Rvačka v Panamě

The Upper Hand

Prepadnutie v Paname

Krimi / Drama

Francie / Západní Německo / Itálie, 1966, 86 min

Průměrná gangsterka, na které je snad nejlepší hudba Aznavourova dvorního skladatele.(12.3.2012)

Tuctový gangsterský pásový výrobok. Už prvá "rvačka" bola tak diletantsky natočená, akoby predznamenala úroveň celého filmu. Dejový miš maš, samozrejme množstvo scén v autách a kopec mŕtvol, že sa v ich identitách ani gangstri nemohli vyznať. Scény s Frőbem boli ako z iného filmu a naznačovali jeho nevyužitý potenciál. Najväčšie pozitívum je striedanie lokácií, chvíľu sme v Tokiu, potom všelikde v Európe atď.(7.10.2015)

Jeden z dalších v Gabinově sérii film-noir.... skvěle zachycena drsná atmosféra Staré Francie a jejího podsvětí..(9.12.2006)

• Enšpígl

Díky postavám hlavně z počátku značně nepřehlednej příběh, kterej se táhne jak těsto štrůdlu. Nerad to panu Gabinovi dělám, ale viděl jsem fakt mnohem......mnohem lepší francouzský gangsterský pohlcováky.(22.9.2014)

Oficiální obsah je nepřesný, alespoň ta druhá polovina. Kolega bloom to vystihl takřka vše, já jen dodám, že podle mě je film zbytečně složitý. Ovšem dabing potrhuji.(23.3.2009)