poster

Princ a pruďas

 • USA

  Your Highness

 • Slovensko

  Princ a pruďas

Komedie / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2011, 98 min (Director's cut: 105 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  ***

  Solidní výprava do magického středověku a příběh, který nehraje úplně druhou kolej znamenají, že Your Highness nebude stát a padat pouze na pubertálních a sexuálních vtípcích, a tak možná v místech, kde se není čemu smát, nebude obecenstvo ještě odvracet zrak a sluch. Přesto bych to s tím chválením nepřeháněl, pořád jde o primitivní zvrhle-pohádkovou výpravu za odpaněním, která postrádá hlubší smysl. Mnohem horší však je, že film postrádá i pořádnou dávku humoru, aneb pokud jste viděli trailer, viděli jste skoro všechno. Film je sice ujetý, ale mrzí mě, že se scénářem si nehrál ještě někdo ujetější. protože tady toho šlo nacpat víc... 5/10(30.8.2011)

 • 3DD!3
  ****

  Pohádka střihlá huličskou komedií, s pompézním Jablonského hudebním doprovodem a úchvatnou, dechberoucí, nádhernou a obdivuhodnou Portmanovic Natálkou, která skvěle odsýpá (ta pohádka ne Natálka) a nabídne věci o kterých se vám ani nezdálo. Nebo zdálo, ale nevěřili jste, že by někdo měl koule a dokázal tohle narvat do filmu na který jen hloupý a nezodpovědný rodič vezme sedmileté dítě. P.S: Franco zpívá strašně falešně.(30.7.2011)

 • novoten
  ***

  McBride si napsal scénář přímo na tělo, pozval pár kamarádů z Pineapple Express - a znovu to tak nějak nevyšlo. Sice se tentokrát nedá mluvit o tom, že bych chvílemi vysloveně trpěl, ale humor je mířený jen směrem sexuálních narážek, což se na stominutové ploše relativně rychle přejí. A té jednoduchosti je škoda o to víc, že výprava se povedla, Jablonsky tradičně válí a Natalie Portman si bez problémů krade každou scénu jen a pouze pro sebe. Smířlivých 50% a zbytečné zklamání.(22.6.2011)

 • Isherwood
  *****

  Ruku na srdce, raději bych v roli prince Thadea viděl Setha Rogena, ale kašlat na to. Tohle je neskutečný náser toho nejsprostšího, nejlacinějšího a nejpokleslejšího humoru, který může z hollywoodské žumpy vytéct, takže ohrnování nosů od útlocitných kazatelů morálky, kterým tohle rozhodně vtipné nepřipadá, je určitě namístě. Já řval smíchy už od začátku, abych ve třetině seznal, že to má navíc parádně vystavěný regulérní fantasy příběh, který funguje především díky skvělé výpravě a dokonalé Jablonského hudbě. Ať už je ten film opravdu tak dokonalý, nebo se mi jenom strefil do nálady, neřeším a bez výhrad mu pálím plnou. [PS: Natálčina koupel je přesně ten moment, kdy se chlapovi zákonitě odkrvuje mozek, protože srdce zrovna pumpuje úplně jiným směrem. Ať si verbal myslí, co chce.](4.1.2012)

 • Xmilden
  ****

  To byla teda blbost! Ale tentokráte myšleno jako pochvala. Skvěle jsem se bavil, prožil dobrodružnou šílenou cestu ve filmu, který by směle mohl být parodií třeba na Souboj Titánů. Souvislost s plechovým ptákem čistě náhodná. Zpočátku mě vulgarismus tvůrců kdy se mluví dost sprostě vadil, pak již mě tento fakt vůbec nevadil. Stejně jako když Danny McBride nosí na krku penis minotaura. V Your Highness je dovoleno naprosto vše. James Franco se ukazuje v čím dál lepším světle. Natalie Portman je nekrásnější bytostí na světě.(17.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace