Svižné, přesné, užitečné, tak hodnotí svou vlastní zpravodajskou relaci TV Prima. Ta má podle druhé nejúspěšnější komerční televize u nás přinášet přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí uplynulého dne doma i ve světě. (Paity)

BluT odpad!

V minulých letech bych Zprávy TV Prima přirovnal k takovejm horším Televizním novinám, ale co s tim prováděj poslední dobou je hrozný. Neobjektivní pořad populisticky cílený na průměrného diváka, kterému podsouvá pouze násilí, vraždy a znásilnění a sem tam i nějakou normální reportáž, kterou ale podbarvěj tak, aby útočila na city. Neutrální pohled na věc a onu objektivitu aby člověk hledal mikroskopem. 5% ()

Paity

Tři hvězdičky prostě musím dát. Ne, že by zprávy plné bouraček a dalších neštěstí pro mne představovali novinářský vrchol, ale proto, že musím ocenit, jak to dělá v posledním roce Prima dobře. Rozdělení zpráv na normální, krimi a VIP, přičemž je naprosto upozaděn sport. Každému se to nezdálo a teď všichni vidí, jak to funguje. ()

halixCS93

Zprávy jako takové nejsou zpracovány nejhůře a jak již tu bylo řečeno, jsou o 100% lepší než na Nově. Hrozně mi ale vadí, že po zprávách hned následuje Krimi plus (aneb černá kronika). Je mi z toho vždycky těžce a musím přepnout... třeba na Simpsňáky ()

Esgalnor odpad!

No ty vole, reportáže snažící se ovlivnit diváka, irelevantní, nezajímavé. Nulová objektivita. Větší odpad, než jsou televizní noviny - nechutně prkenní moderátoři, netušící o čem mluví (aneb v nedávné reportáži o stížnostech na Uber, to vyslovil tak, jak se to píše). Do toho jsou reportáže špatně natočené, subjektivní, citově zabarvené. Ne, takhle zpravodajská žurnalistika vypadat nemá. ()

Johny303

Na Primě ty zprávy ujdou, alespoň se z nich člověk něco dozví o dění u nás a v zahraničí, není to sbírka dojemných hovadin, jako na Nově. ()

alambert odpad!

Dlouhodobě nejhorší zprávy z české velké trojky, které často až šokují, jak jsou hloupé, směšné, komerční (v tom nejhorším smyslu slova) a někdy i mylné a neověřené. ()

Ydrosten

Chtělo by to upravit informace vedle obrázku. Nemá to 25 minut ale Hodinu a něco + se to vysílá 3x denně. Jináč je to stejný jako v jiných zpravodajských pořadech, na které jsem se přestal dívat už tak před 10 lety. Sem tam mrknu na ČT, ale jináč mi takové pořady nesmí na oči. ()

j.linhi

Nic převratného, ale pořád o 200% koukatelnější než "TN" na TV Noha, nic horšího totiž už asi neexistuje. ()