foto

Robert Sheehan

  • nar. 7.1.1988 (29 let)
    Portlaoise, County Laois, Irsko
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Robert Sheehan je nejmladší ze tří dětí. Narodil se v Irském městě Portlaoise. Herectví se věnoval už od mala a svůj debut si odbyl ve snímku SONG FOR A RAGGY BOY. Od té doby vystupoval v řadě celovečerních snímků jako DUBLIN STORY, GHOSTWOOD, AN CRÉATÚR a SUMMER OF THE FLYING SAUCER.

Z jeho televizní tvorby stojí za zmínku australský seriál FOREIGN EXCHANGE, zde se objevil v 15-ti epizodách jako Cormac MacNamara, seriál YOUNG BLADES kde si ve 13-ti epizodách zahrál prince Louise a seriál z produkce HBO TUDOROVCI. V březnu 2008 hrál hlavní roli v mini sérii ROCK RIVALS a v červnu 2008 si zahrál roli Liama v dvoudilém komediálním dramatu BITTERSWEET pod režijní taktovkou Declana Eamese. V březnu 2009 se objevil v trilogii RED RIDING.

V současnosti natáčí seriál MISFITS kde hraje mladého delikventa Nathana, který spolu s ostatními odsouzenci zjišťuje, že po podivné bouřce se u každého z nich ukazují zvláštní schopnosti. V roce 2010 byl nominován na Cenu IFTA v kategorii Rising Star. V budoucnosti bychom ho měli vidět po boku Nicolase Cage ve filmu DOBA ČARODĚJNIC.

Koffe

Herecká filmografie

Producentská filmografie

2016 Jet Trash

Fanoušci tvůrce

<< 1-20 >>
všichni fanoušci
(220)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace