Holly Berenson je začínající cateringová podnikatelka a Eric Messer úspěšný ředitel sportovní sítě. Jejich první rande dopadlo katastrofálně. Vše, co mají ti dva společného, je jejich vzájemná nelibost a láska ke kmotřence Sophii. Když dívčiny rodiče zahynou při tragické autonehodě, Holly a Eric se dozvídají nečekanou novinu: v případě nepředvídatelné katastrofy je jim svěřena do opatrovnictví. Po počátečním šoku se postaví k situaci čelem a přestěhují se k malé kmotřence. Díky přátelským sousedům se postupně učí, jak se starat o dítě, projdou i při návštěvách sociální pracovnice. Po čase všichni tři tvoří téměř dokonalou rodinu. A Holly zjišťuje, že Erik je i zábavný a dobrosrdečný. Všímavým sousedům neujde, že se do sebe Erik a Holly zamilovali. Jenže Erikovi nabídnou povýšení ve Phoenixu a on neví, jestli dát přednost rodině, nebo kariéře. Rozcházejí se a Holly má zlomené srdce. Ne nadlouho, v její blízkosti je totiž pohledný pediatr... (TV Nova)

lareinna

Úprimne? Páčilo sa mi to. Nápad a príbeh ako taký je jedna vec, a ako to odprezentujú herci je druhá. Práve oni to v mojich očiach pozdvihli na želanú úroveň... ()

mosnak

Nerealný příběh této komedie sráží snahu tvůrců k zemi. Bylo to milé,ale né až tak moc legrační. Jednu hvězdu dávám za povedený hlavní pár tohoto filmu :-) 20% ()

sona123

Nejlepší je nečíst, o čem to má být, ať se dostaví alespoň nějaké překvápko - zápletka sama o sobě je zajímavá. No - pak už přijde klasika. Chemie tu až tak moc nefunguje, vtipné to moc není, ale je to milé, prostě klasická romantická komedie. ()

Illy

Pozor - při hodnocení tohoto filmu jsem nebyl objektivní. Máme doma dceru v necelých dvou letech a jedna hvězda navíc je za pár situací, kterým se asi smát vy nebudete... Ale jestli máte rádi Heigl a malé děti - směle do toho. Vy ostatní - ruce pryč. ()

Mafyn

Komedie a zároveň drama o výchově dítěte osiřelého po dopravní nehodě rodičů. Svěřit dítě do výchovy svým nejlepším kamarádům bylo jako vsadit si v hazardu, zvláště v případě, kdy on je sukničkář a ona má problémy najít toho správného. Výborný scénář, spousta humoru na pozadí příběhu, který by se mohl stát. ()

LudeCZek

Jak píše Malarkey "Taková ta těžko urazitelná klasika". Cizí dítě vychovávané 2 nesmiřitelnými lidmi, občas vtipné občas trapné, ale nenudí 3,5* ať nežeru. ()

PetiteEdith

Pokud hledáte nenáročnou romantickou komedii, tak doporučuji. Překvapení přichází hned na začátku filmu a potom se děj ubírá velmi zvláštním (i když ke konci už zcela očekávaným) směrem. Ústřední dvojce nemá chybu a asi jsem přecitlivělá, ale tenhle film mě opravdu dojal. ()

M1k9

Dokonalý vysněný romantický příběh s pulsující přitažlivostí mezi alfa samicí a delta samcem. Vizuálně dotažené a hlavně od začátku do konce pozitivní a hezké. Oba dva hlavní herci předvedli své maximum a k tomu Kath opravdu můžu. Málokdy se vše tak dokonale sladí a proto výjimečné hodnocení. Hranice s poplivatelným kýčem je docela tenká. Herci, detaily. 8.5/10 ()

nessbeal

Krásny film, veľmi sa mi páčil, človek si ani neuvedomí, čo v živote je dôležité, až keď o to príde. Hlavní hrdinovia sa ako krstní rodičia musia postarať o krstniatko. Úplne som sa vcítil do role hlavnej hrdinky, toľko problémov, toľko starostí, vysnívaný partner na dosah... ()

andrejbed

nenásilné, příjemné a domyšlené...happyendovka, ale s logikou (jeden z mála filmů, ve kterém je letišťová scéna jednodušše vyřešena kupem lístků a né honění se s ostrahou, což je v reálu prostě nemožné...:-D) **** ()

barteca

Osloví to spíš ty diváky, kteří mají zkušenost s rodičovstvím. Není to žádná prvoplánová třeskutá komedie, má to i dramatickou linku, ale humoru je dost, kvalitní jsou herecké výkony i scénář. ()

Monisek

Příjemný romantický příběh na pozadí jedné tragické události. Ač je jasné, že takto by se to ve skutečnosti nikdy nestalo, oceňuji nápad, zpracování i herecké obsazení. Opravdu pěkné. 75% ()

jasanka

Achjo... tohle se asi nedá popsat jinak než slovem "nuda". Obsazení dobré, příběh dobrý, ale dohromady to prostě nejde... Možná by to dopadlo o dost lépe, kdyby film sestříhali ne na dvě hodiny, ale na necelou hodinu a půl, to by bohatě stačilo. ()

Saur.us

Standartní romantická komedie hrající si na Tři muže a nemluvně, od které jsem dostal přesně to, co se dalo čekat. I když jsem si říkal, jestli by to nemohlo tentokrát skončit třeba trochu jinak. ()

BathoryMan

Obkukaná schéma snaď z X-sto podobných filmov ale aj napriek tomu je Katherine Heigl k nakusnutiu a s Joshom Duhamelom vytvárajú tú správnu chémiu.Na jedno pozretie v spoločnosti partnerky zaľúbenej do romantických filmov ako stvorené...len tá minutáž sa mohla stiahnuť do cca.90 - 100 minút:)) ()

J. T. Kirk

Já jsem spokojený. Heigl je kočka a nadějná herečka a Duhamel je slušný herec, kterému ta role docela padla. Trošku přehnaná stopáž, ale dalo se to překousnout. Ne každá scéna byla vtipná, ale mělo to i příběh, což je u moderních komedií rarita. Určitě bych k tomu folmu dopsal i drama, protože to mělo něco do sebe i po této stránce. ()

Olík

Mohla to být lehce buranská gagová komedie nebo romantické drama se silným motivem. Rozpačitým výsledkem je pouze zbytečně dlouhý hybrid, který potvrzuje dva již známé fakty, Katherine Heigl se čím dál více tlačí na trůn královny romantických komedii a Josh Duhamel není jen pěkná tvářička, ale jinak lidstvu nepřináší nic světoborného – něco mezi dvěma a třemi hvězdičkami. ()