Emmmalie

Príjemná komédia ktorá ma vtiahla do svojho deja, Meryl Streep bola ako vždy perfektná a celý film sa mi veľmi páčil až na jednu maličkosť ktorá ma na konci naozaj sklamala ale je to len o názore. Tou maličkosťou bolo to, že hlavná postava ( Meryl) sa nevrátila k svojmu ex manželovi (Alec Baldwin) ktorý mi bol počas celého filmu naozaj sympatický ale to je len vec názoru .Každopádne 80% ()

demovka

Je pravdou, že pokud tento film má body, jsou to body za dva hlavní představitelé. Ale stejně jsem nebyla ani na minutu schopna uvěřit, že tito dva mají za sebou dlouhé manželství se třemi dětmi a bolestný dlouhý rozchod. Takže byl neuvěřitelný i ten nový milostný zápal. Myslím, že se k sobě ani nehodí jako pár. Děj byl předvídatelný. M. Streep přitom hrála, jak je jejím zvykem, fantasticky. Steve Martin mi nevadil, hrál docela dobře. Trojice dětí a jejich nastávající švagr (manžel) byli naprosto perfektní! ()

lubica1995

Čo to je za človeka, že zahrá takúto postavu?? Skutočne už neverím Kim, ak vraví, že jej bývalý je dement. :) toľko k realite. K filmu - americky , humorne, podané, (americky --- humorne??-----) Proste len ukážka, alebo akýsi návod, že by sme mali vlastný život brať s nadhľadu, ale dá sa to vôbec?? PS: nie. Takže tri hviezdy za Meryl. ()

a-ja

"Domove, sladký domove!" "Měli bychom spolu zestárnout! - Je mi líto, že to musím říct, ale už jsme zestárli. A zvlášť." :-) Pár skvělých hlášek, příjemný (i když chvílemi děsně patetický) Baldwin i civilní Martin, zatímco Streepovka se furt tlemí kdo ví čemu (vybavila se mi dávná říkačka Kdo se směje, neví čemu, podobá se pitomému). Je to samé klišé, natočeno podle jednoho vzoru, strašně dlouhý, mohlo to klidně skončit po hodině... 50 %. ()

Triginal

Tak přiznejme si, že v jistém věku/kondici (spíš nekondici) by se hollywoodské hvězdy na plátně nahé prostě ukazovat neměly - ano, mám na mysli Aleca. Jinak to ale bylo příjemné a za mou osobu vidím největší přínos v soundtracku - Hans Zimmer prostě umí :) ()

kika1650

75% - Jednoznačne lepšie ako Something's Gotta Give, kde Nancy Meyers neustrážila stopáž a vtip spočíval často v príliš trápne grotesknom zobrazení sexu ľudí dôchodkového veku (WTF?!). It's Complicated je nepomerne kratšie a predsa po takmer okamžitom vstupe ,,do deja“ a svižnej prvej polke, je druhá časť trochu nekompaktná – hodnú chvíľu sa prešľapuje na mieste a to hlavne kvôli tomu, že postava Jakea je príliš sympatická a rádoby originálno-otvorený koniec tak pôsobí trochu kŕčovito a má nečakané trpkú príchuť. Námet samotný, hoci nie je úplne originálny, vôbec nie je na zahodenie, vlastne je to celkom vďačná téma a povedzme pikantná východisková situácia, ktorá aj vyústi do dostatočného počtu vtipných momentov a chvíľami to má švih – tento krát sme dokonca aj ušetrení fraškovitých posteľových scén – tých pár je naopak spravených s ...vkusom. Film tak funguje najmä vďaka hereckému obsadeniu, resp. skvelej chémií medzi Streepovou (vytvorila postavu v rámci možností/žánra úplne reálnu a znovu dokazuje s akou ľahkosťou sa vie vysporiadať aj s komédiami) a suverénnym Baldwinom (30 Rock! aneb je na vzostupe a nič ho, tak skoro, nezastaví) – ktorí sú úplne uveriteľní a majú štýl, vďaka čomu nielenže neskĺzneme ..., ale sa bavíme na slušnej úrovni – a rozvod ako traumatizujúca udalosť je dôvodom smiechu cez slzy. V prípade Steva Martina ide skôr o výraznejšie cameo – mimochodom, čo si dal spraviť s ksichtom ? vyzerá ako z gumy...za zmienku stojí aj sympatický John Krasinsky ako bezradný takmer-zať, ktorý sa rozhodne nestratil. ()

Vilda

Skvěle obsazený příběh ze života, který určitě zaujme a pobaví. Meryl Streep i Alec Baldwin jsou opravdu profíci svého oboru. Souhlasím s názorem "larelay" kromě Steve Martina. Lidé si ho moc nedokáží představit ve vážné roli, ale určitě mě příjemně překvapil. ()

Noc17

Já jako ženská po rozvodu jsem si některé scénky snivě s úsměvem na rtech užívala a to je pro mě u komedií nejdůležitější.....smích .. ()

Kyblik78

Tak toto bolo milé prekvapenie. Trošku pomalší začiatok, ale potom sa film rozbehne a človek si užije kopec zábavy. ()

JAzzeURo

Průměrná komedie, která mi v lecčěms připomněla Lepší pozdě, nežli později. A to jsem z prvu ani nevěděl, že jde o stejnou režisérku. Nicméně nic převratného, ale koukat se na to dá. ()

Marcey199

Tomuhle říkám zábava "pro dospělé".:) Meryl Streep je kouzelná, Alec Baldwin byl super macho a Steve Martin mi projednou nepřišel jako přehrávající blb. Ocenila jsem hlavně tu neokoukanost, nenucenost Meryl (chci v jejím věku mít taky takový elán), a vtipy, u kterých jsem se opravdu zasmála. Po delší době film, na který se ráda podívám znovu a vím, že mě bude bavit stejně jako poprvé. ()

Nepl

Lepší tři hvězdičky... Film střídá části opravdu dobré, ve kterých se zasmějete s těmi, které skoro až nudí popř. zavání trapností. Herci na můj vkus až příliš přehrávají. Nicméně na jedno podívání určitě obstojný film. ()

prcko

Či to bolo komplikované? Áno bolo. A riadne. Ale tomto prípade platí – čím komplikovanejšie, tým viac zábavy :-) Meryl Streep odviedla pekný kus práce a spolu s Alecom Baldwinom tvorili pekný pár, navyše chémia zafungovala. Steve Martin celkom neutrálny, miestami velice vysmiaty. Film je pútavý a vtipný, ani nemusíte mať 40+, aby ste sa zasmiali. A presne takto si ja predstavujem pohodový večer. Lay back and enjoy :-) 80 % ()

qnnaire

Komédia s originálnym námetom. Jej prevedenie na plátno je už o niečo horšie. Hoci hlavní hrdinovia sú reálne vykreslení aj dobre zahraní (Alec Baldwin exceluje na celej čiare a Meryl Streep je výborná), vedľajšie postavy sú nevýrazné, akoby "do počtu" a dej takmer nikam neposúvajú. A ani vtipy nie vždy vyšli tak, ako mali. Napriek tomu je to svieži závan v romantických komédiách. ()

J.Bonnie

Já jsem se u toho vážně bavila. I když základní dějová linka byla jasná už od začátku až do konce (jak já bych si přála, aby se Meryl Streep rozhodla jinak, nebo aby se Steve Martin na konci nevracel, prostě jen aby NĚCO, COKOLIV, BYLO NEČEKANÉ!). Ale smála jsem rozhodně víc a upřímněji než například u Sherlocka Holmese, na kterého jsem se dívala včera. Meryl je pro mě jedna z nejlepších hereček současnosti a ráda se na ní budu dívat v čemkoliv. Steva Martina naopak ráda nemám, o to víc mě tady mile překvapil, stejně jako Alec Baldwin. Asi to nebude zlomový film, ale mě bavil a já si s ním užila pěkné nedělní odpoledne. ()

JerryPilsen

Další z řady komedií,které neurazí,ale nenadchnou.za čtrnáct dnů ani nebudu vědět o čem to bylo.Pár Baldwinových hlášek a smutný a nevýrazný Steve Martin.Meryl jako vždy skvělá a táhne to sama lehce nad průměr. ()

COPolda

První 2/3 filmu - zábava, opravdu velmi vtipné :-), ale v tu chvíli to mělo skončit, hned po večírku s trávou. Bohužel režisér měl jiný názor, bohužel.... Herecké výkony, jejich tří dětí byli trapné, přehrávané až ubohé. Výběr herců na role dětí proběhl asi náhodným typem od stolu, byli opravdu tragičtí!!!!!!!!!! Nevím zda měl režisér v plánu, aby byly všechny děti přecitlivělé, nebo zda je taková americká mládež normálně????? Kdo ví???? Jediný z mladších herců v tomto filmu, který stál za to byl John Krasinski, ten zahrál vše skvěle, byl vtipný a tu postavu mu člověk mohl věřit...... Samozřejmě M. Streep, A. Baldwin a S. Matin byli vynikajicí, jejich výkony byli úžasné. Ale jak jsem již psal i přes jejich výkony, měl tento film skončit po 2/3 a jistě by potom měl lepší hodnocení...... ()