Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

• český

Jestliže se rozzlobíme...

• Itálie

...Altrimenti ci arrabbiamo

• Španělsko

...y si no, nos enfadamos

(Španělsko)
  • slovenský

Ak sa nahneváme, budeme zlí

Watch Out, We're Mad

Komedie / Akční

Itálie / Španělsko, 1974, 101 min

"Já chci svoji bugy!!!"(7.12.2005)

Nejklasičtější klasika tohoto dua vítězí nad ostatními jejich filmy i díky krásné hudbě, a to hlavně v podání sboru.(10.10.2013)

Uno dos tres, Lalalala la la, lalalala la la., bm brm brlllllll bm brm brllllll.........hm........ HA!!!!!! Kdo by neznal nápěv sboru společně s bassbarytonem Budem, jako by snad ani nemohl existovat. Tento film, je rozhodně tou nejlepší show, kterou tito dva pánové kdy natočili. Skvěle rozehraný příběh, maestro Paganini, nadupaná autíčka, ještě silnější mašinky, hlášek k prasknutí a v neposlední řadě bitky, které málokoho nechají bez úsměvu. A k tomu ústřední píseň Dune Buggy, která baví do dnes. Děkuji za přečtení a já odcházím na teplé párky a studené pivo.(20.1.2013)

• bassator

Za mlada se mi takovéto filmy možná i trošku líbily, ale momentálně k nim mám až odpor... - Viděno 3x cca - 0%(22.5.2011)

Klasika... sice to většinou nemá nějaký hlubší smysl, ale scény ve sboru, nebo na motorkách jsou naprosto nezapomenutelné(13.2.2006)