Tvůj snoubenec, můj milenec

Tvoj snúbenec, môj milenec

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

• Lolita

Jediný, komu jsem tam věřila alespoň něco, byla Kate. Natahované, špatně seskládané, opakující se, předvídatelné. Lidi prosim, neřeště ho*na a natočte něco pořádnýho. Další, prosím!(7.11.2011)

• civrss

Nemám ve zvyku hodnotit a natož ještě komentovat filmy, které jsem neviděl celé, ale tady jsem nucen udělat výjimku. Pokud bych shlédl více jak těch 20 minut, měl bych následky na celý život a nikdy bych už nemohl žít plnohodnotný život. A nenavrhl jsem to vypnout jako první já, ale přítelkyně! A navíc tak ošklivé hlavní hrdiny jsme oba jaktěživ neviděli.(29.10.2012)

Zpočátku to působilo jako kostrbatý film bez pořádného smyslu. Pak se to trochu zlepšilo, ale ze škatulky průměru se to i tak nedostalo. Postava Dexe mě štvala. Ginnifer Goodwin mi přišla z nějakého důvodu celkem sympatická, zato Kate Hudson odpudivá, i když to by mohlo značit i to, že dobře zvládla svou roli. Chtělo by to jí vidět ve více filmech. Na komedii to moc vtipné nebylo a jak tak koukám na zdejší žánry, co tam dělá "fantasy"? Ehm... Já tam žádné "fantastické" prvky nezaznamenala. ~(3,0)~(25.6.2012)

• berusche

SPOILER: tak tohle byla zase jednou klasická americká stupidita. Já nevím, proč to musí dopadnout tak, že si zase vezme toho b*ba nagelovanýho, co prozře, ovšem prozře až týden před svatbou, do té doby tahá za nos jinou. Ještě ke všemu se mi moc libí to ospravedlnění, ukážeme, že ani panna nevěsta na tom s city nebyla nejlépe. A to je to, co si v Americe evidentně dovolit můžete: rozeslat týden před svatbou, že už se nechcete. No potěš koště. Navíc, jak říkám, hlavní hrdina je tak sladkej, až se mi z toho zalepila huba. A vůbec, ale vůbec nechápu, proč nemohla zůstat s tím druhým, který jednak nevypadal jako metrouš, druhak byl celkem fajn a vtipnej. Herecky to vázne, scénář je oduševnělý jako kytky na balkóně při prvním mrazu a režie stojí za starou bačkoru. Uff, tfuuj, to bylo doleva.(10.8.2011)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $39,046,489Tržby Celosvetovo $65,084,116Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,554,146 //počet predaných kusov 69,216Tržby za predaj DVD v USA $6,104,320 //počet predaných kusov 400,921║ Neskutočne zdĺhavý gýč, väčšiu hrôzu som si nevedel predstaviť.(15.3.2012)

• - Film byl natočen podle úspěšné knihy Emily Giffin, která u nás vyšla pod názvem "Něco vypůjčeného". (POMO)

• - Ve scéně, kdy Dex (Colin Egglesfield) mluví s Rachel (Ginnifer Goodwin) u ní před domem na schodech, Rachel vystoupí z domu a následny si dá ruce za záda, po střihu je však má podél těla (dandislav1991)

• - Roli Marcuse měl původně ztvárnil Collin Farrell. (Taninaca)