Torgal

Wiseman potvrdil, že je výborný remeselník a dokáže natočiť zaujímavé scény, ale tentokrát to ako celok moc nefunguje. Problémy vidím hlavne v stupídnom scenári, ktorému dominuje megablbosť menom "The Fall" - výťah vedúci stredom Zeme spájajúci Austráliu s Veľkou Britániou. Herci sú inak v pohode, ale mal som problém s totálnou predigitalizovanosťou obrazu - CGI je proste všade a často som mal pocit, že napriek štedrému rozpočtu triky nie sú nič extra. Vizuálny návrh budúcnosti je ale pútavý, niečo na spôsob Blade Runnera líznutého s Minority report, ten sa mi páčil. Potešili aj odkazy na pôvodný Verhoevenov originál, sú vtipnejšie než zvyšok filmu. 6-/10 ()

Lucas87

Moc příjemné scifi překvapení letošního roku !! Ačkoliv mám dojem, že film se snaží upoutat všechny, kdo viděli Total Recall s Arnoldem. Podle mého názoru jednička a dvojka toho spolu moc nemají společného. U jedničky jsem byl v zajetí smíchu, tady mě pohltili počítačové efekty a mrcha Kate Beckinsale :) ()

Blaogranas

Musím uznat, že kdybych se měl rozhodovat mezi takovýma kočkama jako Colin, asi bych skončil u "zlé strany". Fakt jsem si lámal hlavu (hlavně po úvodní scéně Kate), proč od ní chce zdrhnout ;-) Jinak příjemný scifi s průměrným dějem a nadprůměrnýma kočkama, takže za 70%. ()

moviechecker

Vôbec si už nepamätám originál filmu, takže som nemusel porovnávať, každopádne pri filme som sa nenudil. Kate Beckinsale ako záporačka je ešte viac sexy ako, keď hrá "slušnú holku" :-), tak keď už pre nič iné, pre jej fanúšikov, aspoň to stojí za vzhliadnutie. ()

Mandalorian

Původní Total Recall jsem viděl, ale musím říct, že Colin Farrell se do této role hodil líp než Arnold. Narozdíl od předlohy totiž remake nepůsobí tak stroze a přímočaře. 100%. ()

Charlie84

Chyba je podle mě ve srovnávání s původním Total Recallem. Verhovenovy filmy jsou braková, brutální zábava, nový Recall je popkornová pohoda s ratingem odpovídajícím drsnějším epizodám Medvídka Pů. Po stránce designu futuristické budoucnosti a především akce, které je spousta, jde však o nevídané orgie. Kvalitou, přehledností a nápaditostí akčních scén za sebou nový TR nechává Avengers, X-men First Class i Dark Knight Rises, jehož akční bezradnost ve srovnání s nový TR bije do očí (devadesátkou kladivem minimálně) zvláště. A vlastně to ve finále není ani taková blbost:). Nalaďte se na pohodovou vlnu, otevřete brambůrky a nenechte se otrávit místní negativní náladou. Není to špatný film. ()

JOZZZKO

Colinovi Farrellovi nesadne loziť po lanovke niekde v blízkosti zemského jadra. Stále si myslím že mu to ide v niečom hlbšom ako v Brugách, alebo London Bolevuard. Scifi kulisy a sedemdesiat percent príbehu super, ale zlomilo sa to vo mne niekedy po zabití Billa Nightyho a potom som sa už strácal v zbytočne komplikovanom deji. Kate ty mrcha! ()

Ondr@932

Dalo se na to dívat nebo - li film na jedno zkouknutí :-) Perfektní byly ty výtahy nebo honička aut! Takže dávám 5,5/10 ()

ortoncz

Tak ženská s třema prsama byla :D . Akční scény byly dobré , ale ta omáčka nic moc. Původní film byl lepší , ale neřekl bych že je to propadák. Ale chybí tomu něco navíc. 60% ()

PEZ

Slabunke ako trikrat vyluhovany caj. Totalne zbytocny remake. Par zmien (ako napr. odklon z Marsu na Zem, cesta cez stred Zeme) bolo zaujimavych, ale inak ide o slabu kopiu predchodcu, ktora navyse stratila vsetko to dobre z originalu. Nejednoznacnost je tatam, zaporak je plochy ako LCD, vlastne vsetky postavy su take (dokonca aj Colin Farrell nevyrazny). Ku koncu som uz dufal, ze to skonci cim skor, lebo som sa obaval, ze ten nanos klise uz neznesiem. 4/10 ()

Joppo88

Trošku akčnejšia rozprávka s námetom toho, ako to bude niekedy zajtra... Po vizuálnej stránke niet čo vytýkať, ale scenár by som prekopal od základu. Takýchto filmov je už na svete myslím, že viac ako dosť. Chýbal mi prvok novosti, niečo originálne. Ale čo sa mi páčilo bola "manželka", ktorá svoju "lásku" žila až kým ich smrť nerozdelila. ()

misbos

Ty vado Lene, tohle je fakt přes všechny čáry. Kdyžs udělal henten Unterwelt, bylo to správně prdlý, Tvoje budoucí manželka v tom seděla, a dalo se to zbaštit. Ale tohle je průser. ()

AxelWers

Trochu nudných prvých 20 minút, ale vizualizácia perfektná, efekty pekné a zvyšok filmu dobrý. Na Švarciho klasiku to nemá (remaky z tohto pohľadu to majú vždy veľmi zložité, proste originál je originál, hlavne ak má dobrá hodnotenie), ak divák zabudne na to čo videl predtým (zas sa nedá povedať, že úplne kopíruje pôvodný film), tak sa filmu v podstate nemá čo vytknúť. SPOILER: Ale tú blbosť s cestovaním cez zemské jadro si fakt mohli odpustiť. ()

pepa3rd

Hned na začátek musím podotknout, že kdyby neexistoval předchůdce, byl by zážitek nejspíše o poznání lepší. Film totiž jede téměř podle stejného scénáře a ačkoliv se snaží odlišit, scény, které všem utkvěly v paměti, zde najdeme jen v mírně modernizované podobě. Je jedno, jestli to je zbavení se sondy či průchod scanerem v zamaskované podobě. Člověk je má zažité a v novém zpracování působí tak nějak podivně křečovitě. Jsou to zdánlivé detaily, ale na druhou stranu, opuštění Marsu a nová ústřední "pohádka" jsou i přes velký dějový posun vlasntně jen kosmetické změny. Navíc je třeba upozornit na logické chyby plynouicích z těch "velkých" změn, které bohužel svádí k úvahám více, jak samotný děj. Ve výsledku tak sledujete jen vizuálně působivé akční déjá vu. 65 % ()

TheMraca

Pokud k filmu nepřistupuju jako k remaku klasiky tak je to super sci-fi detektivka. Vytvoří to ve vás pocit jestli vlastně víte co je reality a co jen sen a fikce. Tak to má být. A k hodnocení, nebýt to remake tak dávám 4*, takhle prostě musím jednu odebrat. Takže slušných 65% ()

bobrux

Neposkvrněn původním filmem z roku 1990 (hrůza že), se nestydím říct, ze tento snímek pro mě rozhodně nepatří do skupiny "zklamání/nuda/sračka..." Sice se nejedna o kdovíjaké veledílo, ale těch pár trapných hlášek a hluchých částí mu milerád odpustím. Spád děje, nápadité akční scény a vůbec celé to zpracování budoucnosti (ač pekelně vykrádaný Blade Runner se nezapře) vše zdatně kompenzují. Prostě příjemná akční jednohubka na tři hvězdičky. No a povinná hvězdička navíc za "roztomilou" Kate... ()

Al44...

Vizuálně je to bezesporu dobrá podívaná, která tak trochu připomíná film Blade Runner - není zde naprosto žádný moment překvapení (tento remake oproti původnímu snímku nepřináší nic nového) - i když se jedná téměř o kopii, tak v této nové verzi Total Recallu chybí naprostá většina povedených postav a scén z originálu - hlavní postava je nevýrazná - naprosto zbytečný (a dost sterilní) film, který má smysl snad jen pro ty, co neviděli originál z roku 1990. ()

Stíba

Tak jsem pro místní ohlasy nový Recall odkládal ale nakonec to nebylo vůbec potřeba. Nic převratného ani inovativního ale slušně odvedená futuristická akce do které Colin Farrell v roli dvojitého agenta zapadll náramně stejně jako drsná Kate Beckinsale, která mu šla po krku. A přiznám se, že ani ten mix a všehochuť o kterém se tu tolik píše mi tu vůbec nepřišly k úhoně, já si film dobře užil a hanit ho určitě nebudu. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011