Fantastická čtyřka

• USA Fantastic Four (více)

Ben, Sue, Johnny a Reed jsou obyčejní mladí outsideři, kteří mají sklony k bádání a překonávání hranic známého světa. Jedním z jejich cílů je i rozlousknutí problému interdimenzionálního cestování. Jakmile mají dojem, že tento úkol zvládli, vydají se na nebezpečnou cestu do alternativního vesmíru. Během pokusu a cesty do nepoznaného prostoru je potká nečekaná proměna. Po návratu se jim šokujícím způsobem změní nejen fyzická podoba ale především schopnosti. A tak se ze Sue stane Invisible Woman, která umí vytvářet silová pole, Johnny jako Human Torch dokáže kdykoliv vzplanout a změnit se v hořící pochodeň, Reed neboli Mr. Fantastic dokáže téměř neomezeně natahovat své tělo a z Bena se stane Thing, kamenný obr obdařený nadlidskou silou. Po počátečním šoku se dokáží spojit v tým, který se učí nečekaně získané schopnosti ovládat a využívat. A brzy se ukáže, že je budou opravdu naléhavě potřebovat při záchraně Země před silným nepřítelem. (CinemArt)

Dr_Berry

Takhle jsem si to nepředstavoval. Obsazení bych neměnil, ale ten děj a zpracování. Nebylo tu nic na co bych řekl: "Vau! To je boží.". Tady si s tím opravdu neporadili. Zklamal mě Dr. Doom, co vypadal jako nafukovací panna se svítícíma očima. Postrádal charisma se kterým je prezentovaný v komiksech a jeho povyšování nad ostatní bylo spíš odfláklé a vycucané z prstu než teatrální. Tellerovi jako Mr. Fantasticovi jsme fandil..je to prostě sympaťák. Zpracování Thinga bez kalhotek slušný, jiný, neokoukaný, jen rozpor s Mr. Fanatasticem nějak vyšuměl do ztracena...se mi zdá. Neviditelná Kate Mara byla opravdu neviditelná. Rasisticky rozporuplný Human Torch M.B. Jordana byl asi to největší překvapení z celýho filmu…vůbec mi nevadilo, že je černej. Celý film je jen v laboratoři a když už vyjdeme ven, kde by to mohlo bejt zajímavější, tak zase film uteče do laborky. Kde dvakrát navštívíme alternativní Mordor. Vše se odehrává ve tmě nebo v šeru takže moc toho neuvidíte. Postavy jsou nedodělané a bez emocí. Prostě Foxové museli natočit film s Fantastickou čtyřkou aby jim zůstali práva na tuhle rodinu superhrdinů ze kterých dělají spíš superlůzry, kteří by si sedli na prdel z Dr. Dooma Juliana McMahona...a to je co říct. Trank to rozhodně nezvládl a to jsem mu po Kronice dost věřil. ()

bonovox

Za mňa slušná marvelovka, malo to spád, slušné triky aj postavy aj keď celkovo žiadna sláva a pomalý dôkaz o úpadku comicsových adaptácii. ()

vika.evil

Na film jsem se moc těšila, očekávání jsem měla velká, avšak zbytečná. Na filmu se bez vších pochybností podepsal zásah studia, kterým film zničil a zrujnoval. Obsazení ani nemělo moc šanci příběh celkově utáhnout. Jediné, co se dá pochválit je grafická stránka filmu. Za snahu a grafiku dvě hvězdy. ()

BoKo_CzT

Tomuto filmovému žánru evidentne nerozumiem, pretože nemôžem nájsť ten bod, v ktorom bol tento film tak výrazne slabší oproti ostatným "marvelovkám". Príde mi rovnako nudný, priamočiary a detinský ako ostatní "marvelovia". Remeselná stránka to však vyvažuje a po nacpaní vreca peňazí vznikol film za tri hviezdy. Povedal by som však, že pre tento žáner ako celok platí poučka "trikrát a dosť". Aspoň na najbližšiu dekádu. ()

HellsAngel odpad!

Absolútne nezvládnutý, no hlavne zbytočný remake. Stupiditu scenára skvelo ilustruje fakt, že než film začne jemne pripomínať Fantastickú 4, tak už je polovica stopáže za nami. Pripočítajte si plno wtf nelogických momentov a máte jasno v tom, ako veľmi na tomto poli film zlyháva. Nemám problém s iným ("komornejším") pojatím komiksovky, no toto proste nefunguje. Nie práve najsympatickejšie herecké obsadenie (najmä Miles Teller ako Reed Richards mi neskutočne vadil) to vôbec nerobí stráviteľnejším. Vizuál a efekty nijako neohúria (dobre uznávam, že The Thing vyzerá dobre, ale to je tak všetko). Taký Doom vyzerá ešte horšie ako Apocalypse a finále je proste...no o ničom. Zvyčajne sa k takémuto hodnoteniu neuchyľujem, no ja proste neviem nájsť dôvod na to, aby som dal čo i len jednu hviezdu. Josh Trank je borec, pretože takto sprzniť potenciál známej značky je ozaj frajerina. ()

Tondonis odpad!

Nemám chuť a ani silu k tejto zbytočnosti niečo napísať. Hanba kvôli ktorej by sa mali autori zahrabať čo najhlbšie pod zem a už nikdy odtiaľ nevyliezť. ()

Ironhead

Tak to byl snad nejtrapnejsi zaporak vsech dob... predevsim ta maska.... jak z Tv serialu devatesatejch let... ach jo.... ()

Franki69

Zkouknul jsem podruhé a už vím… poslední pokyn film dostane tlačítkem DELETE. Možná by mě to bavilo jako poslech audioknihy, ale jako film mi to opravdu nesedlo. Herci byli na nemožné misi. Měli, pod vedením režiséra ztvárnit, jistě i podle scénáře, megachytré intelektuály, kteří vymyslí nevídanou interdimenzionální bránu do jiného světa. Do téhle chvíle je film ucházející, i když to trvá skoro hodinu, i když teda s ošíváním, protože jít na fantastickej film a akce do té doby prakticky nula?? Jenže ono se to nezlepší. Teleport přepraví opičku a hlavní postavy se začnou chovat jako kokoti. Opijou se, chvílí to blýská a bouchá a hele, mají děsivé, smrtonosné a neobvykle intezivní schopnosti. A jak to hrají? Většinou z výrazem…“proboha, už mě vyndejte z tý renderovací kombinézy a odveďte mě někam, kde není zelený klíčovací pozadí“. Filmová pohádka by měla diváka vtáhnout, nechat ho uvěřit…Tak těmhle věřím jen jména v závěrečných titulcích. ** Slabejch 40%. ()

Jan.Sus

To i Batman a Robin byl lepší. Celé se to vleče, akce pomálu (a i ta stála za prd). Jedním slovem - zklamání. ()

brasek

Druhý pokus s Fantastickou štvorkou. Generácia pre ktorú boli natočené pôvodné filmy už vyrástla a zabudla. A tak skúsili filmári opäť šťastie. Tentoraz to má detinský štýl či mládežnícky. Príbeh je zaujímavý len zo začiatku a finále snímku je mierne trápne. Fantastic Four nikdy neboli moji favoriti a tak ma ani výsledný efekt netrápi. ()

dudel3333 odpad!

Už pri trailery som myslel že "čo to je ?" A teraz som pochopil čo to bolo....veľké obrovské milión krát vyluhované NIČ ()

bigmatko

naviem aky mal Marvel plan s tymto remakom fantastickej stvorky ale je viac ako zrejme že žiadna časť z ich planov sa nepodarila. pre mna je to najslabsia marvelovka a to mam filmy od Marvelu zaradene do top sucasnej fantazy tvorby. v tomto pripade vsak marvel z dobreho pribehu a nametu aky poskytuje fantasticka 4 urobil televiznu Bckovu inscenaciu o bande nezodpovednych deciek ktore sa z nepochopitelnych dovodov rozhodnu znicit milionovy vladny projket a este su z nich hrdinovia a zazracne dospeju behom jedneho roka. velmi zle spracovanie ktore si mohol Marvel odpustit alebo to spravit ako serial na nedelne rano pre vekovu kategoriu do 10 rokov. velke sklamanie pre mna ()

AdamDudas

Audio: 25% Vizuál: 65% Scenár(-e): 51% Zaujímavé. Film funguje v akýchsi vlnách, ktoré môžu byť popísané nejako nasledovne: 1.) ach, deti... 2.) ok, neboli deťmi pridlho... 3.) spoznávame nezaujímavé postavy... 4.) ú, toto sa mi začína páčiť... 5.) toto vyzerá celkom dobre... 6.) toto je super scéna... 7.) toto je naozaj super scéna... 8.) O rok neskôr?!... 9.) nuda... 10.) toto je naozaj super... 11.) toto je naozaj od veci... 12.) toto je na hovno scéna... 13.) titulky. Všimol som si zaujímavú vec - scény, ktoré sa mi páčili trvali dlhšie ako scény, ktoré sa mi nepáčili. Bolo cítiť značné prepisovanie druhej časti filmu - čo je večná škoda. Hudba počas filmu bola nezaujímavá, až na pár okamihov, najhoršou časťou snáď bola heroická zvučka na konci predposlednej scény filmu. Po vizuálnej stránke sa mi to celkom páčilo - nič extrémne (veľa steadicam). Avšak celkovo som si to užil oveľa viac ako všetky filmy od Marvel/Disney. Chcel by som vidieť pôvodnú verziu Josha Tranka, ktorá podľa všetkého mala byť viac o scénach, ktoré sa mi na tomto finálnom produkte páčili. Celkové hodnotenie Skoro Fantastickej štvorky: 65% ()

mikeF

Koncept komiksu Fantastic Four zase nebyl plně využit. Ano, bylo hezké se na tenhle film podívat, ale ono když člověk kouká, kouká a po chvilce se podívá na ukazatel zbývajícího času filmu a zjistí, že vlastně hodina filmu je víceméně nuda a ke konci se snaží film co to jenom jde přinést akci a napětí tak moje hodnocení nad tímto filmem je docela dost mizerné. Dovolím si říct, že minulé dva filmy Fantastic four a Fantastic four Silver surfer bylaw dale lepší jak tento. ()

Fanoušci se dožadují nové verze Pomsty Sithů

Fanoušci se dožadují nové verze Pomsty Sithů

29.05.2020

Báli jsme se toho, a už je to tady. Jen co HBO Max svolila, aby režisér Zack Snyder dokončil Ligu spravedlnosti ke své spokojenosti, požadují nyní fanoušci řadu dalších děl, které napoprvé podle nich… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

Boba Fett vlastní film nedostane

Boba Fett vlastní film nedostane

29.10.2018

Boba Fett byl ve vývoji dlouhé roky, původně byl k projektu najat režisér Kroniky Josh Trank, po jeho fiasku u Fantastické čtyřky byl však potichu odejit, a na jeho místo časem nastoupil James… (více)

Z Hardyho bude Al Capone

Z Hardyho bude Al Capone

25.03.2018

V roce 2012 byl Josh Trank nadějným režisérem, o něhož se po chválené Kronice začala prát velká studia. U 20th Century Fox mu svěřili reboot Fantastické čtyřky a v Lucasfilmu sólovku Boba Fetta,… (více)