poster

Tvůj snoubenec, můj milenec

 • USA

  Something Borrowed

 • Slovensko

  Tvoj snúbenec, môj milenec

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rt12
  **

  V celku ,,koukatelný” film. Od začátku je jasné jak to dopadne a žádné překvapení se nekoná. S chipsy na stolku, s kočkou na klíně a psem u nohou se těch 110min. dalo vydržet.(7.12.2011)

 • Nathalie
  *

  Tvůj snoubenec, můj milenec- a z diváka je kleštěnec.(16.5.2011)

 • Pethushka
  ***

  Katastrofa se nakonec nedostavila. Průměrná, ale milá romantika s kapkou humoru. Scénář sice není přeplněn originalitou a jedinečností, ale bavila jsem se. Největším překvapením pro mě byla Kate Hudson, kterou jsem možná poprvé viděla pořádně hrát. Zase o jeden kousek navíc v kategorii "příjemná oddechovka".(4.11.2011)

 • VenDulin85
  **

  Těžké zklamání. Ginnifer Goodwin byla moje favoritka, ale nezachránila to. Kate Hudson hrála "potvoru" sice dobře, profackovala bych ji hned, ale celou dobu si jen vyřvávat a vydupávat a luskat a v posledních pár vteřinách předvádět neskonalé štěstí, ne, fakt ne. Abych nevynechala mužské osazenstvo, tak dívalo se na ně dobře :-). John Krasinski je sladký jak cumel a Colina Egglesfielda bych si z fleku pověsila na zeď. Ale to jsem se taky mohla dívat na videa na youtube a ne na film o skoro dvou hodinách... Asi tak.(14.2.2012)

 • POMO
  **

  Skúmavkový klon Toma Cruisea a povrchne pôsobiaca Kate Hudson v romanťárne pre dámy. Podľa všetkých možných i nemožných, priemerne namixovaných klišé. Ginnifer Goodwin sympatická, ale vo svojej roli trochu tápajuca. John Krasinski jediný z obsadenia nad vecou.(18.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace