Nezlobte mimozemšťany

• Česko Nezlobte mimozemšťany aneb Muži v černém (více)

Bláznivá parodie na sci-fi filmy typu Akta X.
Čtyři lidé chtějí strávit příjemný víkend na chatě uprostřed lesa. Večer se ale z lesa ozývají podivné zvuky. Vydají se zjistit co se stalo. Najdou obrovskou světelnou kouli, která nevěstí nic dobrého. Za pár hodin doráží na místo zmatená dvojice vyšetřovatelů z FBI. Záchrana lidstva může začít. (DVD Edice)

darthhokro

Geniální a nadčasový snímek. Takovouhle komedii už jsem dlouho neviděl. Scénář nejspíš psali chovanci Kroměřížského sanatoria v rámci odpolední terapie. Dialogy jsou tak stupidní, že jsem musel film pauzovat aby mi něco neuniklo, co slovo to perla a skvost. Kouzelnou atmosféru tomuhle filmu dodává ještě mongoliidní český dabing, který nejspíš taky vzniknul v KM sanatoriu. Naposledy jsem se takhle královsky pobavil u Tureckých hvězdných válek. Doporučuji sledovat v kolektivu při konzumování alkoholických nápojů a kytky radosti. ()

topi80 odpad!

Tak tohle opravdu dokoukat nešlo. Jestli vás vytočilo, když si tvůrci Babovřesek mysleli, že se budete smát tomu, že byl někdo třikrát kopnut do koulí, tak věřte, že po poslechu každého rádobyvtipnéhodialogu z tohoto filmu na to budete vzpomínat jako na velikou legraci. ()

Křepi odpad!

Tak tenhle film je opravdu nářez. Něco podobného jsem točil s kamarádama ve 14 letech, jenom tam nehráli žádní dospělí. ()

Pitryx

Tohle mohlo být a mělo být vysíláno jako rozhlasová hra. Popřípadě jako divadlo. Po vizuální stránce jde totiž o naprostý paskvil. Kamera k ničemu, herci líní jako vši, efekty k ničemu, prostě odpad. Navíc jsem se ke konci tvrdě nudil. Ale já přece jen dávám pár plusů za slovní kameňáky.111220118558/8855 ()

djbarrel

... aneb muži v černém ? Cože ? Kdo to mohl napsat ? Nevím proč někdo takovou slátaninu natočil. Kde byli ty ufoni ? Já vlastně ten film ani nepochopil, byla to opravdu nehorázná slátanina. Chtěl jsem dát odpad, ale dám jednu * protože jsem se párkrát zasmál. Jinak 90 minut života, které mi už nikdo nevrátí. ()

Lajty odpad!

Tohle je fór? Hahaha nebo huhuhu? Tady už končí legrace...to jsem v životě neviděl...a že už jsem toho viděl hodně ! Ale tohle... ()

MorraEddie odpad!

Jeden z nejhorších filmů všech dob a za to bych dal klidně i ruku do ohně,pokud možno ruku té osoby,která je za film zodpovědná. ()

Kalda69 odpad!

Trapny dialogy v 90% zakonceny radoby vtipnou ale ve vysledku trapnou hlaskou, hrozny filtry na kamere, nepresvedcivy herecky vykony a jeste k tomu nektery sceny vypadaji jak z nejaky brazilsky telenovely. Chtel jsem puvodne napsat, ze takovyto film je duvod proc nedat odpad treba takovymu Stmivani ale ono je to vlastne hodne podobny. Jen v tom stmivani je vic "cool" xichtu s vetsim rozpoctem. Uvidime co na to Muži v bílém (TV film) :oD ()

M@xo odpad!

Tak na toto mam tri slova Humus, Hnoj, a totálny odpad. Keby pri hodnotení bolo ešte niečo horšie ako „odpad“ tak bez váhania hodnotim. Totalne nezaujímavý dej. Ten kto kto natočil by sa mal schovať alebo najlepšie spachať samovraždu, čo som skoro spravil ja pri pozeraní tohto filmového odpadu... ()