Panika v městečku

• Belgie Panique au village (více)

Kôň má narodeniny. Jeho spolubývajúci, kovboj a indián doslova priťahujú problémy a katastrofy. Tentoraz sa rozhodnú darovať koňovi tehlový gril. Internetová objednávka tehál má však následky nečakaných rozmerov. A akoby toho nebolo dosť, počas noci začnú záhadne miznúť múry ich domu. Honba za zlodejmi z vodných hlbín ich zavedie do stredu zeme a do rúk dvoch šialených vedcov uprostred večného snehu a zimy... Podarí sa im získať svoj dom späť? Stihne kôň hodinu klavíra u svojej tajnej lásky, madam Longrée? Vo filme plnom absurdných a originálnych situácií autori rozhýbali klasické plastové postavičky z detských čias. Film vznikol na motívy rovnomenného seriálu. (maryam)

danek22

Můj šálek humoru to nebyl, příběh mě občas nudil a připadlo mě to utahané, ale párkrát jsem se zasmál a nebo přinejmenším pobavil. ()

fisikk

Řekla bych, že když překonáte prvotní šok z toho, že se v tomhle snímku nic nového nedozvíte a jediné co vám to může dát jsou absurdní vtipy (které prostě nemůžete za žádnou cenu pochopit, jen se jim bezduše zasmát), jste připraveni si užít si velice zvláštní filmový zážitek. ()

7ynek

Viděno na letňáku v UH na náměstí a po náhodném nadýchání veselého kouře, který se tam všude vyskytoval, mi to připadalo opravdu veselé... =) Takže pokud jste pořád taky jako děti, tak se toho nebojte a uvolněte se na maximum, protože fantasmagorická jízda začíná! ;) ()

loki5

Něco tak divného se ani nedá popsat. V podstatě je to film podle toho jak by si hráli sedmileté děti :-D 70% jelikož jsem se místy bavil. ()

Miany

Výborný nápad, ale na film se to zkrátka nehodí. Kdyby z toho byly udělány malé seriálky - určitě by každý více ocenil kvalitu, kterou Panika v městečku má a to jak v humoru, tak ve ztvárnění. Několik dílů se bavíte, ale když už je to za půlkou, není to taková zábava jako na začátku.. ()

Dimo

Naprostá a maximální spokojenost. Nejpohodovější film letošního roku vůbec. Opravdu svěží a originálně humorné, plno bizardních scén, (jako například ostřelování domu krávami), jedna hláška za druhou, originální znění je nehornázně vtipné. Už jen samotná vizuální kombinace indiána, kovboje a mluvícího koně slibuje hodně. Totální oddechovka, navíc prožitá v kině. Doporučuji! ()

Gabretta

Síla seriálového dítěte dvojice Aubier-Patar je jednoznačně v originálním ztvárnění a také v umění maximálně využít krátkou stopáž, která je každému dílu vyměřena. A právě to "umění využití malého prostoru" je to, co se nemohlo povést tomuto filmu. Hrát si 4 min a hrát si 75 min, to už je přeci jen pořádný rozdíl! První třetina se podařila, ve druhé se ale vařilo z vody, jelikož osvědčené triky už se vyplýtvaly v první třetině snímku, poslední třetina se snažila opět vrátit k zaběhnutému vzoru, ale zachránit už nic moc nedokázala... Škoda, očekávání bylo podstatně větší. Ovšem rozhodně nemohlo být větší než svačinka od Jeanine!:oD ()

siloalampa

Trošku ma mrzí nevyužitý potenciál seriálu preneseného do filmu. Aj tak je to síce fantastická originálna bomba, ale verím, že námet má aj na to, aby sa z toho človek doslova a do písmena posral... ()

Torgal

Jednoznačne najujetejší animák (a možno aj celkovo film) čo som mal možnosť vidieť. Príval bizarných nápadov sa ani na moment nezastaví a unikátne technické spracovanie ala plastikové figúrky na hranie tomu všetkému dáva punc originality. Obsah je nehodnotiteľný, tu ide o zábavnosť toho celého a tá je na veľmi vysokej úrovni. Nuda zaručene nehrozí, ale plocha krátkometrážneho filmu by bola pre danú látku určite vhodnejšia. 7+/10 ()

Vorima

Střeštěné, ale já se u toho dobře bavil. Logiku v tom nikde nehledejte a jen se pořádně bavte a budete určitě spokojeni. ()

Chalitd

Potupem času tomuto pozoruhodnému výtvoru chci dát lepší hodnocení, protože si často vzpomenu, nicméně potenciál mohl filmek mít mnohem větší, start výborný a smích, ale postupně se zábava otupila a příběh šel kamsi nepříliš pěkno. ()

Bird_house

Neskutečně ujetá záležitost.. V minulosti jsem viděl několik krátkých videí, ale celý film..? - Největší hláška filmu: "Koni, máš dopis"..!! ()

miawallacova

Kůň v kuchyni zdobí dort načež mu indián popřeje "dobrou noc, koni" Krávy letí na raketovém čemsi a při dopadu zrakví medvěda. Surrealistickysofistikované jako dětská mysl. Krásné ()