Mendez je charizmatický riaditeľ malého cirkusu. Jedného večera navštívi lunapark. Tam sa stretáva s Willom, ktorý je nešťastný a zatrpknutý. Will sa po stretnutí s Mendezom rozhodne z lunaparku utiecť a pridať sa k Cirkusu Motýľ. (TV Lux)

Khalesi

Tak americké, až ma z toho mrazí a áno aj útočiace na city, ale zároveň musím dodať-kiežby takto silných a citlivých ľudí bolo na svete viac. Takto si predstavujem cirkus ja, bez utrápených zvierat, inšpirujúci a očarujúci tak, že zostanem stáť nemá úžasom. Niekedy trochu teatrálnosti nie je na škodu. Krásne. ()

TheJokerCZ

Tak tenhle film mě opravdu dostal. Neměl jsem daleko k slzám. Pro mě jeden z nejlepších krátkometrážních filmů, které jsem viděl. Nemám slov. 10/10 ()

6thSun

Filmové podání příběhu Nicka Vujicice, který podobně pozitivním přístupem dokázal zvítězit i v reálném životě. 75% ()

maseer2

s Nickem jsem už viděl tohle motivační video, takže jsem zhruba věděl, do čeho se pouštím.. a jsem nadmíru spokojen, tohle by si zasloužilo celovečerák (na kterém se podle zajímavostí pracuje ? ).. "čím větší utrpení, tím větší triumf" ()

yakoob

Nick jako křesťan je mi moc sympatický...Svět se takovým lidem směje, avšak Kristus takové lidi povolává...Alespoň já jsem to v tom filmu tak viděl...Víc takových... ()

Paxxx.cz

Jednoduše řečeno wau. Po všech stránkách na mě tento kraťas působil profesionálně, navíc měl moc hezký a inspirativní příběh, pěknou hudbu... prostě moc pěkný 90%... ()

consuela1

Krása vtěsnaná do dvaceti minut, které jsou nezapomenutelné do konce života. Jímavé potvrzení mé vlastní profesní zkušenosti: handicap nestaví hranice, a pokud ano, dají se překonat, i kdyby měly sebeostnatější dráty. Samostatnou zmínku si zaslouží Mr. Mendez- a to nejen za vysoce přitažlivý zevnějšek... ()

ABLABLABLA

Nádherný příběh (který je tím lepší, že není zbytečně roztažený na celovečerák) o tom, že nikdy se nemáme vzdávat... ovšem bez té hudby by to nebylo ono - ta to dovedla k dokonalosti a 5*. Ukápla mi slzička a nejen jedna. ()

MATADOR

Působí to přesně tam, kde má! Což je výhoda a vydírání zároveň, ale jako životní příběh k němu nemám slov! ()

easaque

-4* Tento kraťas je z ranku pozitivních filmů, které mají tu sílu dodat energii a chuť do života. Vím, že může působit vyumělkovaně, sentimentálně a teatrálně, ale to není v tomto případě podstatné. Hlavně, že je kvalitně zpracovaný a nese důležité poselství. Čtyři hvězdičky si tentokrát neodpustím a doufám, že tohle nikdo na celovečerák nebude roztahovat. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 2 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Marqta

Obyvkle moc nevyhledávám filmy s cirkusovou tématikou, ale musím přiznat, že tohle mě vážně chytlo za srdce. Nádherná atmosféra a nádherný příběh. Něco co člověka vážně zahřeje u srdce a svým spůsobem poukáže na to, že každý má právo a i šanci na to aby byl šťastný. Jediné co k tomu stačí je věřit v to a nevzdávat se. ()

MA.KI

Dvacet minut dlouhý krátkometrážní snímek o Willovi bez končetin, kterak se vyrovnává s handicapem, poznává smysl života a přátelství. Film o hodnotě a schopnostech člověka. ()

Amroth666

Na tento krátkometrážní film svým nadšením pozval uživatel Heyda. A tímto bych to také po shlédnutí chtěl sdílet, protože to stojí za dvacet minut času. Nutí k zamyšlení! ____ Krása ____ ()