Úspěšný pár z Manhattanu, právník Paul Morgan a realitní agentka Meryl Morganová, žije odděleně. Odcizili se kvůli Paulově nevěře, ale klíčem problému je i to, že si už nejsou tak blízcí jako dříve. Paul se Meryl, která o něj ztrácí zájem, zoufale snaží získat zpět. Pozve ji na večeři a cestou zpátky se stanou svědky vraždy. V rámci programu na ochranu svědků dostávají novou identitu a jsou přesunuti ze svého milovaného New Yorku do malého městečka ve Wyomingu, kde se jich dočasně ujmou Wheelerovi. Tady se budou muset tito typičtí obyvatelé velkoměsta naučit vyjít s nevyzpytatelnou přírodou, přežít setkání s medvědy, naučit se, jak žít na venkově bez sekretářek či kariéry, a postupem času i jak být manželé. (TV Nova)

Lumpos

Dle hodnocení jsem očekávala trapnou romantickou komedii,ale vlastní film mě překvapil. Ač dost v pozadí dějě šlo poměrně o závažné problémy, které jsou v dnešním světě bohužel na každodenním pořádku a proto bych to romantickou komedií ani tak moc nenazývala. Celý film až tak legrační nebyl. Uznávám, že zápletka vlastní nijak zvlášt originální nebyla,ale co lze ještě pro romantiku vymýšlet. A pár vtipných scén se tam nakonec i objevilo. Ty slabší ale přei jen 4* ()

MarryW odpad!

Bože bože bože, co to bylo??? Větší blbost jsem tento rok ještě vážně neviděla. Tvůrci se pokusili ztvárnit klasické téma trochu jinak, zajímavěji. Ovšem já osobně jsem tu " zajímavost " nikde nepostřehla. Ono taky záleží na hlavních představitelích a upřímně, Sarah Jessica Parker a Hugh Grant nejsou žádní výjimeční herci, oni nejsou ani dobří herci, oni jsou jenom průměrní, možná až podprůměrní. Grantův bezradný kukuč vám po pěti minutách začne lézt na nervy, ale z blbých řečí S. J. Parker šílíte už do čtyř minut, což je, myslím, rekord. Příšerný scénář, příšerný dabing a výkony na bodu nula. Vážně bych chtěla potkat člověka, kterému se toto líbí. ()

rigby

Uječená ženská a rozmazlený fracek z velkoměsta se náhodou ocitnou v pustině Wyomingu. Co se bude dít dál, si domyslí každé malé děcko... Navíc řeší svůj rozborcený manželský život... Opravdu drtivá psychologická lekce, kterou vydrží jen silné povahy... Takových filmů byly natočeny spousty, a mnohem lepších, než tato nicneříkající stokrát přežvýkaná kližka. ()

lusenda

Nič čo by ma prekvapilo, alebo nebodaj pobavilo ... klasický scenár, žiaden nápad na niečo nové...na pozadí manželskej krízy sa rieši problém s nájomným vrahom, ktorý tam vlastne ani nemusel byť. Isto by autor prišiel i na iný sposob, ako manželov dostať na miesto, kde sa znovu zblížia...Jediné čo občas vyvolalo úsmev na mojej tvári bolo tých pár vtipných poznámok pána "Morgana". ()

Aidina

... "Tak se na to bebí podíváme. No, tak to je mi hned lépe pane doktore, když tomu říkáte bebí..." Moc vtipná tato komedie není. Bez nápadu, zbytečně zdlouhavé nudné scény.... ()

zigy

Docela dobré sedativum. Jediné, co Vás udržuje v bdělosti, je občasný suchý fórek Hugh Granáta, který to celé zachraňuje. Přijde mi, že režisér se tak moc snažil o pohodu, až to přehnal a vznikla z toho trochu nuda. ()

LencaN

Nenadchlo, ani neurazilo. Takové nevýrazné, bez většího šmrncu. Dvojici Grant-Parker jsem to nevěřila, chemie mezi herci nezapracovala. Grant sice podvedl svoji ženu, se kterou jsou momentálně odloučení, ale nechová se jako chlap. Spíš jak mučedník s psíma očima. A Parkerová je tady hrozně protivná. Čím je starší, tím víc přehrává. Celá záležitost ohledně vrahouna byla spíš vtipná. Bylo to děsně ukecané a jeden kýč vedle druhého. Jen jsem si všimla, že Mary Steenburgen je na svůj věk pořád pěkná ženská. Ale jako jednorázové sledování to bylo fajn, taková nenáročná věc, u které se dá v pohodě a klídku uždibovat něco dobrého a ulevit mozkovým závitům. ()

jopal

Som rad, ze som sa nenechal odradit nizkym hodnotenim, Prijemna atmosfera, slusne herecke vykony a nezabudnutelny nadych zapadu, prirody a tradicii, na ktore su amici na rozdiel od nas hrdi a nie su za to sami medzi sebou oznacovani za rasistov. No a ta poznamka na zver pri "cinanovi" nemala chybu. :) ()

Allein4

Takových příběhů už tu bylo a tenhle z těch ostatních rozhodně nevybočuje. Na druhou stranu jsem se občas i pousmál a nijak zvlášť mi to nevadilo, takže dávám prostý průměr. ()

shinlove

Tak úplně špatný film to nebyl, dalo by se říct,že 90 minut to byla klasická romantická komedie, kterou jsem čekal a u které jsem chtěl relaxovat...Pak ale přišlo finále filmu, za který jsem musel strhnout a moc nechybělo, abych dal jen 2 hvězdičky...scénáristovi asi spadla cukřenka do kávy, když dopisoval, protože takhle přeslazený závěr filmu jsem nečekal ani u D. Steelové!!!! To byl opravdu vrchol nevkusu, jak se dá po**at celkěm pěkná komedie. Ale dost už. Rozhodně Grant předčil Parkerovou, ale to se dalo čekat, je o několik tříd lepším hercem... Výsledné 3* jsou hlavně díky němu. ()

kacudzde

Nevtipná nudná rádoby komedie s absolutně nefungující dvojicí Grant - S.J.Parker. Hugh ve svém prvním a doufám, že i posledním trapném filmu. ()