TominoLa

Kde jsou ty časy kdy nás dokázal Zdeněk Troška pobavit jako u trilogie Slunce, seno ....... Tohle byla nekonečná nuda a další propad E. Holubové. ()

vegetol.mp

Neškodná letní komedie, která bohužel často tíhne k pavlačovému humoru. Není to žádný zázrak, ale např. Langmajer byl výtečnej. Po debilních Troškových Kameňácích konečně něco, co se dalo bez problémů vidět. V paměti to příliš dlouho neutkví, ale žádné velké ambice si to neklade, tak netřeba čekat něco velkého. Jinak 110 minut je na film podobného typu obludně moc. Kdyby to mělo 90, vůbec nic by se nestalo. 50% ()

dyfur odpad!

Veľká reklama v TV a vysledok traparina ozaj hnus nevtipu. Našťastie som v kine nebol len v TV zdarma - zabitý čas. To Kamenák je proti tomu umelecké dielo. ()

Pirabin

Když se podívám okolo na ostatní komentáře, vidím spoustu negace, ale ne vůči filmu, ale vůči režisérovi. Já se tohohle pravidla nedržím, a udělám si na film vlastní názor, i když upřímně nesnáším Kameňák i Zdeňka Trošku. Film je adaptací oblíbené knihy nedávno zemřelého Miloslava Švandrlíka(který je/byl můj oblíbený humorista)Problém s jeho knihami je, že jsou špatně zfilmovatelné, protože ne vždy to co působí vtipně na papíře se ukáže jako zábava na plátně. I když každé druhé postavy vykoukne celebrita, a pár vtipů působí trapně, není to úplně braková zábava, ano je to situačn zábava a jednoduchá pro slabší vrstvy, ale pár vtipů vážně funguje a já se i párkrát zasmál, i když mám raději černý, či brtiský humor, obsazení až na pár výjímek bylo skvělé, kupříkladu Tchýmě Eva Holubová působí, že se pro tuto roly narodila, ano není to zázračný film, ale také to není brak, lidé hodnoťte fim a ne režiséra. ()

BoredSeal

Po technické stránce profi, s pestrým obsazením, ale jako celek komedie pokulhává, minimální děj prakticky proplouvá od začátku ke konci s pár zábavnými scénami, které jsou zábavné spíš díky hercům - Gondíková a Slavíková svými psycho výstupy pobaví, zbytek je ale ztělesnění obyčejnosti. Radši bych si dal Kameňák 4, tahle série totiž bavila díky složení ze samých vtipů a dějem se nikdo nezabýval. ()

Katarine

Naprosto upřímně jsem čekala mnohem větší zhovadilost. A že jsem se i párkrát lehce zasmála, tak ty dvě hvězdičky nakonec dám. ()

maverick10 odpad!

Pitvořící se postavy jako z animáků o retardovaném městě, plném retardovaných lidí a to ještě retardované lidi urážím. Pan Troška má svůj svět pro který točí své veselé troškařice, svět ve kterém má největší IQ lososový chlebíček a to jenom proto, že byl dražší než vajíčkový. Máme svobodnou vůli na co se koukat a i já, přiznám se, koukám na jeho patvory, ale jen proto, abych se nechal znova a znova udivit, jak je vůbec možné mít tak málo fantazie a málo snahy natočit něco co by lidem vzalo dech, co by je poučilo, pomohlo jim se zamyslet. Troškův svět lidem vlastně říká, serte na Vaše každodenní starosti a nechte svůj mozek atrofovat ve jménu hlouposti, lenosti a povrchnosti. ()

easaque odpad!

nostalgický odpad* tenhle film nemá žádné klady a jen si chtěl Troška s filmovým štábem vyrazit zadarmo na dovolenou do Keni. To jim vyšlo a kupodivu jim výsledek i něco vydělal ... co víc si přát :-) [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

rakovnik

První, co mě napadlo po filmu bylo, jestli stálo štábu a hercům za těch pár minut filmu odjet na natáčení do Afriky. No, asi stálo, ale ve filmu byly ty scény stejně zbytečné. Pěkná dovolená zdarma. Tedy za honorář...ale ona byla určitě neskutečně pracovní, žádná pohoda a safari :-) Stejně to zaplatili sponzoři. Pokud vás zajímají kteří, stačí prvních pár minut filmu a dozvíte se jejich jména. Herci hráli hrozně a Jaroslav Šmíd mi je navíc strašně nesympatický. Pointa postavy Jiřího Langmajera (Dr. Pištělák - kdepak už jsem to jméno slyšel? No ano, v jiné komedii! Ale tu autoři tohoto počinu asi neviděli nebo se jí nepoučili, protože ta byla vtipná.) byla povedená, nicméně, to velmi slabý děj rozhodně nepostavilo na nohy. Zlatá princezna ze mlejna, tam od čerta a vodníka podle představ Zdeňka Trošky pitvoření se očekávám...od "normálních" lidí, kteří vystupují v tomto filmu, mi to vadí. Pana Švandrlíka jsem měl velice rád, ale jeho prózy jsou o dost slabší, než krátké povídky typu Draculův švagr - byť i ten pohříchu herecky nezajímavý. Takže film nepřekročil stín ne úplně skvělé předlohy. ()

M.i.k.e odpad!

neuvěřitelně rozvleklé,zoufale nevtipné a pekelně otravné.Je docela kumšt z velmi dobré knížky udělat takový paskvil... ()

Martin741

Zdenek Troska si neda pokoj a svojou "tvorbou" nas zasobuje v dost pravidelnych intervaloch. Tento film bol uz uplna bieda, stupidny scenar, neherecke vykony, dementny pribeh. 31 % len zato, ze Troska natocil vacsi HNOJ /Kamenaky/ a toto nie je to najhorsie z jeho sucasnej "tvorby". ()

DrBuznička

Zdeněk má dobrý srdíčko a myslí to upřímně... A navíc pochybuju, že jakákoliv jiná světová kinematografie má svého vlastního "Zdeňka Trošku". ()

cariada

Nevýrazný , hodně křečovitý film, který se hodí spíš tak někdy k ránu, když se člověk nudí a nemůže spát. Občas se sice i pousmějete, ale jinak je to takový to umělý přehrávání a snažení se udělat za každou cenu vtip. Troška by měl točit radši pohádky ty mu celkem jdou. Ale filmy jako tenhle či Kamenák to je děs. Slunce už znova neudělá, či pohodovou Botu taky znova nenatočí, tak mu zbývají jen ty pohádky. ()

Sinn

Myslím, že hodnocení odpad je docela přahnaný, není to dobrý film, ale zase taková bída to nebyla, Pár vtípků a zábavných scén by se našlo. Nic, co by nadchlo a donutilo mě podívat se znovu, ale brak to není. ()

Nach

Přiznejme si, že v české kinematografii existují jak filmy vynikající, dobré, tak filmy průměrné, špatné a dokonce i nekoukatelné. Osobně bych pak ještě k této kategorii přiřadil speciální skupinu, filmy Troškovské. Zdeněk Troška je totiž dobrý režisér. Ví, co má natáčet, jak to natáčet a hezky se na to kouká. Jenže, je to strašně blbé. Nahaté a… sexuálně morbidní. Tím však neříkám, že je to špatné. Je to prostě jiné. Nezvyklé. Do kina bych na to určitě nešel, ale v televizi se na to rád podívám, pokud zrovna nedávají nic lepšího. Protože se občas i zasměji. Jestli se mě někteří z vás teď chtějí zeptat, co tedy považuji za strašné, odkáži vás na tvorbu Tomáše Magnuska nebo Vlado Štancela. Díky těmhle dvěma a celé řadě jiných si mohu být jist, že Zdeněk Troška, ať přijde s čímkoli sebeblbějším, vždy to bude alespoň vypadat jako řemeslně zvládnutý film. A to už si samo o sobě nějakou tu hvězdičku zaslouží. 55% ()

Flaxik

Jak je to možné, že knížka byla tak skvělá a film natočený poměrně přesně podle předlohy a přesto je to tak neuvěřitelná trapárna? ()

bourec

Tady sem trošku(o) rozpolcenej,protože ač je to plný blbejch scén a hereckýho přehrávání,tak jako celek mě film docela bavil.A když to porovnám s Kameňákama,tak je to vyloženě oskarovej film.50%. ()

Kwaichi

Bolo tam celkom dosť vtipných scén, na ktorých sa dá dobre zasmiať, chýbala tomu trochu hlbšia pointa, skrytý zmysel, na ktorý som zvyknutý pri kvalitných českých komédiách. ()