Marcel25

Hra stojí primárne a fantastickej réžii Davida Finchera a atmosfére. Rovnako tak treba spomenúť výborný výkon Michaela Douglesa, ako aj kameru. Vo všeobecnosti, ako čisté filmové remeslo je to precízne, avšak zvrat, ktorý je síce prekvapivý, u mňa osobne nedostatočne fungoval a vôbec ma nestrhol, len bol. Na konci precízneho thrilleru som tak bol "len" prekvapený. ()

TomHav8

Další skvělý kousek od Davida Finchera. Klidný začátek a naprosto famózní zakončení, film u kterého nevíte jestli je to jen hra nebo skutečnost ()

Kubikula23

Začátek byl hodně utahaný, ale to je u Fincherovych filmu zvykem.. no a pak je tu bomba psychologický thriller ve kterém jsem pochyboval o své existenci jestli všechno není jen vymyšlené... Skvěle napsané a fantasticky zahrané Douglasem.. dovolím si říct že je to jeho nejlepší performance ever I přes pomalý začátek je 5* povinností ()

angelle

Začína to pozvoľna, až príliš pomaly na môj vkus. Potom sa začnete podobne ako hlavná postava pýtať samých seba, čo to má znamenať a potom vás to už nepustí a musíte to dopozerať do konca, kedy zistíte, že sa s vami hrali rovnako ako s hlavnou postavou. Koniec koncov, je to Hra. ()

mistr97

Tahle hra dokáže diváka naprosto pohltit. Pravda, některé scény byly až příliš přehnané, ale děj dává smysl a má svůj význam. Atmosféra filmu je opravdu vynikající, nejde předpovídat, co se stane. Škoda té nižší uvěřitelnosti příběhu, nad kterou jsem v průběhu filmu několikrát zapřemýšlel. 75 % ()

BDups

Čekal jsem, že to bude jeden velkej mindfuck, když to je od Finchera, ale tolik zvratů jsem teda nečekal a tričko z Mexika na závěr bylo dokonalý. 4.5/5 ()

Elanornegra

Videl som to niekoľko rokov dozadu, ale netuším prečo som nepridal recenziu. Ten Fincher je fakt macher. Michael Douglas v skvelej forme, prestavuje svoju one man show v geniálnej atmosfére. Kedy si človek nie je istým, jedine tým, že to predsa nejak skončí. Jeden z najlepších scenárov, v občas až mraziacej atmosfére a neustálej gradacie hlavne paranoi Doglasa.Aj keď sa vrátil z Mexika, trosku sa to upokojilo, ale finále nadpriemerne… záverečný song, trefa do čierneho….100% ()

UNCIA

V tom filmu je tolik logických nesmyslů, že to měli ztvárnit jako bláznivou komedii. Stačí se jen trošku zamyslet nad tím, jak to ti tvůrci titulní hry vlastně měli vymyšlené a jak tu hru realizovali. Bohužel se nad tím evidentně nezamysleli ani tvůrci filmu samotného. Celá ta hra je totiž postavená na tom, že hlavní postava, která nic netuší, se musí v následujících dnech v každé chvíli a v každé drobné jednotlivosti (v situacích, které jsou extrémní a ke kterým se hlavní hrdina ani vzdáleně v životě nepřiblížil) zachovat přesně tak, jak oni naplánují. Například je nutné, aby udělal několik velmi konkrétních věcí s něčím, co nalezne před vchodem... aby si vzal a měl u sebe určitou věc v kapse, následně aby si vzal v určitý moment konkrétního taxíka, poté aby se nezranil při pádu auta z mola do řeky a hlavně aby se neutopil... aby si všiml určitých detailů, na základě kterých poté nasměřuje své jednání velmi konkrétním způsobem... aby se na základě určité situace rozhodl spáchat sebevraždu tím, že skočí ze střechy budovy, ale aby si vybral z několika desítek metrů širokého okraje střechy určité místo... Atd, atd... Prostě pokud by si hlavní hrdina něčeho nevšiml nebo pokud by se zachoval nepatrně jinak, než jak bylo naplánováno tvůrci hry, celé by se to buď prozradilo, případně by se jim z toho stal úplný chaos, nebo by se hrdina zranil či zemřel. ()

Devourment

Mohol to byť len obyčajný priemerný thriller, ale Fincher dokázal diváka dokonale zamotať a donútiť ho čakať na rozuzlenie celej hry. Super natočené, len ma troška otravovala hudba počas celého filmu, jednoducho mi nesadla. ()

SLPHR

David Fincher je mistr v ukončení filmů. A v tomto případě se nic nemění a konec je velmi nepředvídatelný. Po celý snímek panuje mrazivá atmosféra a nevíte co se vlastně děje a kdo je na či straně. Michael Dougles nezklamal a předvádí velmi kvalitní herecký výkon. ()

Filmozrout7

Co dát tomu, kdo má všechno. Originální, napínavá, skvělá, taková je Hra od D. Finchera. Děj si s vámi hraje, netrpělivě vyhlížíte, jak tohle skončí. Michal Douglas hraje bezohledného multimilionáře fantasticky a s jeho postavou jsem se dokázal ztotožnit. Často kritizovaný konec je sice dost neskutečný, ale mně do toho všeho dobře zapadá. ()

trotlicek

Fincherovky to já můžu. 130 minutové ántré, které se nesmírným způsobem vrylo do mé filmové paměti. Neubráníte se tomu, že ten film prostě budete hltat jako když si koupíte po roce kakaovýho Pribiňáčka a vaše dítě chce ochutnat. Fincher ja MasterChef - dokázal uvařit tak složitý pokrm ze vzácných ingrediencí tak jako Gordon Ramsay, ale naservíroval ho s jednoduchostí a lehkou rukou tak jako Jirka Babica. A za tohle díky! :) ()

GrooteLulu

v 97ým konec éry šarmu Michaela Douglase... od Honby za Diamantem to byl můj nejoblíbenější herec v nové porevoluční televizní době... od tohoto filmu jsem už další jeho roli neviděl (snad ještě kromě Dokonalé vraždy :) ()

gggggg

Dlhostopážny film, ktorý ani chvíľu nebol bez napätia a nenudil ma v žiadnej pasáži. Film mal napätie, akciu a aj drámu. Fincher znovu potvrdil, že je najlepší z najlepších a vytvoril jeden z najlepších a najexcentrickejších thrillerov vôbec. ()