mandella

Zábavné, ale strašně dlouhé. Posledních dvacet minut už je k nepřežití, přitom se to tam "řeší". Meryl zahraje i takovouhle postavu s přehledem, Steve Martin se aspoň nešklebí a Alec Baldwin je s tím jeho panděrem k sežrání. Pro starší ročníky k flašce vína ideální oddychovka. ()

Johnysman

Tak z daného žánru se mi zdá, že jde o lepší průměr. Samozřejmě Madisonské mosty s Meryl byly tutově lepší. Jde o vylepšenou zápletku, která není až tolik tuctová a divák chvílemi neví, jak se bude děj dále vyvíjet. Nejde o žádné složité spletitosti, ale o nenáročný film. ()

gipper

Na tomhle snímku mě bavila nejvíc Meryl Streep, její krásný dům a její úžasná zeleninová zahrádka. Osobně jsem nikdy žádnou neplánovala, ale jednou to asi ještě zvážím, protože jak trhala ty obrovský rajčata přímo z keře, to mě teda dostalo:o) Ale to je bohužel tak nějak všechno... ()

sarkadc

Nejdřív jsem si přečetla ostatní hodnocení a pak jsem teprv pochopila, proč se mi to tolik líbilo. Ano, já se blížím k cílové skupině. Takže jestli je vám přes 35 a potřebujete vědět, že život ještě nekončí, tak tohle je film pro vás. Baldwin a Streep jsou přesní, ale se Stevem Martinem šáhli malinko vedle. A ještě něco, co stojí za zmínku.... hudba. ()

Mainer odpad!

Jak to popsat jednou větou... je to nechutná sračka, která člověka vůbec nevezme za srdce; většina scén je tam nejen hraná naprosto špatně, ale i psaná pro mnohem větší energii situace a tím pádem nefungují. Baldwin je medvídkovsky nechutný a Steve Martin naprosto mimo. Meryl se to snaží zachránit, ale její děti (které hrají snad nejneschopnější herci USA) to opět shazují do bahna odpadu. Snažím se hodnotit v rámci mezí, ale chtělo se mi prostě zvracet. ()

zodiak217

Napriek tomu že sa jedna len o romantickú komédiu, ktora nič napinave nerieši veľmi dobre sa na túto snímku pozerá. Maryl Streep v kombinácii s Alecom Baldwinom su jednoducho skvelí a veľmi im to spolu pasuje. Herecké obsadenie je celkovo fajn a pointa filmu, že láska kvitne v každom veku a za každej situácie sa tiež celkom dá. Dobre spracovanie a vďaka hereckemu obsadeniu viac ako priemer. Na tento film sa dá pozerať aj viackrát a vždy to bude človeka baviť, takže nie je o čom určite si treba túto snímku pozrieť. ()

Erico

Průměrná romantická komedie s přijemným obsazením hlavních rolí, na začátku filmu jsem měl trochu obavy, že kvůli starším hlavním postavám film bude nudnější, Nancy Meyersová ale ukázala, že i padesátníci se umějí trochu odvázat. Film ničím přímo neoslnil ale splnil svůj účel- pobavil. ()

SuzieS

upřímná komedie o lidech středního věku. Docea se mi to líbilo, ikdyž mám ještě aspoň 20ti letý odstup. Mou věkovou kategorii spíše dostala pasáž s hulením trávy, než řešení krizí, ale rozhodně to bylo realisticky a mile pojaté. Vtipné ()

LeePriest

Meryl Streep je sice velmi dobrá herečka a slušný herecký výkon předvedla i zde, nicméně některé její juchající scénky a debaty s kamarádkami o srostlé vagině mi připadaly celkem trapné. Původně pohodové sledování filmu Nějak se to komplikuje se mi nějak začalo komplikovat. ()

pellicova

taká romantická zápletka pre ženy, ale dá sa na to pozerať, keďže herci podávajú slušné výkony (na rozdiel od hviezd z telenoviel) ()

kolly13

To si asi musím počkat na zralejší věk a rozvést se, abych to docenil? Nemyslím, nesympatičtí herci ve slabém filmu vám jen sebere čas... ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

PTuranyi

Nekomplikovaná vzťahová komédia s romantickou zápletkou staršieho rozvedeného páru, ktorý znovu nadviaže milenecký vzťah. Komplikáciou je, že Jake je už druhýkrát ženatý a okrem spoločných detí s Jane má ďalšie dieťa. Ďalšou komplikáciou je čerstvo rozvedený architekt Adam, ktorý navrhuje pre Jane prestavbu domu. Veľa sa tu rozoberajú vzťahy a rozvody. Humor aj gagy sú z kategórie neškodných. Produkcia je profesionálna a herci Meryl Streep aj Alec Baldwin majú svoje svetlé chvíľky hoci ich scenár vláči z jednej trápnej situácie do druhej. ()

lapatata

Romantická komedie s hlavními hrdiny v pokročilém věku se zase tak často nevidí. Meryl Streep je prostě vždycky špičková a každý film povýší na vysokou úroveň. ()

epsyn5

Strašně, opravdu strašně zdlouhavá romantická komedie. Nancy Meyers se začíná opakovat a začíná pomalu a jistě nudit.. Její castingy jsou taky do značné míry šílené.. V Prázdnínách Jack Black a teď Steve Martin. Chce to zmuchlat stránku a začít od začátku. ()