Tvůj snoubenec, můj milenec

Tvoj snúbenec, môj milenec

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

• Payushka

Popové vypalovačky vyšly z módy. Do módy se ovšem ani nikdy nezačlenily rom-comy, kde se nic neděje. A nepomáhá tomu ani skrytá a určitě nezáměrná myšlenka: všichni jsme svině. Tvůj snoubenec, můj milenec se totiž tváří jako takový ten film o nás všech. Všichni se v něm ale chovají jako šmejdi první třídy. Jestli v tom je alespoň kousek pravdy, pak teda díky. Hned si připadám jako ta věrná líp.(11.11.2011)

Překvapilo mě, že filmy Kate Hudson tu svítí spíše modrou barvou. Ona totiž umí moc hezky hrát a je radost na ní koukat. Nicméně v této romantice byla to jediné, co ten film tak nějak zvýrazňovalo. Příjemná pohoda, kterou si dokážu představit, že bude Prima a Nova brzo točit při nedělních odpolednech jak na běžícím páse.(18.5.2012)

• SexyAjinka

Ty jo o co tady sakra de? :D.. Že já vždycky dostanu takový období, kdy si sama a dobrovolně pouštím tupý filmy, o kterých dopředu vím, jak to dopadne a že pak skončím otrávená jen já. Ale tohle byl fakt vrchol.. Já už jsem se pak musela jen smát, jak to bylo nesmyslný a iracionální. Zajímalo by mě která nemocná mužská hlava tohle vymyslela??! :D. Tohle se fakt hodně nepovedlo.. Jen tak poznámka: jen proto, že nějaká ženská nemá doktorát není horší než jiná, a proto že si vaše kamarádka užívá své předsvatební období a chvíli vás neposlouchá si ještě nezaslouží, abyste píchala jejího chlapa -- fakt nevím, kdo s touhle "zápletkou" přišel :D... ?? Je to obludný a doslova směšný!(4.2.2013)

• VenDulin85

Těžké zklamání. Ginnifer Goodwin byla moje favoritka, ale nezachránila to. Kate Hudson hrála "potvoru" sice dobře, profackovala bych ji hned, ale celou dobu si jen vyřvávat a vydupávat a luskat a v posledních pár vteřinách předvádět neskonalé štěstí, ne, fakt ne. Abych nevynechala mužské osazenstvo, tak dívalo se na ně dobře :-). John Krasinski je sladký jak cumel a Colina Egglesfielda bych si z fleku pověsila na zeď. Ale to jsem se taky mohla dívat na videa na youtube a ne na film o skoro dvou hodinách... Asi tak.(14.2.2012)

• Nihlathak

NÉÉÉÉÉÉ!!! Trendy povrchní trapnost, je mi zle.(24.6.2012)