Tvůj snoubenec, můj milenec

Something Borrowed

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

• Lolita

Jediný, komu jsem tam věřila alespoň něco, byla Kate. Natahované, špatně seskládané, opakující se, předvídatelné. Lidi prosim, neřeště ho*na a natočte něco pořádnýho. Další, prosím!(7.11.2011)

Čekala jsem mnohem větší průšvih. Mohlo to být kratší, hlavního hrdinu mohli sehnat míň "kenovského", ale koukat se na to dalo. I když jednou to stači. :)(27.12.2011)

• predators

Takže, Kate Hudson asi chlastala během natáčení, nebo jste snad viděli jedinou scénu, kde by nebyla nalitá? Možná jsem filmový barbar, ale ostatní herce jsem snad viděl poprvé a rozhodně to nebyly oscarové výkony, to v žádném! Příběh? Kapitola sama pro sebe, protože jen idiot se žení za někoho, koho vlastně nemiluje, ale je sráč to přiznat...ufff! Fuj, děs, běs! 10%(12.8.2012)

• B-Boy1

Just another average american romantic flick...(31.3.2013)

• anli

Romantická komedie o dvou kamarádkách a jednom muži mezi nimi,která se chvílemi tváří jako komedie,chvílemi jako drama a chvílemi jako velká romantika.A to je,myslím,její nejvetší problém.Tvůrci asi přesně nevěděli,co chtějí natočit a vznikl tak jakýsi mix všeho s poněkud chabou zápletkou,která opravdu dvě hodiny neutáhne.Chvílemi je to všechno až příliš sladké,působící dost nevěrohodně.Navíc Kate Hudson nám nějak přibrala a jako sexuální dračice na mě vůbec nepůsobila.Ginnifer Goodwin jako šedá myška působí mnohem příjemněji a je to hlavně ona,která film trochu zachraňuje-Slušně jí při tom pomáhá i John Krasinski,jehož postava je celkem živá a uvěřitelná.Tak snad se obou zadaří si zahrát v něčem zajímavějším.Luke Greenfield mě celkem zklamal,myslel jsem,že po"Sexbombě od vedle",zvládá romantický žánr bravurně,ale tady se ukázalo,že tomu tak není a že film potřebuje kvalitní scénář,aby z něj něco bylo.Sám režiséč-ač zdatný-film nezachrání.Na druhou stranu pár slušných i vtipných okamžiků film má a i konec je celkem příjemný,takže pro příznivce romantiky to bude takový průměr.Já jsem se párkrát zasmál a připočtu-li k tomu příjemnou Ginnifer Goodwin,chvíli dumám a poté dávám 45%.(25.6.2011)

• - O roli Dexe se ucházel Peter Facinelli. (Taninaca)

• - Kate Hudsonová a Steve Howey si zahráli zamilovaný pár již dříve, a to v komedii Válka nevěst (2009). (Mr.Hudson)

• - Během natáčení drží muž stojící u terminálu ceduli s nápisem "L. Greenfield", což je odkaz na režiséra filmu Luka Greenfielda. (Mr.Hudson)