Tvůj snoubenec, můj milenec

Tvoj snúbenec, môj milenec

Romantický / Komedie

USA, 2011, 108 min

• bourec

Podivně obsazenej snímek veskrze průměrnejma ksichtama a děsnou krávou Kate Hudson,kterou postupně řadim mezi nejhnusnější herečky na světě.Zlatá Bára Štěpánová,ta ma alespoň velký kozy.Po filmu mi zůstal chvíli dost nepříjemnej pocit v hlavé.40%.(22.10.2011)

Zpočátku to působilo jako kostrbatý film bez pořádného smyslu. Pak se to trochu zlepšilo, ale ze škatulky průměru se to i tak nedostalo. Postava Dexe mě štvala. Ginnifer Goodwin mi přišla z nějakého důvodu celkem sympatická, zato Kate Hudson odpudivá, i když to by mohlo značit i to, že dobře zvládla svou roli. Chtělo by to jí vidět ve více filmech. Na komedii to moc vtipné nebylo a jak tak koukám na zdejší žánry, co tam dělá "fantasy"? Ehm... Já tam žádné "fantastické" prvky nezaznamenala. ~(3,0)~(25.6.2012)

• greetchen

Sentiment a přeslazenost přímo přetékaly z plátna. Když už si člověk říkal, že větší brak z toho udělat nelze, byl rychle vyveden z omylu. Pár světlých okamžiků a vtipných momentů to bohužel nezachrání a tentokrát mě nebavila ani (neuvěřitelně odulá) Kate Hudson.(12.5.2011)

• berusche

SPOILER: tak tohle byla zase jednou klasická americká stupidita. Já nevím, proč to musí dopadnout tak, že si zase vezme toho b*ba nagelovanýho, co prozře, ovšem prozře až týden před svatbou, do té doby tahá za nos jinou. Ještě ke všemu se mi moc libí to ospravedlnění, ukážeme, že ani panna nevěsta na tom s city nebyla nejlépe. A to je to, co si v Americe evidentně dovolit můžete: rozeslat týden před svatbou, že už se nechcete. No potěš koště. Navíc, jak říkám, hlavní hrdina je tak sladkej, až se mi z toho zalepila huba. A vůbec, ale vůbec nechápu, proč nemohla zůstat s tím druhým, který jednak nevypadal jako metrouš, druhak byl celkem fajn a vtipnej. Herecky to vázne, scénář je oduševnělý jako kytky na balkóně při prvním mrazu a režie stojí za starou bačkoru. Uff, tfuuj, to bylo doleva.(10.8.2011)

Příjemná typická romantická komedie s předem jasným koncem, která neurazí a ani nenadchne, stejně jako spousta podobných filmů. Herecké obsazení bylo zajímavé, John Krasinski zde vypadá jak Tom Cruise, že to je impossible? No právě. Prostě oddychovka.(18.1.2013)