Tvůj snoubenec, můj milenec

Something Borrowed

Tvoj snúbenec, môj milenec

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

HBO - Velice předvídatelná a okatě čitelná romantická komedie. Divák od úplného začátku ví, jak to dopadne a předvídá každý krok. Bohužel díky tomu musím srazit významná procenta, ale i přesto mě film neurazil. Příjemní herci, prostředí i hudba. 65%(27.1.2013)

Som prekvapený, keďže som nevidel trailer, obrázky a ani obsah, tak som vôbec nevedel čo mám od názvu Something Borrowed očakávať. A som rád že to brácho stiahol, pretože je to pekná a dejovo zaujímavo prepletená romantická komédia. Obzvlášť Kate Hudson sa mi veľmi herecky páčila, vidno že romantické komédie jéj naozaj idú.(18.8.2011)

Ani nevím, proč jsem dala za tři a ne méně. Asi proto, že jsem si celou dobu přála, aby spolu skončili Ginnifer Goodwin a John Krasinski, kteří jako jediní silně vyvažují omletost celého příběhu i otravně přehrávající Kate Hudson (mj. skvělou v Glee!)...(27.11.2012)

• Payushka

Popové vypalovačky vyšly z módy. Do módy se ovšem ani nikdy nezačlenily rom-comy, kde se nic neděje. A nepomáhá tomu ani skrytá a určitě nezáměrná myšlenka: všichni jsme svině. Tvůj snoubenec, můj milenec se totiž tváří jako takový ten film o nás všech. Všichni se v něm ale chovají jako šmejdi první třídy. Jestli v tom je alespoň kousek pravdy, pak teda díky. Hned si připadám jako ta věrná líp.(11.11.2011)

• Slarque

Ústřední romantická zápletka je tříštěna působením vedlejších komických postav, což má vytvořit dojem romantické komedie. Přitom jediné, při čem jsou hlavní figury, co je ve filmu zábavné, je jedno badmintonové utkání. Nejen že je scénář pitomý, on je ještě roztažený jako žvýkačka na délku telenovely. Jedinou trochu zajímavou postavu tu hraje John Krasinski, zbytek nestojí za řeč (30%).(11.6.2014)

• - Kate Hudsonová a Steve Howey si zahráli zamilovaný pár již dříve, a to v komedii Válka nevěst (2009). (Mr.Hudson)

• - O roli Dexe se ucházel Peter Facinelli. (Taninaca)

• - Film byl natočen podle úspěšné knihy Emily Giffin, která u nás vyšla pod názvem "Něco vypůjčeného". (POMO)