PlysovyMacko

Patdesiatnici sa chovaju ako nadrzeni pubertaci, ktori kvoli sexu su ochotni si zkomplikovat manzelske a rodinne vztahy. Romanticka komedia pre zeny, ktora hovori ze aj v pokrocilom veku maju ludia narok na lasku. ()

spekul

Zase jsem jim skočil na lep díky traileru. Celý film mě však vyloženě zklamal. Především dva hlavní "muži" vypadali (a hráli) jako voskové figuríny. Obtlousltý Alec Baldwin odříkává své repliky naprosto bez života, přičemž jeho vilný chraplák, kterým "to" odříkává, se dá poslouchat i celé dvě vteřiny. Steve Martin se svým android-lookem je zase tak milý a hodný, že byste ho nejradši pohladili a vzápětí mu dali facku. Achjo. Sympatický výkon Meryl Streep to bohužel nezachrání. Navíc některé scény film posouvají do rovin, které jsou zbytečné, viz např. prcičkovská scénka s nadrženým Baldwinem před webkamerou. ()

yatan

skoda tych trapnych primitivnych chvil v tomto filme..mohla to byt celkom zaujmava kvalitna drama..ale aj tak mile..Alec ma tu dost prekvapil a ta Meryl...fuh..no..co dodat je najlepsia..5/10 ()

ali-n

Som kompletne natretý na chleba. Nečakal som pred vstupom do kina, že tomuto filmu dám plný, i keď herecké obsadenie je samo o sebe na 5, ale to nemusí nič znamenať. Lenže ... Od Meryl sa to dá očakávať, asi aj to je dôvod, že ma viac očarili obaja páni. Steve Martin v polohe, v akej sa často nevidí. Nuž ale ten Alec! Zdalo sa mi, že si to nesmierne užíva, veľmi sa z tej role teší a to všetko potom aj bolo poznať. Pre mňa bol číslom jedna + tento starší sexsymbol stále dobre vyzerá. Veľmi sa mi páčila línia so snáď budúcim zaťom Harleym a pravdaže pár šľukov naviac. Mariška mohla pôsobiť ako prvoplánová sranda, sem to ale skvele zapadlo. MOJE NAJ - Žena, čo má rada veľa spermií! hmmmmm :-))) ()

FosaCZ

Divácké nadšení je v tomto případě přímo úměrné s věkem. Film o lásce za zenitem je překvapivě snesitelný i pro teenagery, ale prospěla by mu kratší stopáž. ()

Filipes

Nancy nenatočila desítky filmů, ale když nějaký natočí, tak to stojí za to. Neuvěřitelně milé až minimalistické kouzlo všech interiérů a exteriérů s tou kouzelnou hudbou, přes úžasně překvapivé herecké výkony...možná by to na můj vkus mohlo být malinko kratší, ale pravda- pak by to nebylo tak komplikované. ()

Dr.Loomis

Moc nejsem na takovéto filmy,když už jsem dnes usedal do kinosálu,kde seděli jen samé ženy(bylo tam nanejíš pět clapů),jsem si říkal,že jsem udělal obrovskou chybu,ale neudělal,docela jsem se zasmála Meryl Streep ,mě zas příjemně překvapila(na to kolik ji je vypadá dobře .-)).Po skončení jsem i já uznal,že to byl skvělý filmeček,akorát mohl být trošku kratší aspon o 20 min.Ale nebylo to z toho že bych se nudil,jen mě vždy začnou brát křeče .-)). Za mě 80 % ()

laple

Je to jednoduchý, drobátko přitažený za vlasy, maličko přeslazený, ale milý. Dostaly mě děti, které začnou v tu samou chvíli všechny brečet a říkat, jak se ještě za 10 let nevyrovnaly s rozvodem svých rodičů, to bylo už moc. ()

kenny79

Celkem dobrá rodinná komedie, kdy Maryl po dlouhém odloučení poznává jaké to bylo se svým bývalým manželem, který ji opustil kvůli pohledné a hlavně mnohem mladší ženě. . Docela se mi líbila ta scéna s notebookem ::D a jak jen to ten Steve Martin dělá že vypadá furt stejně jak ve 40, 50 tak i tady v 65.letech. ()

Demoiselle

Po celou dobu jsem měla pocit, že Meryl Streep je celý film sjetá nebo moc unavená. Působila až nepřirozeně, křečovitě. Za to Alec je už pánem v letech, ale šarm má pořád, jako všichni Baldwinové. Společně s tímto filmem, jsem strávila příjemný sobotní večer. ()

Heroin17

Po shlednuti filmu jsem ze sebe v panice hruze zacal strhavat obleceni, jen abych se presvedcil, zda-li mi nenarostla vagina- jinak si nedokazu vysvetlit, proc by se mi zrovna tohle melo libit... ()

aggatka

V celku príjemná oddychovka na pohodové popoludnia parkrát mi roztiahlo i ústa do úsmevu ale nie zas tak moc...tiež mohli film o čosi skrátiť. Odkaz pre chlapov: pri tomto filme budete nadávať od nudy, je iba pre holky. :-) ()

megajalec

Celkom milé prekvapenie. Uveriteľné, aj vďaka hercom, nebolo to príliš klišoidné, dalo sa to jednoducho pozerať a prekvapujúco aj vydržať do konca. Je to síce pre staršiu generáciu, ale aj mladí si tam nájdu svoje. A rovnako aj neamerický koniec je dobrý, oceňujem. Nevtieravé, nenútené, ako väčšina romantických komédií, netlačí na pílu ()

lobo87

Výborný scenár Nancy Meyersovej. Táto režisérka romantiku vie točiť. A hlavne sa jej darí svoje filmy skvelo obsadiť. Tu bola hlavne neodolateľná Meryl Streep, ktorá filmu dominovala a práve na nej film stál. Potešili ma aj Steve Martin, či John Krasinski. Mierne nadpriemerná romantická komédia s netradičnou zápletkou a pozitívnou atmosférou. Ako to robia, že všetky filmy, v ktorých patrí varenie k hlavným témam, sú také príjemné a hrejivé?... 70% ()

Slaboproud

Nemůžu se vyhnout srovnání s Lepší pozdě nežli později... Starej kocour se zálibou v mladších kočičkách tu ukáže zadek, rozvedená (ale jinak) úspěšná šedesátka se slabostí pro Francii tu má hned několik nápadníků na úrovni a všichni ve filmu jsou nechutně bohatí (a bílí). Ale prostě tentokrát to na mě nefunguje, hlavně kvůli vypasenému slizkému Baldwinovi a do role nepasujícímu Stevu Martinovi. ()