Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

NGP odpad!

Žádná pointa, žádné výkony. Pokus o pornografické drama či co. Jako kdyby si herci přišli před kameru osobně užívat, nebyla vidět ani snaha. Ani Kutcher asi nemusel moc hrát. ()

Wargoo

Jediné, čo stálo za 1 hviezdu v tomto filme bola Anne Heche, ktorá vyzerá lepšie ako mnoho 20tok... Trtkanie vždy a všade, využívanie bohatých starších pipiek, narcizmom prepiplaná zlátanina. Sexuálne scény boli dosť "porn", a že Anne Heche je lesba... HA HA HA !!! 1* a 13,283 ()

Hapretor

Tak tohle je na mě moc. Já osobně bych pro film doporučil spíš název "Blbec" než Samec - ne jen vinou českého překladu. Ashton Kutcher tady pro mě dokazuje, že je nejen blbec herec, ale byla mu vlastně i role blbce svěřena. No, chopil se jí přímo grandiózně. Nejen že se celý film nic neděje, tudíž děj je naprosto chudý, nemá vtip, šťávu ani nějaký hlubší význam, ale herci a herečky i jejich role jsou mi doslova protivní. Anne Heche mi nepříde nijak přitažlivá, i když si na ní dali určitě záležet, ani ta druhá, kterou náš samec nakonec nedostal, mi nepřišla o moc lepší. Když nemůžu koukat na smysluplný děj nebo hezké herečky, nebo teda aspoň sympatické herce, nebo nějaké herecké výkony, na co mám koukat? Nebýt konce, který se kupodivu stočil úplně jinam, než jsem předpokládal, dám odpad. Právě díky "nečekanému" konci nemusím zcela litovat, že jsem nad tímto strávil čas a alespoň pak se dá nějaká ta myšlenka z děje vyhrabat. Chce to ale velké přemáhání a fantazii diváka, namísto tvůrců tohoto ne/filmu. Pane Mackenzie, i Káma Sutra má lepší děj než tento počin. ()

Fridecka

Velmi průměrně zpracované otřepané téma. Herecký výkon Ashtona Kutchera filmu hodně ubližuje. Kde jsou proboha emoce? Jen jejich hodně slabý odvar a neskutečně vulgární a toporné sexuální scény. Pořád jsem čekala, kdy už něco, něco přijde..nuda, nuda a navíc povrchní a plytké. ()

Rafaelos

Tento film doporučuju shlédnout v přitomnosti přítele/kyně (či jiné osoby, kterou chcete voject) když máte chuť na sex. Ve filmu se tak často šoustá, což může vyvolat "sexuchtivou atmosféru". ()

fila.tes odpad!

Občas, když člověk potřebuje totálně vypnout, tak se i hodí nějaká béčková komedie s podprůměrným hercem, ale čeho je moc, toho je příliš :D ()

KNTRFKT

Další menopauzálně-masturbační PIČOVINA, která způsobí svrbění v oblasti stydké krajiny nejedné zaměstnankyni masokombinátu. Nejzajímavější na tom je možná to, že Ashton si tu zahrál sám sebe, protože pokaždý, když si usmyslel, že chce nové kolo, brusle, prďáckýho robertka, nebo snad skejta(protože ten namachrovanej trouba Goesling od vedle ho má taky), zašel si prostě za Naivkou Demi a ta mu splnila každičké přání, které mu na koulích viděla. Nu což. I na takovýhle mikroorganismus bentotického charakteru člověk občas narazí. ()

Petyas

Výborně natočený film o způsobu života určitého druhů lidí, kteří netouží po ničem jiném než se flákat, užívat si života, milovat se, ale hlavně nepracovat a nechat se živit. Ashton Kutcher zvládl svou roli svůdníka-frajera-parchanta opravdu dokonale. Sexuální scény byly výborně natočené. Možná až závěr filmu byl pak velmi rychlý a trochu těžkopádný, ale jinak velmi dobrá zábava. ()

Mashak

Jděte už někteří někam s tím Vašim kritizováním Kutchera. Právě z lidí co si ho pořád berou do úst si dělá Kutcher tímhle filmem legraci. Samec je průměrný film, zkrátka ani dobrý ani špatný. Hloubku nehledejte, spíše se pobavte nad životním stylem Nikkiho. Vidět tento film je určitě přijatelnější ztráta času, než číst některé komentáře tady. Klidně i ten můj. ()

frbulka

I když jsem od Samce moc neočekávala, stejně mě zklamal. Postrádala jsem vtip, švih, alespoň jednu větu bez sexuálního podtextu (teď možná trochu přeháním, ale moc jich tam nebylo), možná méně otevřených erotických scén (nezavánělo to trošku jiným žánrem?). Nikki je šíleně protivnej, namyšlenej, alibistickej, lenivej floutek, se kterým bych nechtěla mít společný ani dveře od paneláku. Na druhou stranu, Nikki je fakt samec, za což dávám jednu hvězdu. Druhou pak za to, že svůdník šel nakonec do sebe a konec byl realistický... ()

Pekisan

Fajny filmik o tom co je v L.A. asi cekom bezna zalezitost. Niekto pracuje a niekto si zbali prachacku a zije u nej, necha sa nou podporovat a za to ju obcas dobre osuka a zorgazmuje. Zaujmave je vidiet ako sa bohate panicky snazia udrzat za kazdu cenu mlade (omladzovacia operacia vaginy), aby si mohli zbalit dalsieho a dalsieho zajacika, ktory im da chvilkovi pocit, ze niekomu na nich zalezi. Nakoniec vsak ostane len prazdy dom a osamelost velka ako bazen na zahrade....vratane jacuzzi. Necudoval by som sa ak by kariera Ashtona Kutchera zacala nejak takto a mozno aj tak skoncila. Ale s Demi Moore sa urcite velmi lubia. Ked vsak ma mily fesacik zacat hrat tak sa ukaze, ze jediny sposob ako vie vyvolat emocie u divaka je slza v jeho hnedo-ocku...umela. Zenske vsak boli viac ako sexy a plus na hollywood celkom originalny zaver spolu s titulkami. ()

guri

Fajn zaciatok a vlastne cela prva polovica, hoci idea "lahkeho prezivania" je trochu uletena. Avsak druha polovica je zla, zla, zla a koniec absolutne nevhodny k celemu filmu. ()

cerbygerby

Tohle byl dost dobrej film který ukázal jak je jednoduché si omotat nějakou paničku a využívat jí do té doby dokud to jde.. Dobré herecké obsazení, dobré hlášky, dobře udělané sexy záběry... mě to prostě bavilo... jediné co mi trochu vadilo, byl dabing Kutchera, vůbec mi k němu neseděl, a potom mi vadil konec. Ale celkově to byl slušný filmeček, takže pro mě to jsou horší 4* ()