Tvůj snoubenec, můj milenec

Tvoj snúbenec, môj milenec

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

• rastlinka

No to by nám ale bolo prekvapenie, keby sa to skončilo úplne inak.(27.9.2011)

• civrss

Nemám ve zvyku hodnotit a natož ještě komentovat filmy, které jsem neviděl celé, ale tady jsem nucen udělat výjimku. Pokud bych shlédl více jak těch 20 minut, měl bych následky na celý život a nikdy bych už nemohl žít plnohodnotný život. A nenavrhl jsem to vypnout jako první já, ale přítelkyně! A navíc tak ošklivé hlavní hrdiny jsme oba jaktěživ neviděli.(29.10.2012)

Pohodová žánrovka, ktorá prekvapila tým, že nebola dementná. Je tam pár klišé zvratov, ale snaha o určitú elimináciu pátosu bola sympatická...(28.6.2013)

• sir-dave

Myslím, že jsem si něco natáhla.. Vagínu? Slabší romantický průměr s pár úsměvnými momenty. Od režiséra Sexbomby jsem čekal daleko více. Taneček na vypalovačku od Salt-N-Pepa neměl chybu, o neméně horší byla taky scéna při badmintonu. Vadil mi trochu nudnější děj a nerozhodný Colin "vypadám jak Tom Cruise" Egglesfield. 40%(21.12.2011)

Klasická romantická píčovina o bohatejch Američanech, kteří roupama nevěděj co by. Kate Hudson je tam fakt nesympatická a John Krasinski byl dobrej. Vždycky tam hezky glosuje debilní chování všech zůčastněných. Měl jsem na to docela náladu a kupodivu mě i zajímalo, kdo s kým teda na konci bude. Asi v prvních pěti minutách potěší milý odkaz na 2 girls 1 cup.(1.3.2013)

• - Roli Marcuse měl původně ztvárnil Collin Farrell. (Taninaca)

• - O roli Dexe se ucházel Peter Facinelli. (Taninaca)

• - Během natáčení drží muž stojící u terminálu ceduli s nápisem "L. Greenfield", což je odkaz na režiséra filmu Luka Greenfielda. (Mr.Hudson)