M.i.k.e

příjemná oddechovka,která byť je určena spíše pro "starší" s přehledem může konkurovat všem rom-komům,které v poslední době vznikly.Civilní,obyčejné,přesto zábavné s velmi sympatickou ústřední trojicí...70% ()

Jonash87

Nebylo to špatné, výkony Aleca Baldwina i Meryl Streep byly velmi působivé, zato Stevu Martinovi asi nikdy nepřijdu na chuť. Scénář nebyl napsát špatně, ačkoliv místy se to trochu táhlo. Závěr pak není žádný přesladký happy-end, což je dobře. Coby oddychový romantický film je to zkrátka povedené, u mě za lepší tři hvězdy. ()

Wiikii

Alec Baldwin a Maryl Streep jsou parádní volba. Se Stevem Martinem to je dost na hraně, ale stále to je příjemná podívaná. .... HODNOCENÍ: 68% (3*) ()

Martin741

Reziserka nancy Myers /Lepsi pozde nezli Pozdeji, Po cem zeny touzi/ /natocila len taku nudnu americku komediu. Meryl Streep /Divoka Reka, Lovec jelenu/bola samozrejme vyborna, no ale ide o Americku herecku a to mne ako europskemu divakovi nevelmi smakuje. Baldwina som mal na haku. 40 % ()

vydumnica

Príjemná komédia so skvelým castingom a množstvom vtipných situácií. Ani sa nedivím, že režisérka túto rolu ušila Meryl Streep na telo!!! Super voľba. Alec Baldwin takisto. Hudbu som akosi nevnímala, čo ma až prekvapuje, keďže ide o Hansa Zimmera! Z vedľajších postáv mi bol najsympatickejší budúci zať. Najvtipnejšia scénka bola tá v hoteli (výťah, doktor) a potom tá s notebookom v spálni. S mamkou sme sa schuti zasmiali. Pre ženy naozaj fajn oddychovka a neviem ako pre mužov, lebo ten môj zaspal. Vadil mi len dabing (slovenský), ale prežila som to. Hlas Zdeny Studenkovej sa mi akosi k Meryl nehodil, ale to je už môj problém. 3,5* (úplné 4 by boli vtedy, keby to skončilo podľa mojich prianí). ()

shyster

Neeeeeeeee. Tak a je to oficiálně. Díky tomuto filmu jsem opravdu nemohl usnout. Jaká to ale byla hovadina, to si už ani radši nechci uvědomit. Meryl Streepová se tu chová jako hloupoučká 12 letá holčička/ Carrie ze Sex ve městě. Pochopil bych, kdyby to byl třetí díl zmíněného Sexu ve městě, ale tohle opravdu neee. ()

WoWoW

Zcela klasická látka obohacená o opravdu skvělé herce. Takže když to sečtu a odečtu, mám z toho standart a nic víc. ()

Streeper

Příjemná komedie, která ničím neurazí ani nepřekvapí. Nancy Meyers tohle prostě umí a i když má za mě daleko lepší filmy než je Nějak se to komplikuje, tak to pořád za to stojí. Několikrát jsem se během filmu zasmála. Jsou tam i táhnuté a ukecanější scény, hlavně konec, což je možná trochu na škodu, ale nevadí to tolik, abych hodnocení snížila. Meryl mám v komediích moc ráda, hlavně v těchto, kde se nejedná vyloženě o trapný typ humoru, ale o humor ze života. Vyměnila bych Aleca Baldwina za jiného herce, tady mi vůbec neseděl a celý film jsem měla chuť mu dát jednu přes držku. Steve Martin dokonalý. ()

danecek24

67. Zlatý Glóbus za rok 2009 - nominace (3) - Nejlepší film (komedie / muzikál), Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Meryl Streep, Nejlepší scénář - Nancy Meyers ()

agathon

Slabsi tri hvezdicky pro tri duvody: Meryl Streep, Alec Baldwin a scena s notebookem, "naked manem" a manzelskou posteli (ale ta byla bohuzel maximalne vytezena uz v traileru). Lepsi pozde nezli pozdeji bylo rozhodne ucelenejsi, vyrovnanejsi a vic prolozenejsi zapamatovatelnymi okamziky. Tady jsou takove okamziky jen dva (jiz zminena "nahac" scena a pak scena s brkem...) a to je malo. Co u me ale film taha na tri hvezdicky jsou dalsi dve plus - tentokraat herecke kreace Streepove a (tlusteho, lec jakysi druhy dech odpadlika popadajiciho) Baldwina, kteri me proste celou dobu dokonale bavili. Prekvapive naprazdno mi vysel steve Martin, vlastne jsem ani nerozumel dovodum jeho castingu; pokud to melo byt obsazeni proti tipu, tak u Baldwina vyslo daleko paradneji. Nancy Meyers by mela mene poslouchat historky svych kamaradek a znamych a vice cist o filmove dramaturgii a nutnosti nad jednoltivymi gagy premyslet dlouho, z mnoha uhlu a hlavne z hlediska celkove stavby vypraveni. Uz ukazala, ze to umi - tak snad priste. ()

campix

Další velmi příjemná romantická komedie od Nancy Meyers s geniální rolí pro Aleca Baldwina. Dokonce i Steve Martin ukázal, že i po Růžovém panteru nezapomněl hrát, jen mi Meryl Streep připadala moc rozjucháná a až moc emotivní. Jinak další komedie na kterou si za měsíc už nevpomenete. ()

Wormboy

Tento film ma jedno velke stastie a to, ze sa tvorcom podarilo k nemu dotiahnut Meryl Streep a Aleca Baldwina. Bez nich by nestal totiz za nic. Tito dvaja herci a dokonca aj Steve Martin, ktoreho inak nieze nemusim, ale nemozem, drzia snimok cely cas nad vodou a napriek tomu, ze film neponuka (okrem jednej excelentnej sceny s Alecovym zadkom) takmer nic, je bezproblemovo sledovatelny a hoc by mu kratsia stopaz nezaskodila, nenudi a ponuka cas na oddych. 2,5/5* ()

Sammya

Nesnáším Baldwina, proto byl tenhle film od začátku pro mě něco, co vidět nemusím, ale když jsem v podstatě neměla na vybranou (lepší koukat na tohle než čučet z okýnka busu kolik hodin), tak jsem to shlédla a náhodou se mi to docela líbilo. Baldwina si nesnáším dál, ale nakonec to nebyl tak hrozný film, jak jsem čekala. Meryl Streep mě tu překvapivě skoro vůbec neiritovala, naopak, výborný byl Steve Martin, z postav jsem měla asi nejradši toho snoubence nejstarší dcery, ten byl vtipný :) A jsem ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo. Každému, co mu patří :) ()

pakobylka

V první řadě se to nekomplikuje jen tak, samo od sebe, nýbrž Meryl Streep alias Jane Adler si všechno komplikuje takříkajíc vlastnoručně ... skoro by se dalo říct CÍLENĚ - a musím uznat, že docela úspěšně. Krom toho je dobrá kuchařka, ale to už jsem kdysi kdesi viděla ... jistěže, přece ve snímku "Julie a Julia", taktéž z roku 2009 !!! Jenomže ten byl někde úplně jinde ... o level až o dva výš. Tady se babrám spolu s hlavní hrdinkou v ozvěnách vztahu, který už dávno vzal za své - a nalijme si čistého vína: Ze strany jejího bývalého jde hlavně o ztracené pohodlíčko a domácí kuchyni ... jeho znovu vzplanuvší láska zkrátka prochází dlouhodobě strádajícím žaludkem. Myslím, ze bych s ním byla velice rychle hotová ... a popravdě mě nebaví sledovat, kterak se v tom milá Jane plácá. Ne zcela přesvědčivé 3* ()

Martrix

Ohavná Pilcherovka v TV looku vyniká pouze silným obsazením. Od prvních minut mi ten film nebyl sympatický. Cílovka staré opuštěné, popletené, až amorální polostařeny. Obsahem srajda, ale naštěstí tam bylo i pár vtipných momentů. Jediný důvod proč jsem to dokoukal, byla lenost zvednout zadek. Tento týden mám na babské filmy fakt smůlu. Jediný důvod, proč nedám 2* jsou dobří herci a scéna s noťasem. ()