poster

Tvůj snoubenec, můj milenec

 • USA

  Something Borrowed

 • Slovensko

  Tvoj snúbenec, môj milenec

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beagle
  ***

  Ani nevím, proč jsem dala za tři a ne méně. Asi proto, že jsem si celou dobu přála, aby spolu skončili Ginnifer Goodwin a John Krasinski, kteří jako jediní silně vyvažují omletost celého příběhu i otravně přehrávající Kate Hudson (mj. skvělou v Glee!)...(27.11.2012)

 • civrss
  odpad!

  Nemám ve zvyku hodnotit a natož ještě komentovat filmy, které jsem neviděl celé, ale tady jsem nucen udělat výjimku. Pokud bych shlédl více jak těch 20 minut, měl bych následky na celý život a nikdy bych už nemohl žít plnohodnotný život. A nenavrhl jsem to vypnout jako první já, ale přítelkyně! A navíc tak ošklivé hlavní hrdiny jsme oba jaktěživ neviděli.(29.10.2012)

 • Marsik
  ***

  HBO - Velice předvídatelná a okatě čitelná romantická komedie. Divák od úplného začátku ví, jak to dopadne a předvídá každý krok. Bohužel díky tomu musím srazit významná procenta, ale i přesto mě film neurazil. Příjemní herci, prostředí i hudba. 65%(27.1.2013)

 • Thomick
  *

  V Something Borrowed se všechno točí kolem chlastu. Kate Hudson očividně neabsolvovala byť jen jednu jedinou scénu střízlivá, Ginnifer Goodwin se vracela do minulosti prostřednictvim pivního tácku a vrchní krasavec jednoduše MUSEL bejt věčně namol, jinak by ten hrdinčin crush prokouk už na škole a nebylo by o čem tak otravnou formou pojednávat. --- Mít ve všem hlavní slovo sympaťák Krasinski a nebejt scénárista vožrala bez nejmenšího citu pro tvorbu dialogů, bylo by všem dobře. Takhle si dobře udělali akorát všichni aktéři během natáčení, bohužel.(22.8.2014)

 • POMO
  **

  Skúmavkový klon Toma Cruisea a povrchne pôsobiaca Kate Hudson v romanťárne pre dámy. Podľa všetkých možných i nemožných, priemerne namixovaných klišé. Ginnifer Goodwin sympatická, ale vo svojej roli trochu tápajuca. John Krasinski jediný z obsadenia nad vecou.(18.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace