Agora

Řekla bych,že film vychutnají hlavně divácí nad 50 let, kteří už mají v manželství něco zažito a odžito a vychutnají si scény s větším pochopením. Hezká (ale zbytečně dlouhá) je scéna s marihuanou, kde ale tančící Steve Martin je trapný a hraje nudně. Nahý tlustý a chlupatý Alec Baldwin je neskutečný, ale vtipný. Jak on, tak Meryl Streepová si film viditelně užívají. ()

Mybe

Veľmi príjemný filmík, dokonalá oddychovka s myšlienkou, atmosférou, kvapkou či dvoma naivity, ale tá k takémuto druhu filmu patrí- inak by to nebolo ono, mne sa to páčilo, lebo občas aj niečo takéto potrebujem... ()

KcarlosK

Neurazí ani nenadchne. Meryl,Alec i Steve jsou perfektní a především Baldwin mě hodně překvapil. Rozchody jsou vždycky bolestné. A nejvíc pro děti každého věku. Jen tomu chyběla hloubka a od začátku bylo všechno jasné. Jinak uznání Nancy Meyers za to, že dokázala svléknout Meryl. ()

mein

Ale jo, na jedno kouknutí, oddychovka. Meryl Streep zachraňuje, co se dá. Alec Baldwin kazí, co se dá. Steve Martin jako architekt ujde, ale sedne mu to až ve chvíli, kdy se připojí do party k Meryl Streepové na večírku. Ocení to celkově asi spíš dámy středního věku. ()

SisQa

jako příjemné zpestření večera by to šlo, ale asi jenom jednou :) jak už v některých komentech zaznělo, tak tento film mohl být ušetřen několika záběrů. Ale jinak jsem se hodně pobavila na "hulicí" Meryl a spol anebo Skype na "Adama" ()

gius

Dvě hvězdy dávám málokdy, málokdy se totiž tak seknu-nemám čas dívat se na blbé filmy. Ale moje drahá se chtěla pobavit, tož jsem jí pustil tento "nadčasový" film. Právě: mohl být natočen v roce 1930,1947,1959, atd., atd. Absolutně šedý, z pásové výroby Hollywoodu vyklopený filmek s tuctem tuctových scén, tolikrát viděných v "romantických komediích". Po pěkném dílku s panem Nicholsonem z roku 2003 nemilé překvápko od paní režisérky. Ale asi to tak chtěla. Nevím zda chtěla, aby Meryl tak šíleně přehrávala a jestli chtěla, aby mi vzhled pana Baldwina připomínal komančovského okresního tajemníka s napomádovanými vlasy nebo jednoho progresívního předsedu JZD ze Slušovic. (mladší prominou...) Jo: ty 2 hvězdy za mou paní-občas se uchechtla... ()

boticelli

Nevim, jestli byl horsi nahy Baldwin pri sexualnich scenach nebo ta podivna figurka Martin pri romantickych chvilich... K tomu tlupa neslanych, nemastnych potomku a chudak Meryl Streep v roli rozvedene zeny, ktera film nezachrani. Velice se divim, proc hvezda jejiho formatu bere podobny scenar. Me samotnemu bylo u nekterych prazdnych dialogu vylozene trapne a poprve jsem film vypnul, kdyz po sexu sahne Baldwin Meryl mezi nohy se slovy "konecne doma"... Nancy Meyers napsala a natocila jednoduse sra*ku. Opravdu mega zklamani, protoze jeji filmy Po cem zeny touzi a Lepsi pozde, nezli pozdeji jsou moje jedny z nejoblibenejsich komedii. ()

Lion438

Při celé dvouhodinovce jsem se zasmál asi dvakrát, kratší stopáž by vůbec nevadila. Ono celkově, ten ping pong mezi dvěma nápadníky nebavil už po hodině. Šmrc tomu dávala pouze Maryl Streep, nebýt jí, zařadil bych film mnohem níž. Ale uznávám, že rozhodně nepatřím do cílovky tohoto filmu. ()

JackieD

Tohle opravdu nebyl můj šálek kávy. Steve Martin zrovna není můj oblíbenec a Meryl byla přehnaně "Streepová". ()

Two.Swallow

I přes původní záporné předsudky jsem si přeci jen film pustila a dá se říct, že jsem oproti prvotním pocitům byla nadšená. Pobavila jsem se i popřemýšlela. Maryl Streep a Alec Baldwin - už jen proto asi stojí za podívání. O roli Steva Martina jsem původně neměla ani tucha, ale když nastoupil se svou bělovlasou hlavou, plátěnkami a zhulil se s Maryl na večírku, zaplesala jsem. ()

Boylina

Trošku podivné? Potřebovala bych žít ještě třicet let, aby mi to připadalo pěkné? Ne, nemusím vidět nahého Baldwina, ani Meryl.. Jo jasně, je to super souložit po padesátce. I po šedesátce a sedmdesátce. A pokaždý ten souložící objeví Ameriku.. Jasně. Souložte si prosím, jak chcete, jen mi to pořád nepředhazujte. Raději bych si vás pamatavovala z jiných rolí a ne s blaženými, uslintanými výrazy. To platí hlavně na tebe Baldwine. ()

ILoveLister

blonďaté děti hlavní hrdinky jsou tak v pohodě a přeslazené, až mě bolely zuby. Baldwin opět otřesnej. hrozně pitomá slátanina o ničem, po jejímž shlédnutí se zhmotní prázdno xD ()

nick.nz

Příjemná komedie u které si skvěle můžu odpočinou a jen se dobře bavit. A to romantické komedie nesnáším. ()

JARDAHONDA

Dvojnásobná držitelka ceny Akademie Meryl Streep, Steve Martin a Alec Baldwin vévodí hvězdnému obsazení tohoto vtipného pohledu na manželství, rozvod a vše mezi tím.. Snímek, který mě mile překvapil a posunul mé bránice směrem nahoru. Jistě ocenuji podařený námět, komediální momenty a dramatické scény, které střídaly dojemné situace. Vše do sebe skvěle zapadnulo.........., u mě rozhodně spokojenost. ()

xhelmutx

slabuckeee...romanticka komedia, ktorej happy end je, ze sa hlavna predstavitelka da dokopy s nechutnych, vypocitavym prasatom? hmmm inovatiiivne! ach ako ja len neznasam baldwina... ()

santa331

Romantické filmy jsou pro mě nuda, pokud se však jedná o romanticky laděný film s přidanou dávkou humoru (lehkého) neodolám a ochutnám ten další filmový kousek. Ochutnat Nějak se to kompikuje nebyl špatný nápad, jen průměrného hodnocení. Pro ženy ve středním věku nebo pro manželský pár ve věku 40 až 50 let se film hodí dokonale. Prostě klasická hollywoodská romantika. ()

MadMaxCZ

Nuda, nuda, šeď. Ani romantika, ani komedie, pokud nepočítám pár minut, kdy se Streepová s Martinem zdunili jointem. Asi největší disproporce mezi hodnocením zde a mým pocitem. Takhle by neměl vypadat film, co má 67%. Chápu, že to asi nebyl můj šálek kávy, nicméně jsem viděl dost romantických komedií, které tak nějak odsejpaly, že jsem jim byl ochoten odpustit hromady patosu a tuny klišé. Tady to prostě nefunguje. Nejen, že Steve Martin vypadá jako šedivý Jackie Chan (a že ho předčí v šikmosti očí i v žlutosti obličeje díky nekorigovanému solárku) a že nechutné chlupaté špeky Aleca Baldwina jsou asi hlavní důvod pro rating R17, ale nakonec je to divák, kdo tlačí očima lacině předvídatelný děj a dialogy kupředu, jen aby už to měl za sebou. A to je špatně. Ten "příběh" by totiž vystačil i na poloviční stopáž. Takže snad jen notoričtí a nekritičtí fanoušci Streepové si tady přijdou na své, protože ona je tam furt, byť není vyloženě špatná, ale prázdnost příběhu tím nezachrání. Mimo to bych rozhodně vynechal pasáž, kde filmové děti Streepové (v rozmezí18+-27) leží v posteli a páchají zde skupinovou terapii po šoku, že jejich matka si opět začala s jejich tatíkem, ačkoliv jejich rozvod je vůbec nepoznamenal. Pardon, tohle vám nezbaštím. ()

nemkatuli

Přišlo mi to takový civilní, holt ne vždycky je všechno jednoznačný a bez komplikací. Nejdřív mi nešlo moc dohromady jak to Alecovi s Meryl půjde a příjemně mě překvapilo, že šlo a moc hezky, bylo v tom něco opravdového:). ()