Agent v sukni je zpět, ovšem tentokrát má s sebou posilu: svého nevlastního pubertálního syna Trenta (Brandon T. Jackson). Martin Lawrence se vrací jako agent FBI Malcolm Turner a jeho alter-ego Big Momma (Agent v sukni). Trent se stane svědkem vraždy, a tak se oba musejí skrývat v přestrojení – v dívčí škole umění. Se svými novými identitami musejí Big Momma s Charmaine najít vraha dřív, než on najde je. (HBO Europe)

Jakubik

Tady nemusím chodit okolo horké kaše. Jednička byla celkem zábavná, ale s přibývajícím pořadím to jde prostě z kopce a už se opravdu hóóóóódně nastavuje. Oddechovka pro chvíle kdy jste opravdu líní vymýšlet, co by tam šlo místo toho pustit… ()

Torgal

Je to neuveriteľné, ale ja s týmto filmom nemám najmenší problém. A pritom je to tretí diel série postavenej na tom, že sa chlapi prezliekajú za ženské. Dokonca by som povedal, že vďaka Lawrencovmu synovi je to lepšie ako prvý diel. Dej každopádne nula bodov, aj večerníčky ho mávajú košatejší, kriminálna zápletka je tu už asi len zo zvyku. Typicky černošského humoru (prdenie, telesné tekutiny) je ale dostatočne málo na to, aby som mohol ohodnotiť za tri. 5/10 ()

Luisis

Říkejte si co chcete ale je to tak pitomě šílený, že jsem několikrát brečel smíchy. Dávám šokujících 70% ()

Psycho.R

Dvojce jsem se dlouho vyhýbal, protože jsem cítil průser, ale nakonec se to dalo ustát, ale u tohohle jsem byl znuděnej neuvěřitelnym klišé a příšernym synem. Prosím, Velká mámo, už dost. ()

Likan7

"To nevíš, že levná barva na vlasy je jak starej chlap? Dlouho nevydrží a zbydou po nich skvrny!" Když je v komedii nejlepší rap synáčka a duet před koncem s láskou synáčka, je něco špatně, možná VŠECHNO. Černošský komedie celkem můžu, ale celá série Agenta v sukni mě minula, a trojka unudila. ()

rublik05

Říká se, že do třetice všeho dobrého. Bohužel to však není případ této série, protože tady se spíš jedná o rčení od desíti k pěti. Už předchozí díl dával jasně najevo, že tvůrcům rapidně dochází nápady, humor se stával čím dál tím víc jednodušší a o kvalitě příběhu ani nemluvě. Agenti v sukních mají nevýhodu v tom, že postava Bábiny (Martin Lawrence) nedostala tolik prostoru, na jaký jsme zvyklí, a do popředí se dostal Brandon T. Jackson jako Trent, jehož studentský život je prakticky hlavním tématem celého filmu, což snímek posouvá kvalitativně někam směrem k americkým komediím pro náctileté. Samotný Jackson a jeho herecký projev mi moc nesedl, jeho dějová linka mě vůbec nebavila, love story působilo doslova trapně. Lawrence se také zrovna dvakrát nepředvedl, jediná fakt vtipná postava byl asi herec Faizon Love. Příběh nuda, humor téměř nulový, scénář o ničem, a pak k tomu všemu ještě ten otřesný hip hop pro náctileté. Hnus. Další díl už asi raději vynechám. 2/10. ()

Lilien

túto krimi-komédiu najviac vystihujú slová " nevtipná" a "maxialne-hlúpa". Počas celého filmu som sa ani raz nezasmial, ale pol som pohoršený a zhnusený. ()

Kozy9

O mnoho zábavnejšie ako dvojka, no oveľa horšie než jednotka. Aspoň som nemal pocit, že bol film natočený nasilu. 50% ()

xxlch odpad!

Pravidlo,že né vždy je pokračování úspěšné,platí u tohoto filmíku více než měrou vrchovatou.Néééééééééé už nikdy více.Něco tak stupidního se jen tak navidí!Prostě opakovaný vtip přestává být vtipem. ()

Renie42

Jakoby už Velká máma ztrácela ten vtip a šmrnc, co měla v předchozím filmu. Byly scény, při kterých jsem se smála, ale jako zbytek se mi zdál takový nastavovaný. Herec, který hrál Trenta v předchozích dílech nahradil ošklivý a nesympatický kluk a kde je to dítě, které porodila Malcolmova manželka, která taktéž chybí? Ti, kdo dělali tento film, neviděli ty předchozí dva. ()

Sholi

Průměrná americká komedie, která splní účel a pobaví... dokonce při jedné scéně si můžete v zrcadle prohlédnout i kameramana. ()

ostravak30

Bylo jasné, že pokud se tato bizarnost odehraje potřetí, tak do třetice si už filmaři jen s jedním převlekem nevystačí. Chtělo to silnější kalibr. Zapojit se musel i syn. Zápletka je opět taková všelijaká. Místo, aby syn svědčil a dostal běžný úkryt, začne se maskovat na dívčí škole jako studentka. Což o to, maskéři se opět vyznamenali, ale jinak snímek běží v zajetých kolejích, kdy hlavní hrdina (ten mladší) řeší hlavně problém s tím, jak se přes maskování vymočit a nevyhne se mu ani láska. Jenže ani přes dvě přestrojení už zkrátka opakovaný vtip není vtipem. Místo rozverných dětí tu máme studentky. Filmaři také zapojili více hudby, vcelku poslouchatelné, nejspíš ve snaze oslovit mladší publikum. Jenže co naplat. Vždyť kde vzali scénáristu, když ten do té doby žádný scénář nepsal a ani po tomto filmu se nevyznamenal. ()

route60 odpad!

Film pro Tv NOVA jako stvořený, dementní dílko s komikem? Martinem Lawrencem kde je divák svědkem ubohých vtípků pokuď se to takto dá vůbec nazvat ale pro některé je nulová zábava a trapnost také zábavou, pro mě tedy ne. ()