Trust

Trust

Zneužitá

Drama / Thriller

USA, 2010, 104 min

Průměrný film na ožehavé téma s pár opravdu velmi silnými scénami. Jako morální poučení to funguje docela dobře, ale nemůžu říct, že by mě to nějak zvlášť dostalo, abych tomu mohl vysolit lepší hodnocení. 60%(2.3.2015)

Po zkouknutí mám trochu rozpuruplné pocity. Líbili se mi Clive Owen i Liana Liberato, ale ostatní osazenstvo na mě působilo nemastně neslaně (jakoby se do příběhu nedokázali pořádně vžít) - ti mi hodně kazili dojmy z filmu. Proto jen 3 hvězdičky.(11.6.2011)

Schwimmer natošil film o holce, která si dá rande s pedofielm a pak mu ještě ráda dá. No kdo chce kam, pomůže si tam. Celý film však působí dvojnásobnou stopáži. Měl jsem pocit, že film má 200 minut. Není to tím, že by herci hráli špatně. Owen a zbytek ansámblu jsou přesvědčivý, ale postupně se film začne táhnout, ztrácet a směřovat někam jinam. Rozhodně se netěšte na thriller a nějaké důmyslné vyšetřování. Vše se povětšinou děje v rodinném kruhu. Každopádně je film slušně obsazen, odehrán i natočen. Tady uvidíte, že někdy ty holčičky těm "prasákům" skačou do postelí samy.(21.1.2012)

Děvčátko zasloužilo daleko tvrdší životní lekci a to ne proto, že bych ji to přál. Prostě pokud mladá koza, které ještě neodpadla ani skořápka od zadku, dokáže takhle konverzovat na netu, tak to už je sakra na pováženou. Když ji to ale nedocvakne ani v okamžiku, kdy ji na rande dorazí obstarožní uchylák, tak si to podle mne trochu zasluhuje vyškolit. A potom se ho bude ještě zastávat. No to bylo něco na mne. Realita dnešních dní, nadarmo neplatíme celé pluky lovců internetových zvrhlíků. A dokud bude dostávat každý fakan našláplý smartphone, už na prvním stupni základní školy, tak to rozhodně lepší nebude!(14.2.2016)

Všetko OK. Jediné čo mi vadilo bolo to hlúpe dievča.(29.6.2011)