Tvůj snoubenec, můj milenec

Tvoj snúbenec, môj milenec

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

• B-Boy1

Just another average american romantic flick...(31.3.2013)

• berusche

SPOILER: tak tohle byla zase jednou klasická americká stupidita. Já nevím, proč to musí dopadnout tak, že si zase vezme toho b*ba nagelovanýho, co prozře, ovšem prozře až týden před svatbou, do té doby tahá za nos jinou. Ještě ke všemu se mi moc libí to ospravedlnění, ukážeme, že ani panna nevěsta na tom s city nebyla nejlépe. A to je to, co si v Americe evidentně dovolit můžete: rozeslat týden před svatbou, že už se nechcete. No potěš koště. Navíc, jak říkám, hlavní hrdina je tak sladkej, až se mi z toho zalepila huba. A vůbec, ale vůbec nechápu, proč nemohla zůstat s tím druhým, který jednak nevypadal jako metrouš, druhak byl celkem fajn a vtipnej. Herecky to vázne, scénář je oduševnělý jako kytky na balkóně při prvním mrazu a režie stojí za starou bačkoru. Uff, tfuuj, to bylo doleva.(10.8.2011)

• Nathalie

Tvůj snoubenec, můj milenec- a z diváka je kleštěnec.(16.5.2011)

• Radiq

Nudná zamilovaná, snad ani né komedie, protože tam není nic k smíchu, spíš je to víc romantika, než romantická komedie... a furt se tam spíš řeší problémy a láska a nevěra, než aby to byla zábava. Kate Hudson tam asi byla už jenom proto, že v minulosti je známá právě kvůli takovejm podobnejm filmům a Ginnifer Goodwin teď už asi taky. Já osobně bych ju nikdy do ničeho jinýho ani neobsadil. Hezký tváře herců neodpouští to, že děj je o ničem. Stačí si přečíst jenom českej název filmu, z kterýho víte všechno, a to je skoro lepší, než se na to celý dívat, protože mi to nic nedalo... Prostě su rád, že jsem u toho 2x usnul.(10.1.2013)

• predators

Takže, Kate Hudson asi chlastala během natáčení, nebo jste snad viděli jedinou scénu, kde by nebyla nalitá? Možná jsem filmový barbar, ale ostatní herce jsem snad viděl poprvé a rozhodně to nebyly oscarové výkony, to v žádném! Příběh? Kapitola sama pro sebe, protože jen idiot se žení za někoho, koho vlastně nemiluje, ale je sráč to přiznat...ufff! Fuj, děs, běs! 10%(12.8.2012)