poster

Trust

 • USA

  Trust

 • Slovensko

  Zneužitá

Drama / Thriller

USA, 2010, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  ***

  Mladá Liberato hraje jak z partesu a to samé, i když více očekávané, je Clive Owen. ___Není to detektivka, ale psychologický příběh o tom, jak se rodina vyrovná se znásilněním (?) dívky, která je v naší společnosti považovaná za příliš mladou na sex. A v tom to je, naše společnost se s tím vyrovnat nedokáže. Být to u přírodních národů, tak by si nejspíš řekli: A co? Aspoň se děvče zaučilo. Být to směrem na východ, tak by otec podřízl jak dívku, tak muže, který s ní byl. ____ Ale v tomhle společenství je dívka znásilňovaná několikrát. Nejdřív tím úchylem, ale horší je znásilnění důkladnou lékařskou a policejní prohlídkou. Nejhorší je ale znásilnění vlastní rodinou, protože to nikdy nepřestane, stále ji budou poměřovat tím jediným krátkým zážitkem, stále už pro ně bude ta znásilněná, hloupá, ubohá. Nešťastný los. ____ Závěrečná poznámka jen pro mne: Clive Owen hrající fotříka od rodiny? Ach, jaký žal! /8. 6. 12./(9.6.2012)

 • virus10
  ****

  Takový zasraný zmrdy vykastrovat a umučit k smrti..(6.1.2012)

 • Phobia
  **

  PRVNÍ DEN: On: "Čauki, jsi supa kost!" Ona: ""Ahojík! Pošli mi fotečku!" On: "Je mi 16. I love U!" Ona: "Jůů, jsi hezkej! I love U 2!" On: "Určo máš hezký kozy, chci si na ně sáhnout!" Ona: "Lolinky:-) Kdy a kde?" On: "Zítra v bordelu! I love U!" Ona: "I love U 2! Mocinky se těším! Páček miláček." On: "Shledáček poštěváček! Jo a je mi vlastně 25..." DRUHÝ DEN před bordelem: On: "Čauki, jsi supa kost!" Ona: "Tobě není 25, fňuk, ty jsi mi lhal." On: "Co na tom záleží? I love U! Tady máš sexy prádélko." Ona: "Tak jo." On: "Pojďme do šmajchlpokoje." Ona: "Když já nevím..." On: "Jsem to já, pořád já, stejný člověk, se kterým jsi chatovala! Nevšímej si té francouzské hole, jaterních skvrn a vyndavacích zubů. I love U!" Ona: "No tak jo." On: "Oblíkni si to prádélko." Ona: "No tak jo..." On: "Jsi seksy!" Ona: "Jako fakt jo? Nezklamala jsem tě?" On: "Počkej, jen si sundám slipy..." Ona: "Když já nevím... no tak jo. Mhhhhhmmmmmm....ano... ano... ano! I love U!" TŘETÍ DEN: Oni: "Byla jsi znásilněna." Ona: "Ne! Lžete! On mě miluje! Já ho miluju! Nenávidím vás!" PÁTÝ DEN: Oni: "Měl i několik jiných." Ona: "Ach můj bože! On měl i jiné, takže mi lhal, že jsem výjimečná! On mě znásilnil!" Grrrr, co je tohle za debilní dobu! Sexuálnímu loudilovi jsem se nijak extra nedivila, prostě využil své mentální převahy, aby si zašustil se zajíčkem. Ale tu pubertální čulinu jsem měla celý film chuť vyfackovat tak, že by po každém "plesk" chytila druhé "dup" od zdi! Ten film mě strašně iritoval, ba přímo sral, je to oslava stupidity. A nepomohl ani afektovaný dabing Clivea Owena. Verbal to shrnul naprosto dokonale. 39%(23.5.2013)

 • Silas
  ****

  Trošku schematické, ale díky tolika hereckým polohám hlavní představitelky lehce uvěřitelné. Název sedí perfektně, o důvěru (na obě strany) tu jde především. Výchovný apel ovšem trčí až příliš okatě.(17.6.2011)

 • Hild
  **

  Takhle to vypadá, když se opravdu silné téma dostane do špatných rukou. Vím, že internet je zrádný a že čtrnáctileté holky toužící po lásce uvěří komukoliv, kdo jim napíše, jak je krásná, úžasná a výjimečná. V tomhle věku se určitě většina dívek občas chová hloupě, ale tohle byl vážně extrém. Přitom stačilo málo, trochu pozměnit scénář tak, aby hrdinka nevypadala jako sedmiletá holčička, aby tomu divák mohl opravdu uvěřit a nemusel pořád nad vším kroutit hlavou, rázem z toho mohl být úplně jiný film. Tento příběh se totiž rozhodně může stát, ale tady je vážně špatně podán. Ke konci se celý film snaží přitlačit, ale na mě to nezafungovalo a hlavně úplně emočně minulo, což je u tohoto tématu asi chyba. Promarněný potenciál, nicméně herecké výkony dobré, nejvíce se mi líbila Catherine Keener.(30.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace