poster

Tvůj snoubenec, můj milenec

 • USA

  Something Borrowed

 • Slovensko

  Tvoj snúbenec, môj milenec

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Payushka
  *

  Popové vypalovačky vyšly z módy. Do módy se ovšem ani nikdy nezačlenily rom-comy, kde se nic neděje. A nepomáhá tomu ani skrytá a určitě nezáměrná myšlenka: všichni jsme svině. Tvůj snoubenec, můj milenec se totiž tváří jako takový ten film o nás všech. Všichni se v něm ale chovají jako šmejdi první třídy. Jestli v tom je alespoň kousek pravdy, pak teda díky. Hned si připadám jako ta věrná líp.(11.11.2011)

 • Malarkey
  ***

  Překvapilo mě, že filmy Kate Hudson tu svítí spíše modrou barvou. Ona totiž umí moc hezky hrát a je radost na ní koukat. Nicméně v této romantice byla to jediné, co ten film tak nějak zvýrazňovalo. Příjemná pohoda, kterou si dokážu představit, že bude Prima a Nova brzo točit při nedělních odpolednech jak na běžícím páse.(18.5.2012)

 • SexyAjinka
  *

  Ty jo o co tady sakra de? :D.. Že já vždycky dostanu takový období, kdy si sama a dobrovolně pouštím tupý filmy, o kterých dopředu vím, jak to dopadne a že pak skončím otrávená jen já. Ale tohle byl fakt vrchol.. Já už jsem se pak musela jen smát, jak to bylo nesmyslný a iracionální. Zajímalo by mě která nemocná mužská hlava tohle vymyslela??! :D. Tohle se fakt hodně nepovedlo.. Jen tak poznámka: jen proto, že nějaká ženská nemá doktorát není horší než jiná, a proto že si vaše kamarádka užívá své předsvatební období a chvíli vás neposlouchá si ještě nezaslouží, abyste píchala jejího chlapa -- fakt nevím, kdo s touhle "zápletkou" přišel :D... ?? Je to obludný a doslova směšný!(4.2.2013)

 • VenDulin85
  **

  Těžké zklamání. Ginnifer Goodwin byla moje favoritka, ale nezachránila to. Kate Hudson hrála "potvoru" sice dobře, profackovala bych ji hned, ale celou dobu si jen vyřvávat a vydupávat a luskat a v posledních pár vteřinách předvádět neskonalé štěstí, ne, fakt ne. Abych nevynechala mužské osazenstvo, tak dívalo se na ně dobře :-). John Krasinski je sladký jak cumel a Colina Egglesfielda bych si z fleku pověsila na zeď. Ale to jsem se taky mohla dívat na videa na youtube a ne na film o skoro dvou hodinách... Asi tak.(14.2.2012)

 • Nihlathak
  odpad!

  NÉÉÉÉÉÉ!!! Trendy povrchní trapnost, je mi zle.(24.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace