poster

Tvůj snoubenec, můj milenec

 • USA

  Something Borrowed

 • Slovensko

  Tvoj snúbenec, môj milenec

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  odpad!

  Rozpočet $35miliónovTržby USA $39,046,489Tržby Celosvetovo $65,084,116Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,554,146 //počet predaných kusov 69,216Tržby za predaj DVD v USA $6,104,320 //počet predaných kusov 400,921║ Neskutočne zdĺhavý gýč, väčšiu hrôzu som si nevedel predstaviť.(15.3.2012)

 • Payushka
  *

  Popové vypalovačky vyšly z módy. Do módy se ovšem ani nikdy nezačlenily rom-comy, kde se nic neděje. A nepomáhá tomu ani skrytá a určitě nezáměrná myšlenka: všichni jsme svině. Tvůj snoubenec, můj milenec se totiž tváří jako takový ten film o nás všech. Všichni se v něm ale chovají jako šmejdi první třídy. Jestli v tom je alespoň kousek pravdy, pak teda díky. Hned si připadám jako ta věrná líp.(11.11.2011)

 • Malarkey
  ***

  Překvapilo mě, že filmy Kate Hudson tu svítí spíše modrou barvou. Ona totiž umí moc hezky hrát a je radost na ní koukat. Nicméně v této romantice byla to jediné, co ten film tak nějak zvýrazňovalo. Příjemná pohoda, kterou si dokážu představit, že bude Prima a Nova brzo točit při nedělních odpolednech jak na běžícím páse.(18.5.2012)

 • berusche
  *

  SPOILER: tak tohle byla zase jednou klasická americká stupidita. Já nevím, proč to musí dopadnout tak, že si zase vezme toho b*ba nagelovanýho, co prozře, ovšem prozře až týden před svatbou, do té doby tahá za nos jinou. Ještě ke všemu se mi moc libí to ospravedlnění, ukážeme, že ani panna nevěsta na tom s city nebyla nejlépe. A to je to, co si v Americe evidentně dovolit můžete: rozeslat týden před svatbou, že už se nechcete. No potěš koště. Navíc, jak říkám, hlavní hrdina je tak sladkej, až se mi z toho zalepila huba. A vůbec, ale vůbec nechápu, proč nemohla zůstat s tím druhým, který jednak nevypadal jako metrouš, druhak byl celkem fajn a vtipnej. Herecky to vázne, scénář je oduševnělý jako kytky na balkóně při prvním mrazu a režie stojí za starou bačkoru. Uff, tfuuj, to bylo doleva.(10.8.2011)

 • rastlinka
  *

  No to by nám ale bolo prekvapenie, keby sa to skončilo úplne inak.(27.9.2011)

 • - Kate Hudsonová a Steve Howey si zahráli zamilovaný pár již dříve, a to v komedii Válka nevěst (2009). (Mr.Hudson)

 • - Film byl natočen podle úspěšné knihy Emily Giffin, která u nás vyšla pod názvem "Něco vypůjčeného". (POMO)

 • - Ve scéně, kdy Dex (Colin Egglesfield) mluví s Rachel (Ginnifer Goodwin) u ní před domem na schodech, Rachel vystoupí z domu a následny si dá ruce za záda, po střihu je však má podél těla (dandislav1991)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace