Anna je pohledná a úspěšná bytová návrhářka z Bostonu. Má všechno, na co si vzpomene, tedy kromě žádosti o ruku. Její přítel, nadějný kardiolog Jeremy se totiž k tomu, aby před ní poklekl a nabídl jí manželství, stále nějak nemá. Blíží se magický 29. únor, kdy podle irské tradice v tento den může žena požádat muže o ruku. A tak se Anna rozhodne, že poletí do Dublinu, kde je Jeremy na lékařském kongresu. Jenže buď osud nebo rozmary počasí s ní mají jiné plány. Letadlo musí nouzově přistát ve Walesu a Anně začíná zoufalý závod s časem. Naštěstí se nad ní slituje pohodářský majitel těžce prodělečné hospůdky. Ten jí nabídne nejprve střechu nad hlavou a posléze i svezení do Dublinu. V tu chvíli si Anna řekne, že má to nejhorší za sebou... (TV Nova)

Wooke

Tento film ma prekvapil. Jasné, že je to typický romantický film a celý dej bol už vopred predvídateľný, no na zabitie času (alebo 3 hodín anglického jazyka v škole) to je výborná oddychovka, ktorá je okorenená dobrým výberom hercov. Hlavne Declan presne vystihoval Íra (aj keď s menším britským prízvukom), ale neviem prečo, proste sa mi na tú rolu hodil. Tri hviezdičky, pretože to bolo pozerateľné a na môj vkus aj celkom dobré. ()

Kubi21

Oddychovka jako stehno, která si vypomáhá nádhernou irskou přírodou, skvělým Matthewem Goodem, krásnou a parádněsenanikoukající Amy Adams a atmosférou, ze které dýchá příchuť stoutu a whisky. Vše je nalajnováno dopředu, ale všechny předvídatelné situace jsou přeci jenom drobátko jinak a díky tomu se tato romantická komedie řadí k tomu lepšímu. ()

DjsVorel

Asi jsem změkla, ale pro mě celkem příjemný film. Neurazí, nenadchne. Irsko nádhera, Amy Adams je mimořádně pro mě ta slabší z páru, ale jinak žádná tragédie. Sice od začátku vám je všechno jasné a předvídatelné, ale bez zbytečného patosu. Takže když máte dámy momentální slabost a chcete si pustit nějaký romantický filmek, který příjemně plyne a vy u toho nemusíte nijak moc přemýšlet, tohle může být jedna z voleb. Se 60% nelze jinak než souhlasit. ()

kubilov

Scénáristicky hloupá, režijně mdlá až umělá, herecky slušná, ale celkově dost nezajímavá podívaná, která vypráví o jednom zvláštním a nepraktickém zvyku, který možná dodnes v Irsku platí. ()

hidden666

Pohodová romantická komedie, která pobavila. Nechápu odsuzující komentáře a nízká hodnocení, není to žádná oskarovina a ani si to na ní nehraje. ()

Pavlunka

Vůbec mě to nenadchlo, docela se divím že to máhodnocení nad 60%. Nápad o ničem, scény ukradené z jiných filmů, neodehrávat se to v Irsku tak dám tu hvězdu jen jednu za snahu. ()

Sharleen

Nedajte sa pomýliť nízkym hodnotením, je to milý a zbytočne nepresladený film, doprevádzaný krásnou scenériou írskej krajiny. Declanove hlášky, v podaní neodolateľného Matthewa Goodea, sú perfektné. Byť v úlohe Anny niekto iný a nie zrovna Amy Adams (prečo?!) a nepokazili by koniec takým klišé, tak dám 5 hviezdičiek..mne sa to páčilo. ()

Mire

Romantická komédia so všetkými možnými klišé ktoré k nej patria, ale raz za pár mesiacov sa to dá zniesť. O to viac, pokiaľ sa hlavnej úlohy zhostí sympatická dvojica Amy Adams a Matthew Goode a ako pridaná hodnota potešia krásne írske scenérie. ()

PlysovyMacko

Prijemny romanticky film. Najprv sa neznasaju, potom sa zamiluju - klasika. Amy je moc zlata. Matthew je drzy hrubian a najlepsie je ked mu ona povie o svojom plane a on ju totalne vysmeje. ()

Luciee113

Právě jsem upravila 4*, které jsem dala tomuto filmu už daaaavno na 5*. Proč? Je to jasný, páč od toho daaaavno jsem si ten film pustila už... to ani nepočítám. Takže kdyby nestál za plný počet, tak si ho přece nepouštím furt dokola. To je logický. Takže jestli chcete romantickou pohodovku, tak šup do toho 😉💗 ()

kenny79

Klasická romance, kde se dívka vydává na 29.únor do dalekého Irska požádat dlouholetého přítele o ruku. Po cestě však potkává simaťáka, který ji dále doprovází na cestě a jak to tak bývá v těchto filmech, zamilují se do sebe. ... ()

aggatka

Každá romantická dusička si pri tomto filme určite oddychne a istotne i pobaví. Tento film je určite určený výhradne ženám , už vidím to utrpenie v očiach chlapa keď sa musí na toľkú romantiku pozerať. :-) Ale nie vážne. Neskutočne sympatická dvojica, krásne Írsko, pomalé zbližovanie hlavných postáv ma jednoducho dostalo. Od prvej chvíle ma film upútal a udržal na stoličke až do konca. Jediné, čo by som filmu vytkla je to, že človek vie od začiatku ako to skončí, ale v takomto podaní som sa na koniec neuveriteľne tešila.A ešte niečo: čo je to Írsko snáď na konci sveta, že je takmer nemožné i keď máte peniaze, zazobaného priateľa a fungujúce taxi služby už snáď i na severnom póle dostať sa do hlavného mesta?A toľko náhod....ale i tak.Napriek nízkym hodnoteniam mnohých tu na csfd ja musím dať štyri hviezdy a rada si to este pozriem. Máloktorý romantický film dopozerám, ale tento bol jednoducho milučký!!! ()

Via

Wau!!! Tak tohle byla tak příjemná komedie - humor, vtip, konzervatismus, irské poznámky, krajina, puntičkářství, zvířečnost, přátelství, láska... "Chceš si se mnou nedělat plány?" To je tak krásná věta... a odpověď byla ještě krásnější... =) Velmi milý film plný plánů a překvapení. ()

honzic

Průměrný film, trochu slaďák, pár humorných epizod, ale nic převratného, odpočinkový film na nedělní odpoledne. Hodnocení: 45 % ()

lobo87

Veľmi príjemná love-road-movie z prekrásneho írskeho prostredia so zaujímavou ústrednou dvojicou (hlavne cynický sympaťák Goode) a pár príjemnými vedľajšími postavami. Nenútene vtipná romantická komédia, ktorá kvalitatívne presahuje rámec tohto žánra v americkom prevedení. Veľké plus... 70% ()

Moni33

Takový film mi už dlouho scházel! Člověk u toho nemusí přemýšlet, usadí se před obrazovku, vyvalí se na gauč a romantická komedie může začít. Kdo by řekl, že s holkou, která dává jméno svému kufru (to mě rozesmálo nejvíc:D:D) a s opravdu "protivným" chlapem bude taková sranda!! :) navíc když se k tomu přidá nádherná krajina Irska!!... ()