Ali opouští rodnou Iowu a míří přímo do L.A., aby si splnila svůj sen a stala se zpěvačkou a tanečnicí. Hned první den narazí na noční podnik Varieté, který řídí vysloužilá kabaretní zpěvačka Tess se svým kamarádem a krejčím Seanem. Podnik má své dny slávy dávno za sebou a Tess bojuje o to, aby chátrající divadlo udržela při životě. Ali se do tohoto místa hned zamiluje a za podpory číšníka Jacka se v něm snaží prorazit. Tess je k jejímu snažení vrcholně skeptická. Ali nezbývá než vzít do ruky podnos a v roli servírky čekat na svou příležitost a bojovat o své místo na jevišti. Události však naberou rychlý spád, když její silný hlas způsobí, že se z ní nakonec stane hvězda, jakou vždycky chtěla být. (TV Nova)

Mesicni slecna

Dlouho jsem se na film nechtěla vůbec podívat. Říkala jsem si, že je to jen o další holce, která přijede do velkýho města, objeví klub, co se topí v dluzích, předvede majtelce svůj dokonalý zpěv a společně zachrání klub před prodáním. A samozřejmě nesmí zapomenout na nadaného skladatele, který nemá odvahu publikovatsvou tvorbu - tu mu dodá až hlavní hrdinka. I přes směšně jednoduchý děj, jsem se od filmu nedokázala odtrhnout. Taneční a pěvecká čísla byla fantastická. A i když Alino první nečekané vystoupení na zachránění před trapasem bylo děsný klišé, vyrazila mi jím dech. Nikdy by mě nenapadlo, že Aquilera je dobrá zpěvačka natož fantastická, jak se prokázala v tomto filmu. ()

SNCF

4 hvězdičky jen za super atmosféru filmového podniku "Burlesque". Co se týče příběhu, něco tak klasického sem už dlouho neviděl. bez zásadnějších zvratů a rozuzlení, to to radši nechám být. Ale za hudební a choreografickou část... No možná jen tři... ale první volba platí! ;) ()

jessic

Koncert Christiny Aquilery, přičemž jednotivá čísla jsou poslepovaná chatrnou naivní dějovou linkou z červené knihovny. Vzhledem k tomu, že mě popik nebaví a nejsem ani moc velký fanda muzikálu, tak je s podivem, že jsem to přetrpěla až dokonce. Navíc přes davy spoře oblečených lepých dívek jsou hudební čísla sterilní jak v televarieté. Fanouškové muzikálu by asi jednu až dvě hvězdičky přidali, ale i pro ně to nebude žádné veledílo. ()

shi_sha

Typický romantický příběh, ale tenhle má něco navíc, Christinu a Mr. Gigandeta. Dvojice tak sladká, že si je zamilujete. Navíc Christininy hudební čísla jsou dokonalé, tenhle film stojí za to vidět. ()

david666

Skvělé taneční scény a krásné ženské - příběh standard - ale já si to opravdu užil, to pozlátko, písničky, nestárnoucí CHER a pro mě překvapivě solidní Christinu ()

zodiak217

Vďaka Cher a Christine Aguilere má tento film rozhodne úroveň a to vyššiu ako len priemer. Poznáme filmy odohrávajúce sa v tanečných kluboch, kde príde naivná husicka a postupne odkryje svoj talent a nakoniec skonči ako hviezda v náručí nejakého barmana, ktorý ju celý čas podporoval, no v tomto prípade tomu celému filmu dodáva vyššiu úroveň hudba, piesne. Keďže Cher už ukončila aktívnu kariéru je o to vzácnejšie vidieť ju v niečom aktuálnom. Pekná plynulosť deja a aj napriek vysokým antipatiam voči hlavnému mužskému predstaviteľovi som naozaj spokojný. ()

Jenn

Možná ty oblečky, možná ty polonahý ženský a docela dobrý písničky. Možná taky neuvěřitelně pitomej film. ()

Veeria

Začínám přicházet na chuť filmovým muzikálům. Excelentní pěvecké výkony Christiny Aguilery, moc milé překvapení i po herecké stránce, je to krásná žena. Moc se mi líbila i postava Jacka. Díky scéně se sušenkami dávám 5*. :) Celkově povedený film po pěvecké i taneční stránce, skvělá vystoupení. Ali nám ukázala, že je důležité jít si za svými sny, neztrácet naději a že se vyplatí pracovat na sobě. ()

gejzuško

Ten najotrepanejší a najnezaujímavejší dejový koncept, ktorý zachraňujú brilantné ne-hlavné postavičky a tie úchvatné farebné kompozície a choreografie. Inak skrz-naskrz priemerná, dejovo miestami až braková serepúť, ktorá má jeden úhlavný problém, papierom šušťacie dialógy a dej. Okoreniť to tak miesto sto-krát videného trochou CABARETU nebolo by to márne. Aguilera je prirodzená v rámci svojich možností, avšak jej plochá a ničím nezaujímavá obohratá postava tento kolos nikdy sama neutiahne. Ako milá oddychovka však Burlesque funguje, nič viac nepotrebuje a ani sa nato nehrá. ()

J.S.Austen

Když jsem se dozvěděl, že Cher a Xtina budou spolu hrát ve filmu, nemohl jsem se dočkat. Bohužel, jde jen o prapodivně pospojovaná taneční a u hlavních představitelek hlavně hudební čísla, kdyby jich nebylo, musel bych jít s hodnocením ještě daleko níž. ()

Duerre

Nové Chicago to není, ale velmi mě bavily výborné taneční choreografie a také výborný zpěv Christiny a Cher. Co se týče zápletky, tak byla naprosto absurdní, ale v tomto filmu mi to nevadilo. Dávám 5*, líbilo se mi to. ()

ana.kiss

Krásná Christina Aguilera s ještě úžasnějším hlasem a skvělé taneční kreace. Ale bohužel mi to připadala jako spojení Dokaž to! a Chicaga. Ze začátku jsem si dokonce myslela že se to odehrává v 50. letech, v čemž mě i utvrzovalo oblečení lidí v Burlesqu a ohavná paruka Christiny Aguilery a nejspíš i Cher (což nemohu posoudit, jelikož jsem jí snad jinde než v tomto filmu neviděla). 50% a to jen za Aguileru, mého oblíbence Tucciho a již zmíněné taneční kreace ;-) ()

lapatata

Jedno z mých největších filmových očekávání roku 2011. Velmi nadějné a pro mě velmi překvapivé herecké obsazení. Nikdy mě nenapadlo, že Aguilera by mohla hrát ve filmu a o Cher jsem si myslel, že s tím dávno skončila. To by ovšem byla škoda, protože přesto, že její tvář je tak umělá, že bych předpokládal, že nebude schopna již nic věrohodně zahrát, její herecký talent z osmdesátých let se s tímto filmem opět vrací. K filmu samotnému: škoda, že jde o tak prostý a mnohokrát otřepaný příběh, který naprosto otrocky kopíruje film Coyote Ugly. Ale teda až neuvěřitelně. Ikdyž ten měl spíše televizní ambice, ale zase lepší hudbu. Tomuto filmu naopak sluší plátno, nýbrž na výpravě se opravdu nešetřilo. Bylo by fajn, kdyby někde existoval takovýhle klub, který krachuje a přitom nabízí nejlepší vokalistku současného showbusinessu a velkovýpravnou produkci, za níž by se nestyděla ani Madonna. Ale rýpavý tón je zapotřebí odložit, neboť jde o muzikál a ten vždy byl a doufám, že i bude, opřen o fantazii, nadsázku a únik z reality. To je zde zachováno, takže jásejme! Největším kladem filmu a objevem posledního desetiletí je pro mě Cam Gigandet. Takové osobní kouzlo jsme ve filmu už dlouho neviděli. ()

Terfle

Jednoduchá zápletka, ovšem vyvážená spoustou chytlavých písniček (Christina Aguilera odvedla dobrou práci) a kvalitní choreografií. Což byl asi záměr tvůrců, vzhledem k tomu, že se jedná o muzikál. Dokonce jsem se při sledování párkrát i zasmála, například u scény s pyžamem a sušenkama. Myslím, že je to jedna z lepších adaptací příběhu "kterak chudá holka ke štěstí přišla." Jen bych možná trochu ubrala na bárbínovském vzhledu hlavní hrdinky. Chvílema vypadala prostě až moc uměle. ()

jjituska

Kašlu vám na chabej děj. To nikoho u tohohle typu filmů nezajímá - čísla geniální, Christina bravurní, i jsem se zasmála. Splnilo očekávání ve všech směrech ;) ()

Klue

Ideální film pro chvíle, kdy nechcete přemýšlet a chcete se jen dívat na něco hodně barevného. Tento film jsem viděla přesně v této náladě, nejspíš proto si ode mě vysloužil tak vysoké hodnocení ***. V jiném případě bych se nejspíše pohybovala o jednu až dvě hvězdičky níže: Herecké výkony-průměrné, děj-podprůměrný, pointa-chybí. ()

Zlatý glóbus 2011 - výsledky

Zlatý glóbus 2011 - výsledky