Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

• český

Jestliže se rozzlobíme...

• Itálie

...Altrimenti ci arrabbiamo

• Španělsko

...y si no, nos enfadamos

(Španělsko)
  • slovenský

Ak sa nahneváme, budeme zlí

Watch Out, We're Mad

Komedie / Akční

Itálie / Španělsko, 1974, 101 min

Z mého hodnocení je patrně jasné, že dávná nostalgie střelila objektivitě zleva jednu terencehillovku a následně ji zatloukla do země pořádnou budspencerovkou. Sem totiž objektivita nepatří, protože každému zfackování mafiánů kdysi nadšeně tleskaly mé dětské ručičky a mí potomci v tom dneska neméně nadšeně pokračovali. Na své první povedené setkání s touto dvojicí zkrátka neumím a nechci zapomenout.(12.4.2014)

Tohle byla úplně první komedie Budem Spencerem a Terence Hillem, co jsem viděl, a asi pro mě zůstane tou nejlepší od této bitkařské dvojice. Nejsem nijak velkým přívržencem tohoto typu humoru, ale v dobách socialistického Československa hold patřily jejich filmy k tomu nejlepšímu a nejzábavnějšímu, co se v TV a v kinech vůbec objevovalo, takže ty 4 hvězdičky jsou spíše ze sentimentu.(21.3.2003)

• gouryella

Tento film dua Bud Cpencer, Terence Hill je pro me nejvetsim zklamanim - nejhorsi film ktery jsem mel moznost od nich videt. Vtipy nejsou ani trochu vtipne a i jejich tradicne vychytane bitky nestoji za moc.(30.7.2002)

Klasika 70' let.(31.8.2008)

• WANDRWALL

Vráželi mi to před hledí, nezbylo mi, než to jako dítě sledovat. jinak strašně praštěné, z pohledu dospělého. proč tedy dávám dvě hvězdičky. I mezi tou praštěností jsou pěkné scénky...(3.8.2010)