kamilao

Velmi milá a vtipná romantická komedie. Po dlouhé době jsem se velice pobavila a rozhodně mi tento film zvedl náladu. Párkrát jsem se nahlas pěkně chechtala. Výkon Meryl Streep opět na 1*. ()

ladymarmelad

Jo tak to je moc dobrej film :-) Meryl Streep opět zazářila :-) miluju jí a v podstatě většinu filmů kde hrála :-) tady úžasná zápletka sice taková která ve filmech dost často ale díky Maryl to bylo něco super :-) opravdu doporučuji :-) ()

Aimeel

Vcelku dobrá komedie, aspoň si u ní může člověk oddechnout. Dva skvělí herci Streepová a Baldwin. 10 let rozvedená dvojice a pak najedou bum. Stane se. Zápletka je fajn, milostný trojúhelník. Je však pravda že na místo Steva Martina mohly dát někoho jiného. ()

Jan_Hybern

Já vím, ten film je hloupý, hollywoodský, sladký, ženský, bláznivý, možná trochu nudný (zacyklený)... ale na druhou stranu... některé (a bylo jich opravdu dost) části jsou tak reálné, až z toho běhal mráz po zádech. Toto jen tak někdo nevymyslí, to musí prožít... A proto možná vyšší ohodnocení, než si film zaslouží. Nechal bych dívat se na to každého, kdo si zahrává se dvěma vztahy najednou :)))))))))))) No a samozřejmě hvězda i za to jídlo, které se filmem neustále prolíná a voní :) ()

Oxytocin

Ano, M. Streep umí hrát. Toho už si všimlo hodně lidí a dokonce dlouho přede mnou. Začínám si říkat, když uvidím nějaké ztvárnění krize středního věku, tak u toho musí být i ona (např. Druhá šance, ...). Opět bych doporučil zejména pro diváky vyššího věku. ()

MixlevPixle

Je to taková lehce nablblá komedie, ve které se obtloustlý Alec Baldwin bez špetky přitažlivosti snaží vžít do role svůdníka a starý Steve Martin kňourá o prožitém rozvodu. Meryl pak předvádí obvyklou taškařici posledních let, Mamma mia říznutá pečením čokoládových croisssantů dle Julie Childové. Jediná scéna, která se mi z celého filmu líbila, bůh ví proč, bylo když Meryl trhá v zahradě do košíčku ta nádherná rajčata. ()