poster

Tvůj snoubenec, můj milenec

 • USA

  Something Borrowed

 • Slovensko

  Tvoj snúbenec, môj milenec

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rastlinka
  *

  No to by nám ale bolo prekvapenie, keby sa to skončilo úplne inak.(27.9.2011)

 • spygirl
  *

  Kate Hudson by měli zakázat hrát....(16.2.2014)

 • Dever
  *****

  Som prekvapený, keďže som nevidel trailer, obrázky a ani obsah, tak som vôbec nevedel čo mám od názvu Something Borrowed očakávať. A som rád že to brácho stiahol, pretože je to pekná a dejovo zaujímavo prepletená romantická komédia. Obzvlášť Kate Hudson sa mi veľmi herecky páčila, vidno že romantické komédie jéj naozaj idú.(18.8.2011)

 • Crawler-D
  **

  Krasinski stojí chudák jako pátý v řadě a přitom je jeho nadhled tím, co si z filmu odnesete, přestože ze všech postav vyplyne jako největší hlupák, který je oddaný "té na prvním místě", aniž by s tím dokázal něco udělat nebo něco změnit. Ostatní je tuctová romantika v tom nejpozitivnějším i nejnegativnějším smyslu. Dobrá je v tom, že jako dívka či žena si u toho máte možnost skvěle pobrečet, neboť ani já jsem neměl přehnanou chuť mlátit postavy za jejich debilitu do hlavy. Ovšem přehnaná psychologizace postav, díky které jsou všechny pohnutky nějakým způsobem podloženy a zdůvodněny (vezmeme-li v potaz víru v existenci a smysluplnost lásky), způsobuje přehnané slovní rozpitvávání a rozplývání filmové výjimečnosti v šedém průměru, a tudíž je to film naprosto odsouzený k zapomnění.(4.5.2011)

 • Beagle
  ***

  Ani nevím, proč jsem dala za tři a ne méně. Asi proto, že jsem si celou dobu přála, aby spolu skončili Ginnifer Goodwin a John Krasinski, kteří jako jediní silně vyvažují omletost celého příběhu i otravně přehrávající Kate Hudson (mj. skvělou v Glee!)...(27.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace