Russell Brand vytvořil po svém postavu roztomilého miliardáře Arthura Bacha, nezodpovědného sympaťáka, který celý život spoléhá na to, že ho z maléru vždycky dostanou dvě věci: jeho obrovské bohatství a celoživotní chůva Hobsonová (nositelka Oscara ®* Helen Mirren). Teď ho ale čeká osudová výzva: musí si vybrat mezi domluveným manželstvím s ambiciózní manažerkou Susan (Jennifer Garner), které by mu pojistilo jeho luxusní životní styl, a nejistou budoucností s tím, co se za peníze koupit nedá - jeho pravou láskou Naomi (Greta Gerwig). S nekonvenční pomocí Hobsonové podstoupí Arthur nejdražší riziko svého života a v nové verzi oscarové®* romantické komedie se naučí, co znamená být mužem. (oficiální text distributora)

jafuska

film který je hodně zvláštní, herec dost nesympatický, ale přesto se mě film celkem líbil, prostě trošku podivná romantická komedie, na kterou se dalo dívat, takže tak hrozný to nebylo, jak tady uživatelé píší ()

habertek

Dal bych jednu*, ale za kočku Jennifer dám teda 2* noo:) Film bez hlavy a paty, totálně nenápaditý, nudný, trapný a absurdní snímek....oprvadu jedna velká obrovská nekonečná NUDA!!!! ()

subic

Russell Brand mě zrovna 2x nebaví, přesto má tento snímek i světlejší chvilky v podání Helen Mirren jako chůvy. I přesto to nestačí na to, abych to chtěl vidět někdy příště znovu. 50% ()

riza-do

Průměrná romantická komedie o princovi bez základu taktu či slušného chování, popírajíc jakékoli chlapské pudy (sexy brunetka v posteli) kvůli ne až tak pěkné blonďaté pastavečce píšící dětské povídky. Důvod: láska. ()

dragosta

Taková lehce předvídatelná romantická komedie s extrémě nesympatickým hlavním hrdinou. Děj naprostý průměr, pobavila mě jen originálnální žádost o ruku..prstýnek podaný se slovy: "Tu máš!" =oD Jinak nic,co by si člověk chtěl pouštět znovu..3* stačí ()

Kubi21

Slušná a docela povedená komedie, která tři čtvrtě filmu pálí ostrými a sází jeden vtip za druhým, aby potom zvolnila a přidala trošku té vážnosti. Snad proto, aby Arthur prozřel a dosáhl kýženého cíle (diváckého-scénaristického). Konec je očekávaný, ale vtipný a uzavírá vcelku povedeně tuhle lehce nadprůměrnou komedii. ()

Renie42

Nebýt hlavního hrdiny, dala bych i o hvězdu více, ale člověk jménem Russel Brand je tak nejoslizlejší, nejnesympatičtější a šeredný člověk. Film byl dobrý, nasmála jsem se, ale být ten film o něco delší, asi bych dostala alergii na něho. Ale co bylo absolutní bomba, to byla ta magnetická postel. Ta by se mi líbila. Kdyby ten člověk hrál po celou dobu v kostýmu Batmana nebo Darth Vadera, určitě by se mi to líbilo více. ()

VojtaMarek00

Místy je to dokonce i vtipny,jinak je to proste stracka ktera se hodi maximalne tak do student agency,ve kterem sem to taky videl. Vlastne proc ne. ()

marek29

Jak nám tu shrnul Verbal a doufám, že se nedopouštím pouhého parafrázování: "Arthur je trapný kokot v romantické sračce.." A je to bohužel pravda. Snaha o romantickou komedii, která se zrodí z trapné ultramegaboháčské snobárny se vyvedla tak napůl. Za mě polovina bodů a to jsem viděl půlku filmu v prostřední části.. Nevím jestli to má smysl zkoušet znova ()

VanillaIce

Změňte někdo ten obsah!! To Roman.Ticka - viděl jste ten film??? Jennifer Garner rozhodně ve filmu není dívka, do které se zakoukal a je nepřijatelná pro jeho rodinu!!! ()

pivomamrad

Asi ani ne 1/4 filmu predstavuje Arthura jako rozmazlene třicetileté ditko tropici vselijake lumparny (opravdu jsem se bavil), zbytek filmu je spise emocionalniho charakteru. Byl jsem cely film presvedcen o trech hvezdach, ale ta melancholie na me nakonec stejne nejak dolehla, takze musim zvysit na hvezdy ctyri. Pokud chcete videt romantickou komedii, pri ktere se obcas pekne zasmejete (slabsi povahy mozna i pobreci) je Arthur dobra volba. 75% ()

segovesus

Začátek je skvělý. Zejména hlášky Helen Mirren a Russel Brand (Arthur) je náležitě free. Jakmile se však Arthur zamiluje, stane se komedie melancholickou a předvídatelnou. Jo a Nicka Nolteho jako otce stavaře tvrďáka jsem dlouho nemohl poznat. Takže komedie neuškodí, ale v paměti dlouho nezůstane. Něco jako komedie s Adamem Sandlerem. ()

Ben Stiller zdraví ze záhrobí

Ben Stiller zdraví ze záhrobí

16.10.2011

To není bizarní forma nekrologu. Jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti je pořád mezi námi. Horší to bude s jeho postavou v mírně hororové komedii Rentaghost, kterou Tom Lennon a Robert Garant … (více)