LordMysti

Myšlenka jakou měla tato předělávka nebyla špatná, ale děj byl slabší, také matení diváka co je a co není realita nebylo dostatečné, závěr poměrně bez myšlenky a vlažný, ale i přes to zaslouží tento film vidět - minimálně za parádní vizuální zpracování, dobrou akci a poměrně adrenalinovou první půlku. Osobně jsem byl odkojen na filmech jako Total Recall s Arnoldem na šesté kopii VHS kazety s dabingem jediného dabéra který to simultálně překládal, to byla jiná třída. I přes to jsem původně čekal z nového zpracování větší propadák. ()

Ufon

Zklamání ve všech ohledech. Nuda, zmínění Marsu vlastně ani nechápu, nekonečné bitky s Beckinsale a kdyby to aspoň zachránila nějaká lechtivá scéna s ní nebo s Biel - ale ne, to už tam radši bude chodit polonahý Farrell. Jeden a půl hvězdičky za solidní efekty a slušnou choreografii. ()

Gendarme

vykrást tolik klasik dobrého sci-fi filmu to se jen tak nevidí .... ještě tam mohli přimíchat Aliena s Predátorem a k tomu špetku Trona. Ještě že tam nebylo nic co se transformuje, to by teprv ten film dostal koule, nebo spíš do koulí :-). Myslím, že se měli vykašlat na vazbu k původnímu filmu a natočit něco nového, ta zápletka byla až moc předvídatelná a ten kdo viděl originální film (což je asi dost velká část diváků tohodle filmu) tak musel být zklamán. Ani hlavní hrdina mi neseděl Colin Farrell je dobrý herec vedlejších rolí. Na hlavní mi přišlo, že má málo charisma. ()

Mitisko odpad!

nemá to scenár, hlavný hrdina je nesmrtelný aj jeho nabíjačka jediné dobré čo sa v tom dá nájsť je telefon zabudovaný v ruke ale aj to je nerealne lebo je vetší ako už dnešné typy. ()

LabySo69

koukal jsem na to 2x a 2x jsem u toho usínal. Nakonec shlídnuto, ale říkám si, že ty tři hodiny jsem mohl využít úplně jinak, né čuměním na dementní film plnej totálních nesmyslů. 1* přidávám za celkem zajímavej soundtrack a Kate ve spodním prádle :) ()

Rypley

Nepřekvapivá blbost, absolutně mimo mísu. Miluji sci-fi, takže jsem tomuto filmu dal šanci a jednu hvězdu. Tam, kde se Total Recall http://www.csfd.cz/film/9303-total-recall/ z roku 1990 odpoutává od předlohy, povídky od P.K.Dicka, a rozvíjí skvěle a neotřele, svůj vlastní svět, prošpikovaný brutalitou a násilím, tam „nový“ Total-blbost-Recall čerpá jen ze scénáře filmu, knihu asi nikdo s tvůrců nečetl a předělává scény tak trochu (špatně) jinak. Oko diváka pak dorazí, kromě počítačové grafiky jako z jakékoliv nové hry, hlavně ty přenádherné světelné odlesky, dělané snad ve Photoshopu filtrem „Odlesk objektivu“ a použité v pravidelných intervalech cca pěti minut plus mínus. A já se ptám proč? Proč se musí předělat něco co je dokonalé a takto to pošpinit? ()

Azog

Moc pěkné vizuální efekty a zajímavý příběh. Ale totálně zbytečné překombinování. Docela dost filmových klišé a navrch téměř nesmrtelná vraždící kočka. Ale co mě opravdu dostalo, bylo nejtrapnější jméno hlavního hrdiny "Hauzer" ()

Shakaar

Jestliže originál jsem bral jako čistou odychovku, něco v podobném duchu jsem očekával i od tohodle. Jenže v dnešní době se netočí čisté béčka, musí se totiž nabalit do moderního, vizualního a vážného patosu. To aby divák nebral tento snímek uplně jako brakové sci-fi a aby se neříkalo o režiséru že tento snímek považoval za dobrý humorné odlehčení...ono by se to pak špatně vysvětlovalo studiu, které na tuto "show" uvolnilo přes 200 mil USD...nadruhou stranu účel to splnilo, sice původní pointa se někam v průběhu sledování někam vytratila a zcela to vykradlo nespočet filmů s podobnou tématikou (které? dočtete se v dalších komentech :)) ale režisér to tak pojal a ten má přece stejně jako scénaristi tu největší pravdu. Z druhé strany musím pochválit casting...i přes to že scénář vykazoval díry, Farrell se na tajného agenta/nájemního zabijáka podle mě hodil víc než svalnatý Arnold, který je na ulici k nepřehlednutelný a tudíš vcelku snadný terč...o tom že vypadá přímo jako voják ze zvláštní jednotky ani nemluvím...Beckinsale je dále už zvyklá že hraje v podobných "veledílech" jako je Underword takže neměla problém k adaptaci...a jako sexy psychopat se mi líbila. Biel mi příde nevýrazná všude...jako hezká tvářička možná, ale jako herečka...no neva, každopádně jako celek to dává dohromady i s dalším komparzem slušnou skupinku lidí. Vizualní stránka taky ujde, ikdyž na post apo jsme viděli hodně málo...ikdyž to je dáno špatným scénářem...takže na co by se plýtvalo na další lokace. Závěr: slušný akční film, který sice není vůbec Totall Recall ale pro mladou generaci, kterou minula brakovní bečko s Arnoldem taková slušná zábava. Přímo to nedoporučuju, ale zažil jsem horší snímky a pokud to přímo nebudete porovnávat s 22 let starým originálem budete se aspoň trochu bavit. Pro ty jako já, které 20 let starou bečkovou klasiku viděli asi kroutili hlavou...hlavně mi není jasné, že tehdy dokázali sotva s polovičními efekty a horší hereckou skupinou, včetně neherce Arnolda, který tam byl vyloženě jako sval, nedokázali překonat...škoda, potencial to mělo, co jsem viděl byly efekty, strašně snažící se herce a žádnou storyline...u mě vítězí asi originál, ten na svou dobu byl pecka...navíc, nehrál si narozdíl od tohodle na nic... ()

ER

Příliš prkenatě natočený film zaujme jen "digi kulisami", vše ostatní je až notoricky známé,navíc natočené bez jakékoliv invence,takže se pořád střílí a střílí a ... však to znáte,je to jak 5x destilovaná vodka,jen ta chuť chybí. Ani Collin Farrell mi moc nesedl a jeho téměř pořád překvapený obličej ala "jéžišmarjá v čem to hraji" už vůbec.Naopak K.Beckinsale by z fleku mohla natočit další díl Terminátora a Arni by měl vážnou konkurenci. Co říct na závěr? I tady platí,že původní Verhoevenův film má navrch i přes svůj pokročilý věk. ()

Hanzman

tahle verze mi přišla hodně špatná a nebylo by to ani Colinem Farellem jako celkově špatnou režijí a vůbec jsem si ten film neužil. Dokoukal jsem jen z důvodu, jestli náhodou nezahlédnu cicek Jessicy Biel nebo Kate Beckinsale. Obě krásky v úplých elasťácích dodávaly filmu jediné vzrušení, které jsem pocítil. Jinak to byla neskutečná nuda. ()

waska

Není to úplně film ze kterého bych vedle, ale vizuály se povedly, Colin Farrell je skvělý a uvěřitelný jako vždy a Kate Beckinsale bude k nakousnutí i za 20 let, takže celkem zajímavá a slušná podívaná. Čekal jsem ale víc, kvalit svého předchůdce bohužel nedosahuje. ()

E lan

Překvapivě povedená akční jízda od začátku do konce. Takhle si představuji remaky starých akčních filmů - trochu se držet předlohy, přidat excelentní triky a přitom sem tam překvapit rozdílností oproti originálu. Ne, toto baví až do konce! ()

Nyan

Dávám o hvězdičku víc za nádherný vizuál, který byl opravdu parádní, narozdíl od příběhové stránky. Bohužel polovina toho, co herci říkali, byla zastoupena hláškou "Shit!", která celkem vystihuje můj dojem ze scénáře. Akce měla ze začátku něco do sebe, ale když už po několikáté vidíte, jak hlavní hrdiny těsně minou kulky ze samopalu nebo na poslední chvíli vyskočí z vybuchujícho čehokoli, celkem to omrzí a člověk se těší, až to skončí, ne proto, že je zvědavý, jak to dopadne, ale prostě ať už je konec. ()

Honzeechec

Já to nechápu. Proč si brát za předlohu Dicka, jestli chci natočit jen klišovitou sračku bez nápadů. Paycheck, Next a ted i Totall Recall jsou jako přes kopírák - absolutní nepochopení toho, co je na předloze tak dobrý a pokus udělat něco jako chytrej akční film. Původní Totall Recall aspoň drží tu základní myšlenku, kdy nikdo neví co je realita a co ne, aa to až dokonce. Tohle je strašná sračka. ()

SPDB

Vykrádačka, nejenom starého TR ale dalších SF filmů. Nechápu proč nenatočili něco jiného je spousta dobrých předloh. ()

vikino1

Náhodou mě se to líbílo. Je fakt, že je to spleť všeho, co jsem viděl už někde jinde (Star Wars, Minority report, Počátek), ale filmy kde nevím komu věřit a lidi mění strany se mě prostě líbí. Je paradoxně velká škoda, že přávě v tomhle je to až moc věrná kopie Arnoldovýho Recallu, takže kdo viděl origoš tak ho to nepřekvapí - podle mě největší chyba celého filmu. ()

Armin82

Nevim co všechno Len Wiseman ve svým životě udělal dobře, ale jednu věc přece. Oblbnul hlavu jedný z nejhezčích hereček Holywoodu, díky který nejspíš ještě není bez práce. Kate Beckinsale opět a poněkolikátý drží svým sex-appealem a hereckými schopnostmi jeho chabé režisérské schopnosti nad vodou. Není pochyb o tom, že Wiseman dostal zelenou, aby mohl utratit spousty dolarů za vizuální efekty, ale jen to bohužel nestačí. Neuvěřitelně laciná slátanina se zmatečným dějem, která mi připomíná kombinaci filmů Já Robot, Pátý Element, Matrix, Demolition Man a Star Wars v čele s toporným Colinem Farrellem, kterej se snažil hrát Jamese Bonda. Ale to by se musel vrátit v čase a poprosit sudičky, aby mu do kolébky přidaly trochu toho charismatu. Kdepak! Tohle bylo špatný a opět se potvrdilo, že dobrej film není jen o penězích. Po dlouhý době se v hodnocení shodnu s většinou uživatelů zde na webu---> 50% za efekty, Kate a malou roličku Billa Nighyho, kterej se mi líbil už v Underworldu ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011