Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

• český

Jestliže se rozzlobíme...

• Itálie

...Altrimenti ci arrabbiamo

• Španělsko

...y si no, nos enfadamos

(Španělsko)
  • slovenský

Ak sa nahneváme, budeme zlí

Watch Out, We're Mad

Komedie / Akční

Itálie / Španělsko, 1974, 101 min

Dune Buggy je výborná věc a s patřičným doprovodem, jako je třeba Bud Spencer na "silném motocyklu", má svoje věčné kouzlo. O psychoušovi Donaldu Pleasenceovi, Paganinim a nezapomenutelném pěveckém čísle ani nemluvě:)(22.7.2006)

• WANDRWALL

Vráželi mi to před hledí, nezbylo mi, než to jako dítě sledovat. jinak strašně praštěné, z pohledu dospělého. proč tedy dávám dvě hvězdičky. I mezi tou praštěností jsou pěkné scénky...(3.8.2010)

• gouryella

Tento film dua Bud Cpencer, Terence Hill je pro me nejvetsim zklamanim - nejhorsi film ktery jsem mel moznost od nich videt. Vtipy nejsou ani trochu vtipne a i jejich tradicne vychytane bitky nestoji za moc.(30.7.2002)

Skvělá zábava a rvačky jak mají být. Po shlédnutí tohohle filmu mám extrémně letní náladu.(26.1.2005)

• bassator

Za mlada se mi takovéto filmy možná i trošku líbily, ale momentálně k nim mám až odpor... - Viděno 3x cca - 0%(22.5.2011)

• - Červenou "dunovku" vytvořila v roce 1970 belgická firma Apal a dala ji název Buggy LG. [zdroj: Svět motorů] (R.A.D.E.K)

• - Ve scéně, kdy jezdí hlavní dvojice autem po domě, jim na přední sklo spadne přepravka s pitím a čelní sklo prskne. V následující scéně je však sklo nepoškozené. (Chip89)

• - Skladba, kterou je odstřelovač-houslista nucen hrát v restauraci, je známá mexická píseň "La Paloma". (L_O_U_S)