Poměrně známý zahraniční pořad dorazil v době krize i k nám. Budete svědky snahy mnoha podnikatelů získat peníze na své originální projekty. Investory se tentokrát stali již finančně zabezpečení podnikatelé. Pan Tomio Okamura ještě před pár lety prodával popcorn a colu v Tokiu, nyní k nám vozí japonské zákazníky. Dalším příkladem je paní Dana Bérová, která se starala o majetek šlechtice Schwarzenberga. Každý se může přihlásit a pokusit se získat peníze na nové projekty, a televizní divák je svědkem, jak se bude žadatelům dařit. (RadimFišer)

Numerobis

Nejsem takový magor, abych hodnotil všechno počínaje večerníčkem a konče radami řidičům, téfé pořady hodnotím jen pokud mám důvod. A ten jsem měl. Tenhle pořad je totiž úplný unikát a nutí mě občas i k zamyšlení. Zároveň je živoucí memento pravdy jedné ve třídě spíše neoblíbené učitelky: Musíme trénovat ústní projev a dokonale ovládat mateřský jazyk, protože jen málokdo z nás je takový unikát, aby zaujal už jen svou osobností. Doufám, že to není jen prostá licence, kterou ČT od někoho koupila. Charismatičtí "investoři", zajímavé provedení - kvalitní pořad. (16.3. 11) Je to licence, takže hvězdička dolů... ()

mauinka

Výborně vybraní investoři (zkušení ,věcní a vtipní) a hlavně díky nim je pořad fakt zábava,jediné co jsem nepochopila je prostředí (kulisy) pořadu. ()

Havala

Jde spíš o to dostat se do televize, o skutečné investování rozhodně ne. Myslí te si, že by takové esa jak tam sedí hledali investice v tak bizardních a nejistých projektech? Je to pro ně myslím také nutné minimum co udělají pro chudáčky začínající podnikatele. Dnes frčí Burza, forex, komodity a ne ty ptákoviny co tam předvádějí. ()

kslaww

Zajímavé projekty...někde až přestřelené ale obsazení investorů se moc povedlo i ve 4 řadě. Best investor Michael Rostock ()

Standaa

Viděl jsem jen třetí sérii, ale je docela sranda koukat, co některý podnikavci dokážou vymyslet. Absolutně nedokážu pochopit výběr interiéru. Proč to nemůže bejt v hezkym modernim kanclu s výhledem někde? Místnost kde se nachází moderátor je ještě horší, tam jsem myslim viděl i pavučiny. Za mě to ten pořad docela dost sráží dolů. Chápu že je to pořad převzatej z UK kde to vypadá stejně, takže ta otázka míří spíš na ně, a možná jim to licence nedovolila nijak měnit, ale ty interiéry jsou fakt hnusný. K porotě: někdo jako Rostock je tam třeba, Bérová a Pilný sympaťáci, Marta "levná data" Nováková oukej a nakonec Tomio Okamura, kterej mi tu vadil míň než v politice, ale furt dost. ()

Santek

Pořad se mi líbí. Ale nelíbí se mi, že vlastně podle těch investorů jsou všichni účastníci neschopné paka. Byly ochotni investovat jen do rozjetého produktu na němž je zisk 40 tisíc na kus. Já myslel, že ten pořád bude o ochotě investovat do dobrého nápadu. Ale bohužel je to o něčem jiném. Tak kdo pak jsou všichni ti úspěšní malí živnostníci a podnikatelé v ČR, když tedy nikdo nemá pořádný nápad hodný investice? >> Je docela sranda sledovat lidi, kteří jsou přesvědčeni, že jim nějaká kravina dokáže vydělat peníze. ()

Honzus

Je jenom dobře, že se na televizních obrazovkách i v oblasti soutěžních reality show výrazně přitvrzuje. Po "Nic než pravda" nebo "Ano, šéfe" je "Den D" další z projektů, jehož sledování je slastí především pro ty, co rádi pozorují, jak se ostatní ztrapňují. No, nebudu se vykrucovat, jsem jedním z nich :-). ()

Slam7

Za první serie jasnej plnej počet hvězd...a to za složení Okamura, Bérová, Bartoš, Nováková, Pilný!!! Za další serie ubíram hvězdu jenom kvůli tomu plešatýmu blbcovi, co sedí úplně v pravo, no to je ale idiot namistrovanej! ()

david666

Každopádně nejlepší reality show, co byla u nás uvedena. Investoři jsou výborní, s lidmi se nemažou a reálně hodnotí potencionální úspěch toho či onoho "vynálezu". Přemek Podlaha určitě čumí:-) Je až s podivem jak jsou někteří lidé nepřipraveni a myslí si, že veškeré otázky okolo byznysu za ně investoři vyřeší. ()

KaKKashi

Čt1 produkuje poslední dobou slušné pořady, a tohle jeden z těch nejlepších. Investoři se nenechají oblbnout, občas se člověk i zasměje, dost dobrá šou:-) ()

Martyyn

Celkem povedený formát. Abych se přiznal tato problematika mě docela zajímá, a někdy si v určitých plánech opravdu libuji. Někdy obdivuji nejen nápady (těch není moc), ale i odvahu až drzost (té je tam požehnaně) žadatelů o peníze. Návrhy typu dejte mi milion, aniž máte jakoukoliv jistotu návratnosti, mne dostávají do kolen. ()

Sylvanas

Zajímavý a zábavný pořad, u kterého vám při sledování neodumřou všechny mozkové buňky na rozdíl od většiny ostatních výtvorů našich televizních stanic. Spousta hloupých a šílených nápadů, několik zajímavých nápadů a tu a tam se objeví i nějaký ten použitelný. A třeba z toho kromě pobavení diváků vzejde i něco užitečného, co bude fungovat, kdo ví.. ()

mokrasek

Opravdu přehled zajímavých projektů? Troubové s nataženou dlaní předstupují před soldatesku českých podnikatelských es, sedících u stolečků každý se třemi miliony korun. Ještě tam chyběl šarlatán s virgulí. Všiml si někdo, jak v poslední době na obrazovkách všech televizí často lidem záměrně ukazují přepočítávání peněz, nebo vůbec peníze v jakékoliv podobě? Náš život se mění v bezhlavou honbu za penězi. Tak proč to tomu hloupému stádu neservírovat v podobě téhle realityšou? Pořad ukázal, že to asi přes kdysi chytrou českou hlavičku v tomhle státě prostě nepůjde. Jako nejlepší podnikatelské záměry pro tzv. klausovu neviditelnou ruku českého trhu se jeví zpronevěry, podvody a jiné tunelařiny. Vždyť hlavně pro tento účel byli sofistikovaní judři "zes Plzně" (a nejen ti) "vychováni", né? Jestli to tak půjde dál, tak se tu mezi sebou všichni požerem a nebude to dlouho trvat. ()

Salvator

Zajímavý pořad o často velmi zajímavých nápadech. Mnohem pikantnější je ale podívat se na porotu s odstupem let, zejména pak na ty, kteří si zvolili politickou kariéru. ()