Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

• český

Jestliže se rozzlobíme...

• Itálie

...Altrimenti ci arrabbiamo

• Španělsko

...y si no, nos enfadamos

(Španělsko)
  • slovenský

Ak sa nahneváme, budeme zlí

Watch Out, We're Mad

Komedie / Akční

Itálie / Španělsko, 1974, 101 min

Stejně jako Radyo i u mě byla tohle první komedie se Spencerem a Hillem, kterou jsem viděla, takže je promě jednoznačně tou nejlepší (a samozřejmě taky jediná originální :-).(22.9.2004)

Z mého hodnocení je patrně jasné, že dávná nostalgie střelila objektivitě zleva jednu terencehillovku a následně ji zatloukla do země pořádnou budspencerovkou. Sem totiž objektivita nepatří, protože každému zfackování mafiánů kdysi nadšeně tleskaly mé dětské ručičky a mí potomci v tom dneska neméně nadšeně pokračovali. Na své první povedené setkání s touto dvojicí zkrátka neumím a nechci zapomenout.(12.4.2014)

Tohle byla úplně první komedie Budem Spencerem a Terence Hillem, co jsem viděl, a asi pro mě zůstane tou nejlepší od této bitkařské dvojice. Nejsem nijak velkým přívržencem tohoto typu humoru, ale v dobách socialistického Československa hold patřily jejich filmy k tomu nejlepšímu a nejzábavnějšímu, co se v TV a v kinech vůbec objevovalo, takže ty 4 hvězdičky jsou spíše ze sentimentu.(21.3.2003)

No to je tak když někdo sáhne Budovi a Terencimu na buginy, To pak následuje proud facek, pohlavků a velmi vtipných bitek. Opravdu jestli mě ten film někdo ukradne tak se rozlobím a budu zlý. Ve filmu je tolik pohlavků, že by se i pan Macek lecčemus přiučil.(15.7.2006)

Jedna z těch nejlepších komedií s Budem a Terrencem, i když ne nejlepší. Tedy v mém případě. Každopádně, kdykoliv se na to podívám,vzpomínám na mládí...užívám si tu geniální muziku a umírám u scén, kdy například Bud kazí chorálové vystoupení. Tenhle film jako řada jejich dalších komedií je prostě absolutně nezapomenutelný a vždycky bude. Takoví lidé v dnešní době prostě už neexistují. Neznám dvojku, které by to tak dokonale šlapalo, jako těmahle dvoum, nikdy jsem ani lepší dvojku neviděl a těžko uvidím.(20.9.2009)

• - Devátá spoupráce dua Spencer a Hill. (J.Trinity)

• - Jednu z ústředních skladeb “Dune Buggy“ napsal S. Duncan Smith a text Marcello Fondato. Zpěv poté obstarali italští hudebníci – bratři Guido a Maurizio de Angelis, též známí jako Oliver Onions. (Stocki)

• - Scéna se zapáleným autem, které Bud a Terence jedou uhasit do myčky byla natáčena s vozem Ford Escort MKI Mexico. (Stocki)