Russell Brand vytvořil po svém postavu roztomilého miliardáře Arthura Bacha, nezodpovědného sympaťáka, který celý život spoléhá na to, že ho z maléru vždycky dostanou dvě věci: jeho obrovské bohatství a celoživotní chůva Hobsonová (nositelka Oscara ®* Helen Mirren). Teď ho ale čeká osudová výzva: musí si vybrat mezi domluveným manželstvím s ambiciózní manažerkou Susan (Jennifer Garner), které by mu pojistilo jeho luxusní životní styl, a nejistou budoucností s tím, co se za peníze koupit nedá - jeho pravou láskou Naomi (Greta Gerwig). S nekonvenční pomocí Hobsonové podstoupí Arthur nejdražší riziko svého života a v nové verzi oscarové®* romantické komedie se naučí, co znamená být mužem. (oficiální text distributora)

the_bitch

Viac menej som nepochopil zámer tvorcov,alebo akýsi odkaz.. Brand hrá to isté čo stále,nič nové,nič originálne,takže sa dalo predpokladať aký bude + má k zispozícii veľký majetok,tak to mohlo trošku zlepšiť filmale aj tak nič, takže veľmi slabo 2* ..toto má teda od dobrej komédie veľmi,veľmi ďaleko. ()

Skleni

Tak pri tomto filme som miestami nechápal. A to presne to prečo sa takéto filmy netočia častejšie a prečo sa to považuje za stupiditu. Lebo narazí do býka na wall str. a udrie sa o jeho gule? Priznajme si. Kto sa pri tom nesmial? Ja musím povedať, že ja som...no plakal od šťastia. :-) Geniálny film a i napriek mojej absolútnej nenávisti voči Russellovi musím povedať, že v tomto filme žiaril. A to doslova. Nikoho iného som si nevšímal. Samozrejme je tu ešte "nanny" ktorá je veľmi dôležitá a super rovnako, ale predsa len. Celé je to o maznáčikovi a jeho veľmi, ale ozaj veľmi vtipnom osude. ()

PEZ

Kto videl povodny film s Dudley Moore-om, moje hodnotenie pochopi. Tento remake nema ani kus cara toho povodneho. Russell Brand je sice super komik a mam ho rad, ale tuto som mu velakrat jeho rolu vobec neveril. Scenarista urobil par zmien (napr. Hobson uz nie je muz, ale zena), ale povodny pribeh ostal plus minus rovnaky. Az na to, cely film nie je vtipny (tie tri vtipy neratam). Jedine vizual je zaujimavy - pekne syte farby a makro zabery. Celkovy dojem: priehladny, neoriginalny a zbytocne dlhy, nie moc vtipny remake. ()

guri

Uz x-ta reinkarnacia tej istej postavy v podani Russella Branda je, prekvapivo, zabavnejsia nez tie predosle. Uzasna Helen Mirren, protivna Jennifer Garner, kopec infantilnosti a vyborna komedia je na svete. ()

Ihuj

Překvapivě vtipné. Většina romantických filmů se točí kolem boje muže o duši. Romantika pak spočívá v tom, že muž tuto bitvu prohraje a jeho duši získá více či méně protivná žena. V Arthurovi ale hlavní hrdina bojuje o duši sám pro sebe, což je skoro žánrový posun :) Kdyby byl film originálnější (třeba jako Cruel intentions) a nebylo po 10 minutách jasné, jak skončí, zvažoval bych i 5 hvězd. ()

feryk odpad!

Naprostá blbost, film plný trapných rádoby vtipných scének, které jsou spíše nudné bez jakékoliv dávky invence. Film je opravdu trapný s lacinými fórky a je naprostá ztráta času ho sledovat. ()

tranquill

No...kdyby to bylo natočeno jiným režisérem a s jinými herci, mohla mít tato romantická komedie úspěch. Bohužel jen Helen Mirrenová byla kvalitní, zato Russell Brand se podle mne minul povoláním... ()

Torgal

Uznávam, že jedna hviezda je neobjektívna, ale nemôžem si pomôcť. Hlavná postava je totiž debil a na tom sa nič nezmení až do konca. Celý film mi nedal ani jednu príležitosť na to, aby som s jeho malichernými problémami súcitil a nedajbože aby vo mne vyvolal sympatie. A to mám Russela Branda inak celkom rád. 3/10 ()

kluzo

Tak, jako občas nechápu zdejší nízká hodnocení (většinou), tak tentokrát nechápu tak vysoké... 58%? ()

geek.ondra

Russell Brand v životní roli a škoda že jsme ho namísto Glóbů viděli na malinách a taky škoda že po tomhle filmu už byl všude pouze otravná přítěž. Jinak zábavná leč občas až moc přepálená komedie která nebýt tolika chyb mohla být po těch letech kultovní. 6,5/10 ()

dodona

Napriek nesympatiám, ktoré prechovávam k Russellovi Brandovi , napriek tomu, že predstavoval v tomto filme presne to, čo na chlapoch najviac neznášam, som sa cez to dokázala v konečnom dôsledku preniesť a vcelku sa pobaviť. Myslím, že by som to kľudne zvládla ešte raz. ()

Kingjiri

Co mě na Arthurovi skutečně pobavilo, byly hlavně odkazy na slavný filmy (Batman, Star Wars atd.). Dál ještě pár dobrejch gagů a celkově byl nápad o zbohatlíkovi docela fajn (i když jsem zjistil, že šlo v tomhle případě o remake). Ale nebavil jsem se zase natolik, abych se na to v dohledný době plánoval dívat znova, natož udělil nadprůměrný hodnocení. Je však fakt, že na Jennifer Garner byla radost pohledět:) ()

sarfian

Trochu uletené, ale celkom sa dalo. Arthur je nesimpatický rozmaznaný fracek, ktorý ma miestami vytáčal. Ale celkovo si film, na moje prekvapenie udržal moju pozornosť až do konca a ani sa mi nezdalo, že zo trvá skoro dve hodki. VIDENÉ 1x ()

Oonika

Ze začátku to vypadalo dost úchylně a vlastně to bylo dost úchylné celou dobu. Ale film měl skvělé nápady, skvělé vedlejší postavy a příjemnou pointu.... A hvězdu navíc si to zaslouží už jen kvůli závěrečným titulkům ve formě leporela, dokonalé!! :-) ()

netWoor

bez nápadu či originality, vpodstatě neschopno vyloudit úsměv, maximálně tak na demencí hlavního hrdiny, kterej celou dobu vypadá jako sjetej a kterej se při rozhovoru vpodstatě nikomu nepodívá do očí, takže to celou dobu vypadá, jakoby hrál sám a ostatní postavy tam byly počítačově dodány následně. Želbohu se nemůžu připojit ani k chvalozpěvům ohledně chůvy ... ()

Petulka88

Nemám rád komedie s extravagantním hlavním hrdinou.Proto jsem taky ze začátku u Arthura docela trpěl. Naštěstí se postupem času Russel Brand zklidní a hlavně jeho scény s výbornou (a nestárnoucí) Helen Mirren jsou skvělé. I díky tomu je Arthur nadprůměrnou komedií. ()

Ben Stiller zdraví ze záhrobí

Ben Stiller zdraví ze záhrobí

16.10.2011

To není bizarní forma nekrologu. Jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti je pořád mezi námi. Horší to bude s jeho postavou v mírně hororové komedii Rentaghost, kterou Tom Lennon a Robert Garant … (více)