TommyDiamond

I kdyby Colin Farrell dělal stojky na hlavě, tak nic nemůže překonat originál v Arním z roku 1990. Některé věci mě ovšem překvapili a zaujali (zeměpád, akční scény,atd.). Ale jinak to na mě působilo nezáživně, kde se až moc střílelo. I když mé srdce bije v rytmu sci-fi, tak toto by můj tep hodně zpomalilo ne-li úplně utlumilo..... ()

vozralec

Švarcík to není, ale i tak solidní film. Nekopíruje do puntíku, ukazuje nový svět. Zpracování na vysoké úrovni. Sem tam nelogičnost a možná až příliš zaujatá manželka. Koukatelné. ()

klochy

Za lietajúceho frajera Colina, nádhernú, očarujúcu Kate-ku a obľúbený scifi nádych dávam slabé 3* ...teda pre oko lahodiace postavy, future art, inak nič viac. Dlho som sa na TR tešil, takže veľké sklamanie. ()

Šindy

Taky máte někdy ten pocit, že koukáte na něco co jste před tím už viděli, ale přesto je to jiné? Jop, u mě se dostavil tenhle pocit při sledování nového Recallu. Ovšem s tím, že tohle je o dost horší než originál. Vizuálně sice fakt pěkné, odkaz na Minority Report a Blade Runnera se vážně nezapře, ale to je tak vše. Přiblé, přihlouplé a do původního Recallu to má hodně daleko. Dvě hlavní přestavilteky dohromady navíc nešahají Sharon ani po kotníky. Nějaké poselství? Ano, přestaňte už dělat ty remaky... ()

TSZ

Nový TR je tak k uzoufání nudný film, že se vyplatí zaměstnat oči sledováním Kate Beckinsale a Jessicy Biel, zatímco mozek si představuje scény, ve kterých by tyhle dvě nejradši viděl (ani jedna z těchto scén ve filmu bohužel není). Dějová prázdnota nemusí až tak vadit, ale když se přidá i velmi chladně natočená akce a nudný vizuál, začne si člověk přát, ať je již brzy konec.SHIT ()

Stanix

Je mi líto Lena Wisemana, ale nutno říct, že je opravdu režisérským antitalentem. Ale nic ve zlém, má i přesto můj obdiv za to, že to zkusil. Realisticky (a možná naivně) předpokládám, že už dál pokračovat nebude a že si vystačí s dvěma osobními "úspěchy" v podobě oprášení Johna McClana a tohoto remaku NEremaku. Nicméně nový T.R. vůbec nemusel dopadnout tak jak dopadl - propadl. Mohlo jít o obstojnou scifi akci, jenže..... L.W. si celkem pochopitelně vybral jen páteř z původního filmu a zbytek dotvořil po svém. V první půli jeho dotvoření opravdu funguje. Potom ale začíná nesmyslně balastit a mixovat děj, který poté působí jako orgán napadený rakovinou a pro samé výrůstky už není vidět jak vypadá. Přitom to bylo tak jednoduché, stačilo se držet pravidla "Méně je někdy více." Bohužel megalomansky nadupaný obsah filmu je pro film paradoxně záhubou. Škoda, já se tolik těšil. ()

beso74

Priemerný film, ktorému by náramne pomohlo (ani nie tak tomu filmu ako mne), ak by mi pred jeho pozretím zresetovali hlavu a zabudol by som na všetko, čo som v tomto žánri za posledných 25 rokov videl, predovšetkým na originál z roku 1990. Ak by to išlo, hypotetický, ale čisto hypotetický, by toto tu bola riadna pecka... PS. Ako to, že o USA nepadlo ani jedno slovo? Vážne sa s touto krajinou už v blízkej budúcnosti nepočíta??? ()

Zombiepod

Rozporuplné. Colin má charizmy na rozdávanie a rola vo vizuálne orgastickom scifi akčňáku mu výborne sadla, rovnako aj nezničiteľnej bitch Kate. Bohužiaľ ale v porovnaní s originálom stratil film všetkú ostatnú nápaditosť a originalitu, a skočil do mainstreamového sveta blockbusterov. Ale to vôbec nevadí. Verhoevenova verzia s Arnoldom na Marse bola vo svojom podaní absolútne nenapodobitelná a určite sadla viac, ale vzľadom na to, že Wiseman je vo svojom súčasnom adrenalínovom remesle len ťažko dostižný, a takto úchvatne digitálne sci-fi, so všetkým, čo k tomu patrí (cyberpunk, roboti, lietajúce autá,atd) mi už dlho chýbalo, tak si hviezdu pridám. Slabšie 4*. ()

Marty7CZ

Vizuelně parádní, Farrell nikdy nebude mít hvězdnej status, Kačka je fakt pěkná woman. Ale proč ten film vznikl, opravdu nechápu!!! ()

Maniik88

Zrecyklovaný nápad pôvodného total recallu z 90.tych rokov a to vytvorenie spomienok pomocou chemických procesov v mozgu. Tu všetká podobnosť končí a celé je to hodené do moderného kabátu. Ide v podstate o strhujúce Sci-Fi plné akcie, streľby, bitiek, naháňačiek. Celé je to ale až moc neuveriteľné a divák v podstate nemusí byť na pochybách, či ide iba o fikciu alebo realitu. Colin fajn, ženské herečky sú kočky, hudobný podmas mi sem tam vadil. V podstate priemerný film, s podpriemerným scenárom, nadpriemernými efektami a kočkami, podpriemernou hudbou, čiže celkovo za 3*. Nemusíte sa však báť, žeby ste sa pri pozeraní nudili. ()

kyLuke

TOTÁLní REKApitulace slavného akčního snímku s Arnoldem Schwarzeneggerem . Musím přiznat že Colinu Farrellovi role výborně sedla , ale jinak je to prostě obyčejný akční film se vším všudy . ()

LakiyL

Ťažko sa mi hodnotí tento film najmä kvôli faktu, že človek podľa môjho názoru, príde skoro na to čo je realita a čo nie. Vizuálne zaujímavé spracovanie, zaujímavý dej- ale len do momentu kedy prestanete pochybovať o tom, čo ste si už dávno mysleli. Pôvodný film som nevidel a rozhodovanie bolo veľmi ťažké, no prikláňam sa k slabým 4* kvôli maximálnemu oddýchnutiu si (i keď film má svoje nedostatky). Adrenalínová jazda pri ktorej si oddýchnete a obľúbite si spracovanie sveta budúcnosti. ()

Petus

Remaky nemám ráda. Tím spíš, když se mi původní film fakt líbí. Nicméně v tomto případě si moje obvyklá předpojatost vzala dovolenou a dobře udělala. Mně se to totiž líbilo. Colin má charisma, že by nemusel používat ani pěsti a mohl omračovat jen svým pohledem a svižný děj ani nedává moc času na velké srovnávání nebo přemýšlení. Takže jsem si překvapivě fakt užila zábavné 2 hodiny, ve kterých mě nepokrytě sr..štvala jenom Kate Beckinsale, která sice vypadala super (brala bych číslo na jejího kadeřníka), ale jinak bych měla sto chutí požádat jejího muže, buď ať už ji do svých filmů konečně přestane obsazovat, nebo ať ji prosím konečně naučí hrát. ()

departed

Kvalitní zívačka tak akorát. Vizuálně to sice je pěkný (vize budoucnosti, design policejních robotů), jenže akční scény jsou až nechutně sterilní, herecký výkony znuděný, hudba nezajímavá a špatné vyprávění příběhu navrch tomu moc nepomáhá. Původní film s Arniem mě popravdě taky moc nebavil, ale to aspoň nebyla taková k uzoufání nuda. Zbytečnej remake. ()

VvV14

První půle ušla, ale že bych z toho byl nějak na větvi. Dokud šlo o hledání vzpomínek, což znamená do chvíle soubojů ve výtazích, je film nápaditě podobný všem možným filmům s podobnou tématikou Sci-Fi jako Blade Runner, Minority Report, Soudce Dredd (jakoby to dělali podle jednoho mustru). Ale naprostá katastrofa byla druhá půle kde se rozebíraly filozoficko-politické problémy jejich světa. Kecy prdy a skutek utek. Sem tam člověka zahřeje u srdce pronesená hláška z původního filmu, ale jinak nešlo skoro o nic. Trochu mě mrzí že nenechali Colina Farrella tahat tenisák nosem z mozku :) ()

TEKAS

Akce a vizuální stránka fajn, jenže ono mě to v půlce přestalo bavit. Collin mě nějak neuchvátil a klišé, která se ve filmu objevovala, jsem pociťovala až příliš, a to já dokážu hodně odpustit, pokud je to dobré. Mno a při scéně, kdy Jessica Biel do Collina mlátí a opakuje "wake up" už jsem se ušklíbala nad tou debilitou a přála si, ať už je konec. Ten jsem si s chutí představovala jako probuzení Douga na tom super křesle, vedle něj odbarvený John Cho spokojený se svou prací a Doug se vrací nespokojený do svého pěkně blbého života. ()

DavidWebb

Prvý pocit z tohto remaku bol - celkom slušná akčná jazda. Ale len dovtedy, kým som si neuvedomil, že sa pozerám na "remake" skvelého, príbehovo a scénaristicky ďaleko lepšieho originálu. Neviem či to bol zámer tvorcov, ale takmer celý film je vizuálne/obrazovo tak prehustený a tmavý, že ma začali bolieť oči, keď som si chcel všímať detaily. Nehovoriac o príbehu, ktorý v celom tom miš-maše zaniká. Pôvodný "Recall" bol originál každým coulem, zatiaľ čo rímejk vykráda čo sa dá. Isteže, pozerať na Jessicu Biel je príjemné za každých okolností a krásná, krásná Kejt... Bože, aká bola zasa sexi. Čo ma ale znova privádza k niečomu, čo som už raz niekde kritizoval. Pozerať ako si tieto krehotinky lámu pastelky v pästných súbojoch je skôr smiešne ako "cool". Uverím to Gine Carano (tánatosakramá) ale nie Kate Beckinsale. Colin predviedol svoj štandard a tam sa to celé končí. Tento snímok môže byť svelým akčným thrillerom skôr pre mladšie ročníky, ktoré Arnoldovu verziu nevideli. Škoda. PS: Hrozne mi tam chýbal Mars. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011