Agent v sukni je zpět, ovšem tentokrát má s sebou posilu: svého nevlastního pubertálního syna Trenta (Brandon T. Jackson). Martin Lawrence se vrací jako agent FBI Malcolm Turner a jeho alter-ego Big Momma (Agent v sukni). Trent se stane svědkem vraždy, a tak se oba musejí skrývat v přestrojení – v dívčí škole umění. Se svými novými identitami musejí Big Momma s Charmaine najít vraha dřív, než on najde je. (HBO Europe)

Ondrew odpad!

Celkom slusna hovadina, ktora od prveho dielu zazila brutalny prepad smerom dolu. Otrepany namet, vykon M. Lawrenca priemer, v podstate vobec nechapem, na co je dobre tocit taketo shity. Ak si niekto pod tymto predstavuje "zabavu", tak to sa s radodostou postavim bokom. Dakujem, neprosim. 0%. ()

carAnthony

Neuveriteľný prepad série, oproti predchádzajúcim dielom. Našťastie mám Brandona rád a milujem Martina Lawrence-a... tým pádom dávam 2* //35%//. NEODPORÚČAM. ()

Thailon

Martin Lawrence a definitívny koniec jeho kariéry. Škoda, mal som jeho filmy rád. O ostatnom v tomto filme už bohužiaľ písať nemôžem, pretože nič ma nelákalo to dopozerať. A ani ma to nemrzí. ()

unclejack

Ako pochovať podpriemernú komediálnu sériu? Kto to tuší? Aha, tam vzadu sa hlási scenárista Matthew Fogel, ktorý tentoraz napiekol riadne silnú dávku. Policajt a jeho problémový syn lomka najvačší rapper z okolia - mimo, dokonalý hlavný hrdina pre ktovýkoľvek film z blaváckeho podsvetia, s Rytmusom by to bola úderná dvojka - sú nútení poopraviť svoje vzájomné vzťahy a nastúpiť na dievčenskú školu. Bábinkovský humor a výchova ala big momma style sa snúbia so zápletkou utajovanej identity a polomafiánskymi truhlíkmi, ktorí idú Bábince a Charmaine - to meno sa teda FAKT podarilo - po krku. Aký otec, taký syn je dúfam posledným klincom do rakvy celej série. ()

easer07

Nikdy by jsem nevěřil, že dvojka dokonce trojka, jak je zde znázorněno bude mnohem lepší, než jednička ! Stará dobrá bábina, nyní už i pomocník v akci. Je to velice originální film. Jeden z filmů, kde mi Americký humor sedl asi nejvíce. Martin Lawrence byl opravdu dobrý a jeho dabér v Českém znění Petr Rychlý také ! Film si nezaslouží tak nízké hodnocení, alespoň těch 60% by bylo k mání :) Takže celkově zhodnotím pěti hvězdičkami a zařadilo se i do mých deseti srdcovek :) ()

gpx odpad!

Kvůli věcem jako tahle by měli na ČSFD zavést speciální kategorii. Neskutečná sračka. ()

nicolePavs

Slátanina. Když už nevíte co vymyslet spatlejte všechno dohromady. Předchozí díly byly vcelku ještě slušné, ale tento bohužel už se vůbec tvůrcům nepovedl. Vyzdvihnout se dá pouze herecký výkon Martina L. jakožto "Bábina", vlastně nově Velká Máma. ()

Pythonator

Brandon T. Jackson je humusák. Jak herec, tak jeho postava v tomto filmu byli k zblití. Mladistvý věk by mu nikdo nebaštil a to, že je samice už vůbec ne. Pokud máte rádi hip-hopové sračky a namachrovaní idioti poskakující po pódiu jako opice vám nepřipadají neskutečně trapní a zbyteční, tak si přidejte jednu hvězdičku. Bábina tradičně bez chyby. ()

citronada

Každý tady píšete že se vám tento film nelíbí.... no jo.... celkem vás chápu, je to prostě jako s jídlem "sto lidí, sto chutí" tak takhle to je i s filmem :) Mě se tento film celkem líbil (sice tam nebylo téměř nic na čem by jste se mohly zasmát), ale prostě..... komedie s Lawrencem mám rád a on do této role prostě sedí ! Tento díl sice nepřekonal první díl, ale překonal díl druhý, který byl alespoň z mého pohledu diváka špatný. A jinak nic mne v tomto filmu nepřekvapilo.... všechno co se tam stalo se dalo čekat, prostě typická americká komedie u které se, ale moc nezasmějete :) ()

Thomrius

V celku povedená trojka, bavil jsem se docela dost, i když těch vtípků tam mohlo být opravdu více. Dost mě mrzelo, že je to dělané trochu i jako muzikál, to bych úplně vynechal a nebo mnohem více zkrátil. Místo hudby a zpěvu více hlášek a vtípků a mohla to být skvělá komedie. Takhle jen 3* a 60% ()

papez12 odpad!

Totálne stupídne, bez myšlienky, len vykrádanie predchádzajúcich nápadov a mixovanie rôznych nápadov z iných filmov. Odpad medzi krimi-komédiami, prepadák Martina Lawrenca. Dokonca to nie je ani smiešne. Človek vie už na začiatku filmu ako to dopadne, kto sa s kým dá dokopy. Hudba k filmu tiež veľmi zlá. Keď to porovnávam s Niekto to rád blond, tak toto je fakt neskutočný shit. Ale niekomu takýto štýl môže vyhovovať, ja osobne som ľutoval hodiny a pol môjho života. ()

Zrzavakocka

no jako úplný odpad bych to nehodnotil ale jít na to do kina tak budu pěkně naštván že bych za to vyplázl takovou sumu peněz, hudba dobrý herecké obsazení synátora také a proto ty dvě hvězdy !!!!!!!!! ()