Elise Clifton-Wardovou (Angelina Jolieová) sledují na každém kroku tajné služby. V tomto případě za vším hledej muže. Žena je totiž jedinou spojkou k v několika státech hledanému mafiánovi Alexandrovi. Ten leží v žaludku nejen tajným službám, ale i Reginaldu Shawovi (Steven Berkoff), mocnému gangsterovi, kterého Alexandr po letité spolupráci obral o mnoho peněz. Tajné služby věří, že pár bez sebe nemůže dlouho vydržet, a doufají proto, že muže budou moci při jejich setkání chytit. Předpokládají, že padouch bude mít změněnou podobu. Jednoho dne při snídani v pařížské restauraci obdrží žena od svého miláčka dopis s instrukcemi. Má nastoupit do vlaku do Benátek a mezi pasažéry si vybrat někoho, kdo by se mohl Alexandrovi podobat. Chtějí tím tajné služby zmást a odvést na falešnou stopu. Elise postupuje dle plánu a do oka jí ve vlaku padne sympatický cizinec Frank Tupelo (Johnny Depp). Frank je Američan, učitel matematiky, turista. Elise je okouzlující žena a muž se do ní na první pohled zamiluje. Pár spolu povečeří a těsně před Benátkami se rozloučí. Inspektor Acheson (Paul Bettany) ze Scotland Yardu ale mezitím zjistí, že Frank není jeho cíl a že jsou na falešné stopě. I přesto, že jeho nadřízený případ uzavře a přinutí ho pátrání ukončit, inspektor v misi pokračuje. Jiný agent v domnění, že Frank je skutečně ten správný cíl, tajně informuje gangstera Shawa o tom, že jeho nepřítel právě přicestoval do Benátek. Franka tedy čekají v Benátkách samé nepříjemnosti… (TV Prima)

Milsa

Miluje a nevie koho. Zrazu miluje dvoch. Koniec postavený na hlavu. Film celkom dobrý, ale ten koniec sa mi uveriť nedá. Mám chuť dať jednu hviezdičku dole, ale to by som zvýhodnil filmy, ktorým dávam hviezdičku dole za to, že koniec pokazí dojem z celého filmu. ()

lahvi

Ano, na první pohled se nejedná o takové terno, jaké všichni čekali, když v hlavních rolích vidí Angelinu a Johnyho. Některé pasáže filmu jsou opravdu až "béčkové" a v jisté fázi jsem ho málem vypl. Vydžel jsem a až na konci filmu jsem vše pochopil. Ten snímek neměl ambici stát se napínavým trhákem s trochou humoru. Ten film si měli užít fanoušci těchto dvou herců. Měli si užít nádherné Benátky a Paříž, kde se točilo. Film je o krásných místech a lidech a závěrečná píseň od Muse, která hraje, když hlavní protagonisté odjíždějí spolu na lodi mi navodí neskutečně pozitivní náladu. ()

Lindík

Tento film mě navzdory jednoduchému ději a téměř nicneříkající zápletce jednoduše bavil. Herecké výkony hodnotím dle očekávání - skvělé. Tvůrci zkrátka vsadili na jistotu. Jinak by neuškodilo trošku víc dramatičnosti a vášně. ()

tomo03

Veľmy dobrá kópia filmy Hledejte Anthonyho, s hlavnou hrdinkou Sophie Marceau. Nebyt tohto by to bol celkom fajn film. ()

Stingray

Tak nevim jestli to byl záměr,ale celej film mě tak rozčilovalo jak Depp a Angelina k sobě nepasujou až mi jako jediná možnost vyšla pointa!! Takže pokud to bylo schválně tak je to geniálně natočený, ale tomu nevěřim takže jen dvě za Angelinu a Benatky. ()

Daniela._._.

Proč se člověk na film chce podívat? Protože vidí hvězdné obsazení.Obsah filmu už není tak chytlavý a samotný film..Film se snaží,ale vázne to. Je zde napěchováno tolik věcí dohromady, že ani Johnny Depp nebo Angelina to nezachrání. Záleží na vkusu,ale osobně tak 2x v rozmezí 2let a nebudu mít důvod se na film podívat znovu. ()

rhodos

Jako reklama na zájezd do Benátek by tento film fungoval nejvíce. Jako hvězdně obsazený film s poměrně stokrát viděným dějem už méně. Nejlepší na tomto filmu byl trailer - neboli upoutávka na něj. A z herců mne nejvíce utkvěl v paměti Paul Bettany nežli hvězdné duo jako je Johny Depp a Angelina Jolie. ()

Farchio

Příliš jednoduché a předvídatelné, místy nesmyslné či nedomyšlené. Každopádně hezky natočené a chytře obsazené. Stejně jako v dalších snímcích, i tady budu Angelinu jenom chválit a Johnnymu role uťáplého matikáře taky sedla. Bohužel scénář byl opravdu podprůměrný, a tak by tomu nepomohlo už asi vůbec nic. Zvláštní je, že ač to působilo "nijak", taky mě to neurazilo, a tak jako příjemně na 99minut zabavilo. Do koše to rozhodně nepatří a za shlédnutí při deštivém sobotním odpoledne se to ještě hodí. ()

Alx.Nyan

Angelina a Johnny mali predurčit tento film na impozantný uspech...omyl! Herci rozprávali tak pomaly že miestami som bola na vážkách, či nieje film zinscenovaný pře hendipekovaných. Angelina hrá zbytočne důležitú trochu snobsku slečinku, ktorá je bezprostredná tak na pol plynu. Johnny hrá tak povediac priblblého blbečka udajne matikára. Vo filme "secret window" bol zážitok sa dívať na jeho herecký výkon. No tu som ho prirodzene s dalšími strácajucimi minútami odignorovala. Na začiatku prvotné nadšenie, ktoré som pomerne rýchlo postrádala, potom stačilo už iba predvídať. No záver sa mi videl nedokončený ale kludne si ho domyslite. Počas filmu ma dokazali prebudiť z letargie iba peknučké tvaričky. Jediné prečo by som si tento film pozrela znovu, bol záverečný bozk ku ktorému som sa z nostalgie ešte par krát vrátila. Hodnotenie 2 hviezdičky symbolizuje 2skvelých hercov ktorý ale v tomto filme nemali možnosť využiť svoj tolko krát skloňovaný talent. Na zaplakanie.. ()

Honey007

Zase tak strašné, jak se z komentářů tady zdá, to rozhodně není. Nečekejte prostě vrchol světové kinematografie, ale příjemný oddychový snímek s výborným hereckým obsazením. Děj je pravda poněkud jednodušší, bystřejší divák odhalí zápletku poměrně záhy, ale na druhou stranu exteriéry Benátek jsou nádherné, Angelina je kočka a navzdory american tourist look i Johnny Depp je prostě Johny Depp. K lepšímu hodnocení chybí trochu více propracovaných dialogů a vtipu, ke kterému mnoho scén vybízí, ale nevždy je Donnersmarck dovedl náležitě vytěžit. Ale podívaná je to prostě pěkná, nenáročná, odpočinková...60% ()

Randall

Chemie mezi Angelinou a Johnnym jednoduše nefunguje a film tím trpí. Místy nudné, ale docela dobře se na to koukalo. ()

majo2060

Nehovorím že je to jeden z najlepších filmov aký som kedy videl ale je to fantastická odychovka s peknou Anglinou na ktorú ma bavilo pozerať sa celý cas ja som bol spokojný :) ()

dancingclown

Tenhle film mě dost překvapil. Nicméně přívětivě. Thriller to rozhodně není. Je to oddychový akčňák s (díky Deppovi) jemným komediálním nádechem na pátek večer, kdy vám některé scény dost přitažené za uši vůbec, ale vůbec vadit nebudou. ()

kyzi

Tenhle film mě bavil, takže i když tu nemá nejúžasnější hodnocení já si ho příjemně užila a na Johnna se krááásně dívá:-) ()

mad.dog

Naprostá nuda a udivuje mě, že se k tomu upsaly takový hvězdy, když je to jen ohraná a bezchuti podaná ''špionažně'' ''konspirační'' písnička. Depp má rozhodně možnost hrát v zajmavějších filmech. Navíc tu je Angelina až moc anorektická a Depp až moc s velkým břichem. Jednou mi to naprosto stačilo. ()

Ricky Gervais opět všechny naštve

Ricky Gervais opět všechny naštve

19.11.2011

Je to překvapení? Vlastně ani ne. I navzdory tomu, že většina celebrit, které si britský komik „podal“ během letošního moderování Zlatých Glóbů, se strašlivě urazila. Na Hollywood Foreign Press… (více)

Boj s větrnými mlýny pokračuje

Boj s větrnými mlýny pokračuje

29.12.2009

Zdá se, že projekt The Man Who Killed Don Quijote opravdu vstává z mrtvých. Nešťastná produkce byla svého času doslova spláchnuta po několika dnech natáčení (jak o tom vypovídá slavný dokument… (více)