TaanStari

Je z toho cítit šablonovitost, občas je to hodně trapné, občas infantilní, ale jinak je to pohodová komedie s hvězdným obsazením. A Chris Rock nedostal moc prostoru na tváření se dementně, za to je taky velký plus. ()

Mallyyy

Dobrá komedie, kde jsou spolu docela dobří komediální herci (Sandler, James, Rock...) Příběh tu asi moc nenajdete, ale určitě tu najdete zábavu(aspoň já našel). Je to takový obraz dnešní doby, jak nám rodiče říkají: ''Nebuď pořád u toho PC a táhni ven!"-----,, Za tvých let mě nikdo neviděl doma, byl jsem pořád venku''. A mohl bych pokračovat ... ()

kowalski

Bože! Že já na to koukal. Další Sandlerova fekální komedie kde jediné na co se dalo koukat byla Salma Hayek a jediný kdo pobavil Steve Buscemi. Jinak nevím k čemu takové trapné komedie jsou. Asi jen aby jsme viděli sbírku kšiltovek Adama Sandlera, který má v každém záběru jinou. ()

Matli

Spusta známejch tváří, ale nic zvláštního nepředvedli. Sandler dokáže víc. Párkrát jsem se zasmál, to jo, ale nic víc. Po dějové stránce je to odpad, vlastně už si nepamatuju o čem to bylo a to jsou to dvě hodiny co jsem to viděl. 44% ()

hEROic

hodne prijemna roddinna oddychovka o bandicce kamaradu ve strednim veku, vic se v tom hledat neda... koukalo se mi na to moc dobre... 75% ()

P.J.2

Docela dobrá oddechovka co se týče Sandlerovek,Příběh je sice kýčovitý ale nápady jsou dost originální,čímž si ale tenhle film podkopává zem pod nohama,to znamená že potencionál mohl být využitý o dost více. ()

Ukubumbahoo

Komedie se Sandlerem mám rád, ale u Grown ups, tomu něco chybí. Vtípky byly slabší a nápad, mi přišlo, že se také někam vytratil. Škoda , doufal sem ve víc, řadím rozhodně k podprůměru. ()

John8

náramná oddechovka :) 5 komiků vedle sebe zaručuje nepřetržitý příval gagů a vtipů :) nic jinýho jsem od toho nečekal :) a co jsem chtěl jsem dostal ... jasných 5* ()

Olík

Velké, ale opravdu velké zklamání – Adam Sandler, Dennis Dugan, Kevin James…….. čekal jsem o dost víc. Pětice spoluhráčů z dětského basketbalového družstva, trávících po letech společně pár volných dnů u příležitosti pohřbu jejich bývalého trenéra byla až na Davida Spadeho vybrána celkem vhodně, stejně tak jejich družky, povedená byla i miniaturní rolička pro Steve Buscemiho, ale co dál?????? Nebudu lhát, že jsem se párkrát od srdce zasmál – bohužel jen u skromné hrstky předvídatelně prvoplánových gagů. Věřím se, že bandička Sandlerových kámošů při natáčení skvěle bavila – já u sledování Machrů o poznání méně. ()

J. T. Kirk

Docela zábavná komedie plná známých a dobrých komiků. Salma Hayek a Madison Riley dodaly filmu to pravé ořechové. Na takové hvězdné obsazení komiků bylo ve filmu strašně málo hlášek, nejlepší hláška: "Zní to jako když prcají sovy." Na moderní americkou komedii to bylo dosti slušné. Sice bych tam rád viděl Willa Farrella, např. místo Roba Schneidera, protože ho zrovna dvakrát nemusím, ale i ten se tu docela dal. Některé scény byly docela nechutné, ale jiné to zas vynahradily, např. oprava auta, myslím když ho opravovala Madison.. Málem bych zapomněl na super soundtrack. ()

Rockerman odpad!

Tak se mi zdá, že nám Adam Sandler a režisér Dugan vykradli naše komediální borce!! Mám na mysli Marii Poledňákovou a Zdeňka Trošku. U tohoto filmu jsem si totiž chvílemi připadal jako v "S tebou mě baví svět" a chvílemi jako v Kameňáku!!! Pět kámošů z dětsví se sejde na pohřbu svého bývalého trenéra basketbalu, aby pak se svýma rodinama strávili pár dní na chatě v krásné přírodě. Tam se odehrávají všechny rádobyhumorné scény. Ale je to spíš jen snaha o humor. Ve skutečnosti je to jeden trapas vedle druhého. A to nemluvím o jalových dialozích. Čili velmi prvoplánová taškařice, ve které se zase "musíme" smát prdům, držkopádům a jiným trapnostem. Never more!!! ()

drankeryth

V pohodicke komedia pri ktorej sa aj trocha zasmejete. Videl som aj lepsie filmy so Sandlerom ako je tento film. Vo filme sa mihne aj Buscemi len v par zaberoch. Dialogy medzi hercami hyria vtipnymi komentarmi, ktore su zakladom dobrej komedie. ()