poster

Vesmírná exploze (TV film)

 • Česko

  Vesmírná hrozba

 • Německo

  Last Impact - Der Einschlag

 • anglický

  Impact

 • Slovensko

  Smrtonosný dopad

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Katastrofický

Německo / Kanada, 2008, 2x90 min

 • SeanLSD
  **

  Nie že by sa mi nejako zvlášť páčila pozícia obhajcu televíznych a video sračiek... ale dopozeral som a bol aj dojatý. Obe veci sa mi stávajú... Dojatie-nedojatie, klišoidný záver ma roztrpčil do nepríčetnosti. Nemajú štipku sebaúcty, vymyslieť niečo zaujímavejšie... hoci len o byľku ?(12.12.2011)

 • Scratt
  odpad!

  V některých "vážných" scénách docela dobrá komedie. Na druhou stranu v tomto subžánru jsou ještě lepší perly, takže odpad dát nemůžu...Na druhý den jsem si řekl, že můžu :-) 10%(12.8.2009)

 • Djkoma
  *

  Na jednu stranu špatný televizní vtip podobný Armagedonu i Drtivému dopadu, na druhou stranu kdyby se netočily již ohraná témata, netočilo by vůbec nic. Na druhou půlku se budu samozřejmě dívat jen ze zvědavosti, protože jak vyřeší srážku s Měsícem mě nějakým masochistickým způsobem zajímá a bojím se, že budu trpět víc já než obě vesmírná tělesa dohromady... Pokud však přijdou s něčím maximálně ulítlím, budu rád, ty trapné záchranné mise jsou už nudné (upoutávky naznačují, že nuda pokračuje...). Ale ta "snížená" gravitace byla ale fakt moc pěkná... Tak záchranná mise se konala, trapná a nudná. Škoda, že tyhle německo-americké snímky do televize s několika rádoby hvězdami nemají ani odvahu na zajímavější konec než další verze Armagedonu...(7.8.2009)

 • st.verka
  ***

  Také nechápu, co mají všichni s tím odpadem. Viděli jste Hlasy ze záhrobí? Jak by potom mělo vypadat jejich hodnocení? Tříhvězdičkový odpad? Všechny katastrofické filmy mají podobný scénář. Blížící se katastrofa, hledání řešení a vyřešení, neboť lidstvo stále existuje. Tenhle nápad s černým trpaslíkem, který se napasuje do Měsíce a vychýlí ho z oběžné dráhy byl zajímavý a líbily se mi i záběry Měsíce a hlavně ten rozpůlený. Také vážně nechápu, jak tam hezky putovaly ty dvě poloviy vedle sebe, nějak to popírá nevím jesti všechny fyzikální zákony, ale logiku určitě. Takže jen za tři. Jinak to byl dobrý film s mým oblíbeným hercem, takový slušný průměr.(14.8.2009)

 • Fallen_One
  *

  Zajímavý nápad s tím měsícem. Ale provedení?(10.8.2009)

 • - Natáčení probíhalo v kanadské Britské Kolumbii a v německém Berlíně. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace