poster

Vesmírná exploze (TV film)

 • Česko

  Vesmírná hrozba

 • Německo

  Last Impact - Der Einschlag

 • anglický

  Impact

 • Slovensko

  Smrtonosný dopad

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Katastrofický

Německo / Kanada, 2008, 2x90 min

 • yych
  odpad!

  hodnocení první části... prosím nenuťte mě sledovat druhou!(9.8.2009)

 • Colonist
  *

  Znovu a znovu si říkám, jak může někdo tyhle stupidní dvojdílné katastrofické televizní filmy pořád ještě natáčet. Vždyť už jich musí být desítky a pokaždé při sledování divák prožívá větší katastrofu, než hrdinové v daném filmu. Kdo normální by do výroby takového projektu vložil peníze? Z tohohle přece nemůže být žádný výdělek. Na druhou stranu, zase tak drahé tyto filmy asi nebudou, vzhledem k lacinosti jejich efektů pravděpodobně stačí, aby režisér požádal o pomoc nějakého kamaráda, který mu doma na svém PC efekty vytvoří. Herci v podobných filmech hrají zřejmě jen z toho důvodu, aby měli na chleba (zde přítomný Harmon Rabb si nemůže zrovna moc vybírat). Tak jako tak, tvůrci těchto braků mají předem zaručeno, že aspoň jedna cizí televize to od nich automaticky koupí - naše drahá TV Nova...(14.8.2009)

 • Tommassi3
  *

  "Možná je na čase modlit se za zázrak !!" Předpokládám, že kdyby tvůrci s tímto sdělením přišli už na začátku snímku, i ti nejotrlejší masochisté z řad diváků by si dost dlouho rozmýšleli, zda by přeci jen nenašli příjemnější způsob k promarnění takřka tří hodin života, než se celou dobu modlit, aby se stal zázrak a z téhle zrůdné německé koprodukční kukly se vyklubal aspoň mol, a nejen další (noční) můra na poli katastrofických scifíček.. A přiznejme si, že jeden by se na Davida Jamese Elliota raději koukal jako na poručíka Rabba, ona totiž průměrná epizoda seriálu Jag zabere asi jen necelou hodinu a pak taky jeho scénáristé ví, jak ji zakončit, aby celý předchozí děj nevyšuměl do ztracena, což se však o upoceném Michaelu Vickermanovi říct nedá ani náhodou !! Poněkud mě zklamal i Michael Richard Plowman se svým soundtrackem, protože ten se ve své lenosti poslední léta docela fatálně vykrádá, nicméně hudební složka ještě i tak platí za to nejlepší a nejzajímavější, pomineme-li šanci sledovat Jamese Cromwella, jak hluboko klesl, co tahle televizka Kanaďana Mika Rohla nabízí, a to mě osobně tedy rozhodně ta všemožná klišé, byť je sem tvůrci cpali horem spodem jako do červí díry, rozhodně neiritovala tolik jako ostatní, spíš bych Rohlovi doporučil znovu prostudovat učebnice či alespoň nahlédnout do encyklopedie, co si asi tak normální myslící člověk představuje pod pojmem akční film !! ;) Ačkoliv potíž lze spatřit i v producenty zadaném úkolu vytvořit minisérii, ostřejší nůžky střihače by totiž Vesmírné - Nebo spíš NESMÍRNÉ, co do nudy a sterility ?? - explozi rozhodně prospěly !!(25.5.2014)

 • LiVentura
  *

  Myšlenka zajímavá, efekty slušné, ale o ničem, vesměs...(6.12.2011)

 • Pragrik
  *

  To téma je strašně ohrané...Armagedon,Drtivý dopad.....a každý ví, jak to dopadne....pro změnu někdo zemře kvůli zachránění lidstva...(20.7.2009)

 • - Natáčení probíhalo v kanadské Britské Kolumbii a v německém Berlíně. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace