenhle film určitě nezapomenu. ()