Lidská stonožka

• Nizozemsko The Human Centipede (First Sequence) (více)
všechny plakáty

Dvě Američanky se vydají na cestu po Evropě. Kdesi v Německu se jim v noci porouchá auto. Při hledání pomoci narazí na opuštěnou vilu, kde se rozhodnou přenocovat. Druhý den se probouzí a s hrůzou zjišťují, že jsou uvězněny v provizorní podzemní nemocnici. Za vším stojí zestárlý německý chirurg, který se dříve specializoval na operace oddělování siamských dvojčat. Jeho zvrácená fantazie tkví v tom, že obě dívky hodlá spolu s dalšími uvězněnými spojit v jednu velkou lidskou stonožku... (Fallen_One)

Dantte.. odpad!

Tak špatný film už jsem dlouhou dobu neviděl. Mohu zkousnout to, že se postavy chovají jak dementi a scénář je děravý jak cedník, ale nezkousnu už prvoplánované nechuťárny a zrůdnosti. Tohle není horor, ani jednou za celý film jsem se nebál, je to film, který se vás snaží šokovat zrůdností a nechuťárenstvím. Málokdy dávám odpad, ale tenhle snímek si jiný verdikt nezaslouží. 0 % ()

Tormentor665

Samotný nápad je neocenitelný. Pravdou je ale, že než horor je to spíše zvrácená groteska. Můj milý třípes mě dostal do kolen:-) Ještě dodám, že ve srovnání se spoustou dalších šokujících/nechutných filmů je tohle kvalitou o dvě třídy lepší. ()

vozralec

Dr. Heiter byl sympaťák, trochu klon Třísky a JCVD. Nechuťárny natočeny s jistou grácií. Obtloustlý skopčák v autě na začátku pobavil. Solidně úchylný film. ()

Kjubatura odpad!

Občas si opravdu říkám, co lidi ještě nevymyslí a nenatočí. Zbytečná hodina a půl. Ani nevím jestli se tomu dá říkat horor. ()

Bube1

Negativní hodnotitelé jsou tu povětšinou lidé, kteří danému žánru nerozumí a nemají ho rádi. Lidská stonožka je jeden z nejkontroverznějších námětů posledních let a za mě má velké ANO. Nejvíce filmu dodal zvrácený doktor v podání Dietera Lasera, který neměl chybu! Ovšem nutno dodat, že se dalo téma a celý film ještě o něco lépe zpracovat, takže za to o hvězdu méně. ()

zElina odpad!

To, že někoho napadl tento námět mě neudivuje. Ale je mi zle z toho, že je to někdo ochotný natočit. A vůbec nechápu, že někdo vůbec je ochoten hrát v tomto filmu. Lidi jsou divnější než divní. Pro tohle prostě neexistuje slovo. ()

Knor

Hodně úchylnej , hodně zvrácenej a hodně skvělej nápad. Na co ty lidi nepřijdou. Tohle mě hodně bavilo. ()

elimS

55% - komentář 20ti slovy: Poklidný film o milém a sympatickém pánovi, který pomáhá utužovat lidské vztahy, celkem originálně a hodně osobně :D S kamioňákem by byla větší sranda :D ()

Scraffy

Veľmi pekne natočený horor. Po celý film som mal veľmi divný pocit a o to tomu išlo. Dieter Laser je naprosto šialený. Ale kurňa mohlo to byť lepšie! ()

Shitonit

Fujtajblvespolek. Jedejedemašinka, kouří se jí.. měly by být pospojovaný pusa péro pusa péro, ale to by asi nešly používat ladies.. tzn, že: Asi by na záver měla bejt stonožka zacyklená, poslední prdel spojená s první hubou a pak by to byl docela prdelní kolotoč.. ()

ANTYCHRYST

Místo velkého zvráceného wauuu... Následovalo.. Tvl.. Co to je.. Takovej zvrhlej uchylackej nápad.. a takhle to prosrat.. Jediné plus je postava doktora.. To je Teda kus hmusaka.. :) nechápu že ty dvě běhny hned nevzali roha jak ho viděli.. Bohužel není nic vidět a vlastně ani nic neděje.. Žádné fekal orgie :) 25% další promarnena šance.. ()

Najt

No, čekal jsem neskutečnou sračku, ale mile mě to překvapilo. Ano, z logického hlediska natočit takový film, nebo celkově ho vnímat, jako hororový thriller je blbost, protože je o blbosti a to doslova, ale bylo to natočeno z důvodu nechutnosti a když má člověk chuť na něco bizardního, tak je tohle dobrá volba. Z pohledu pocitů, co na člověka přenesou, afmosféry i herců, protože holky, těch mi fakt bylo líto, japonec nezklamal a záporák byl dokonalej kretén :D , tak z toho vyplyne celkem dobrej film. Ale jak říkám, musíte mít náladu na nějakou prasárničku. ()

piglit

Rozhodně zajímavý projekt dr. Heitera zaujal. Jsem zvědav, s čím příjde v dalších dílech. Zvláště bych pak vyzdvihnul kvalifikovaný nesouhlas pacientů s operací, i když chápu, že výklad byl podán spíše pro diváky, než pro postižené... ()

Kevin Smith a nejdivnější horor všech dob?

Kevin Smith a nejdivnější horor všech dob?

14.10.2013