Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

Recenze uživatele William_ k tomuto seriálu (32)

Epizoda 4 (2012) (S04E04)

Epizoda, která mi utkvěla v paměti už jako malému smradovi, protože v ní umře jedna z původních postav. Konec je depresivní, a i takové bezcitné hovado jako je Rudy je dojatý. Podařené, avšak smutné. ()

Epizoda 5 (2012) (S04E05)

Opět dojemná epizoda, která je oproti prvním třem ze 4. série nadprůměr, ale nic přelomového neřeší. ()

Epizoda 6 (2012) (S04E06)

Společně se 4. epizodou to nejlepší, co ve 4. sérii je. Epizoda je trochu děsivá, nechutná, vtipná, napínavá. Postě vše, co zdobilo první 3 série. Škoda že ostatní díly jsou podprůměr. V této epizodě si veškerou pozornost krade Rudy a díky tomu epizoda dostává naprosto jin rozměr. Skvělé a vraždící králík je prostě děsivej. ()

Epizoda 7 (2012) (S04E07)

Po úchvatné 6. epizodě zpátky k podprůměru, kdy se vracíme k nudnýmu příběhu kde se hledá Alexovo přirození a tímto dílem už tahle debilní linka snad navždy skončí. Epizodu i většinu 4. série drží Rudy. ()

Epizoda 8 (2012) (S04E08)

Rudyho vážný vztah skončí pohromou, a to doslova. Na poměry 4. série jedna z lepších epizod, avšak chválit do nebes jí nebudete. ()

Epizoda 1 (2013) (S05E01)

Vezmeme nejnesympatičtější postavu ze 4. série a dáme jí mezi hlavní protagonisty. Bravo! Epizoda příšerná, jedna z nejhorších co jsem u Misfits viděl, tak očividný děj  jsem u tak dříve kvalitního a promyšleného seriálu nečekal. ()

Epizoda 2 (2013) (S05E02)

Opět trochu vztahovější epizoda, která je ale za mě zajímavější než 1. epizoda. Rudy skvělý. Jinak podprůměr. Nebýt jeho, 4. a 5. série by pravděpodobně ani nebyly. ()

Epizoda 3 (2013) (S05E03)

Trochu slabší děj, ale linka s létajícím chlapcem (Čestmírem) se rozjíždí a vypadá zajímavě. ()

Epizoda 4 (2013) (S05E04)

VYNIKAJÍCÍ epizoda, na tento díl jsem čekal dlouho, tedy na to, kdy se Rudymu 2 přestane líbit hnusné chování Rudyho 1 a kdy se seriál do tohoto vztahu podívá pod roušku. Epizoda je skvěle natočená, hudba úžasná, emoce stříkají naplno. Jen si říkám proč tato epizoda nešla vměstnat už do 3. nebo 4. série? Proč až teď? A opět si stojím za tvrzením, že seriál po 3. sérii stojí a padá na Rudym (Joseph Gilgun), musím zde vyzdvihnout i dabing Matěje Hádka, který se zde opravdu vyřádil a je skvělý. Vedlejší linka s Finnem a Alexem je taky vtipná, i ta Jess se tu stává sympaťandou. Prostě všechno dobře. Rozuzlení na konci taky povedené. ()

Epizoda 6 (2013) (S05E06)

5. řada si ve svém prostředku drží svůj standard, dějová linka o superhrdinech ze svetříku se teprve rozjede, a okolní dějové linky jsou svižné a zajímavé nebo emotivní, jako například v této epizodě s nevyléčitelnými lidmi. ()

Epizoda 7 (2013) (S05E07)

Opět tu máme podobný děj, jako v jedné z minulých. sérií, tedy tu s převrácenýma schopnostma a drogama. Provedení pěkné, nezklame ani neohromí, dobrej průměr a lepší 3 hvězdy. ()

Epizoda 8 (2013) (S05E08)

Hodně hořkosladký konec pro někoho, kdo seriál prostě miluje už od 1. série. Konec se moc nepovedl, je takový nemastný - neslaný, ale vypovídá to o této 5. sérii. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V