Tvůj snoubenec, můj milenec

Something Borrowed

Tvoj snúbenec, môj milenec

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

Průměrný příběh, který si na nic víc nehraje. Ginnifer Goodwin a Kate Hudson byla skvělá dvojice, co se týče mužských herců, tak to za moc nestálo. Ještě na závěr mám jednu výtku: Ginnifer Goodwin měla hroznou paruku a moc mi do své role nepadla.(21.6.2012)

• Thomick

V Something Borrowed se všechno točí kolem chlastu. Kate Hudson očividně neabsolvovala byť jen jednu jedinou scénu střízlivá, Ginnifer Goodwin se vracela do minulosti prostřednictvim pivního tácku a vrchní krasavec jednoduše MUSEL bejt věčně namol, jinak by ten hrdinčin crush prokouk už na škole a nebylo by o čem tak otravnou formou pojednávat. --- Mít ve všem hlavní slovo sympaťák Krasinski a nebejt scénárista vožrala bez nejmenšího citu pro tvorbu dialogů, bylo by všem dobře. Takhle si dobře udělali akorát všichni aktéři během natáčení, bohužel.(22.8.2014)

Čekala jsem mnohem větší průšvih. Mohlo to být kratší, hlavního hrdinu mohli sehnat míň "kenovského", ale koukat se na to dalo. I když jednou to stači. :)(27.12.2011)

• B-Boy1

Just another average american romantic flick...(31.3.2013)

• Quisp

Romantická komedie tímto způsobem rozhodně ne. Nepovedé na všech frontách.(4.5.2011)