CrazymanM

Chce se mi skoro říct "klasický Sandler"!Je to dobré,člověk vypne a občas se i zasměje,ale není to můj šálek čaje. ()

oSiSko

Do trištvrťky filmu jedna hláška za druhou, skvelý Adam Sandler, ale ku koncu to začalo miznúť a bolo veľmi sporadicky počuť resp. vidieť vtipnú záležitosť. Každopádne veľmi dobrá záležitosť a na druhýkrát mi to prišlo dokonca ešte zábavnejšie :) Na tretíkrat, dokonca po slovensky, stále vynikajúce :) ()

cubiczech

Kupodivu to těm kamarádům tak nějak žerete, protože to není plné vyhrocených vtipů jako jiné komedie se Sandlerem a Schneiderem... ač je to sympatické, tak člověku prostě přijde, že je film tak nějak zbytečný. ()

void

Jednu hvězdičku jen za konečných pár minut, v podstatě od nástupu Steva Buscemiho (a to jej ani příliš nemusím). Nevím, kdo tenhle film střihal, ale byl to děs. Téměř veškeré "vtipné" momenty vyšuměly do ztracena a u spousty zápletek bylo snad nemožné zachytit pointu. Lítost nad tím, že děti jsou dnes úplně odtržené od přírody, kterou jim nahrazuje technika, by jako ústřední myšlenka mohla a měla fungovat výborně - není mi tedy jasné, kde a jak se mohli tvůrci na cestě k cíli ztratit. Možná dospěli a přišli o hravost a fantazii stejně jako hlavní hrdinové.. PS: český překlad názvu "Grown ups" na "Machři" je snad největší tragedie celého filmu.. ()

Flamik

když se Adam Sandler postaví do čela nějaké komedie, tak je již před premiérou jasné že film bude našlapaný všemožnými vtípky, které pobaví a zde opravdu baví od začátku až do konce. Navíc tvůrci posadili film na chatu do přírody, kde se mají měšťácké dědičky naučit trávit čas i jinak než s gamepadem v ruce. Celý film tak je velice nenáročný na vnímání a je tedy ideální volbou k odpočinku. ()

markussupe odpad!

Už dlouho se mi nestalo, že bych nějaký film prostě nedokoukal do konce..... je to trapné, hloupé a nechutné zároveň... never more... ()

krachman

Chvílema jsem se zasmál, ale jinak to byla celkem nuda. Celý film mě otravoval pocit, že pan Sandler zavolal svým kamarádům z branže, zajeli si na chatu a jen tak mimochodem si sebou vzali filmový štáb. Dějová linka je 1000x ohraná a dialogy, jak bys met. Vlastně jsem čekal spoustu improvizovaných situací, při kterých bych se za břicho popadal a sestava takových superkomiků toto slibovala.....škoda... Vyzdvihnul bych Roba Schneidera. Jinak zklamání :( ()

`barocco

Kto ma v oblube Sandlerov humor, ten sa bude skvele bavit, pre mna to bolo utrpenie len v kine vydrzat do konca.... Hmmmm, par vtipkov naozaj nemoze zachranit plytkost pribehu, a tie dve hviezdy su len kvoli postrehu autorov ze dnesne deti odrastene na videohrach mozu mat naozaj problem co so sebou ked su o svoje elektorinicke hracky obrate. ()

MaxQ69

Nejhorší film se Sandlerem, co jsem viděl. Myslel jsem, že aspoň účast Chrise Rocka trošku zachrání tenthle brak, ale bohužel. Naprotsto nechápu, jak něco jako tohle, může mít až naprůměrné hodnocení. Trapnost nad trapnost. 20%, a to jen proto, že znám horší blbosti. ()

john986 odpad!

furt sem doufal, ze se ten film nekam pohne, kdyz ma tolik procent, ale po 3/4 hodine sem pochopil, ze asi ne, po hodine sem si rekl, ze to proste dokoukam. Dokoukal sem a nedoporucuju... ()

rigby

Společnost, ve které nikdo není normální, každý má nějakou úchylku. Příšerná slátanina s humorem za každou cenu, na kterou se vážně nedá dívat. Na druhou stranu místa, ve kterých se smíchem válíte po zemi a nedokážete přestat. Jsem tedy na vážkách: 2 nebo 4 body? Průměr jsou 3. ()

The_God

Hodně příjemná nenáročná komedie, která se nesnaží ze sebe dělat něco víc - zkrátka typický Sandler. 65% ()

HakuSaku

Komediálny super mix! Ako inak to nazvat ?! Ja osobne som sa náramne bavil... No ved ako inak pri tak nabitom "programe" aký nám Adam Sandler and company ponúkali. No a aj ten zbytok obsadenia zadieral jednu stupidnú hlášku za druhou. Super oddychovka nuž žial (alebo chvála bohu) nič viac než "Sandlerovská" uchechtávačka. ()

lipan

Po přečtení několika zdejších komentářů se mi to tohoto filmu moc nechtělo. Nakonec jsem na něj mrknul a byl jsem více než mile překvapen. Proč hledat nějakou hlubokou myšlenku? Parádní hlášky, skvělí herci a prostě zábava, jak má být. Takovou komedii jsem už dlouho neviděl. Fakt bomba! ()

Patr1k

V podstate som sa bavil na pár gagoch, ale pravdou zostáva, že z takéhoto potenciálu "komičnosti" bolo treba vytrieskať viac, chris rock 0 bodov, buscemi total otras, ale napríklad david spade nesklamal, čo sa týka ženského obsadenia tak my tam nesedel nikto iba Maya Rudolph. Ak nemáte veľké nároky a nečakáte, že budete plakať od smiechu, tak je to film pre vás :) ()