poster

Jesse Stone: Bez výčitek (TV film)

 • USA

  Jesse Stone: No Remorse

 • Slovensko

  Jesse Stone: Chladnokrvný vrah

Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 2010, 82 min

Režie:

Robert Harmon

Scénář:

Michael Brandman

Kamera:

David Gribble

Hudba:

Jeff Beal

Střih:

Steven Cohen

Kostýmy:

Betsy Cox
(další profese)
 • Rodriguez
  ****

  Tom se jednoduše pro tuto roli narodil! Jesseho by nikdo takhle charismaticky nevystihl! Sem rád za každý jeho nový příběh a případ, ale bojím se konce, protože všechno dobré jednou skončí! 75%(13.5.2015)

 • JohnCZ
  **

  Technicky o něco malinko lepší než předchůdci, ale tentokrát mě nezaujal ani jeden z případů. Vyšetřování je poměrně nezáživné a to neustálé opakováni dialogů či Jesseho úchylka na to, aby ho každý oslovoval křestním jménem, je poměrně pruda. Postava Jesseho je mi ale dost sympatická a doufám, že série nabere s novějšími díly druhý dech. Chělo by to díl minimálně tak dobrý, jako aktuální "stonegirl".(23.2.2016)

 • Roman.Ticka
  ****

  Zajímavá netradičně pojatá kriminálka s charismatickým Tomem, který stárne s grácií. Až na obehrané dialogy pro malé děti typu "nesmím s tebou mluvit, nejsem tady, nebudu ti volat" jde o kvalitní počin s tklivou hudbou postavený na psychologii postav i prostředí a vůbec životního stylu, což sice v popisku chybí, přesto je to klíčové a přidává snímku na hodnotě. Takže za tu výjimečnost a celkově dobře natočené drama o každodenních radostech i starostech běžného občana dávám čtyři.(26.2.2014)

 • jorgus
  ***

  Dalši ze serie Stone films..asi nejslabsi..celkem nic moc se nedeje..dialogy OK, scena OK, ale vlastne se to nejak prokouse do konce a divak ocekava porad neco vic..to neco prislo uplne na zaver..ale spis v negativnim smyslu..protoze zaverecne rozuzleni filmu - nevim co si o tom mam myslet..:)(2.6.2011)

 • troufalka
  ****

  Sehnat chlápka s apatickým výrazem tváře asi není tak těžké. Kde ale sehnali psa stejného naturelu? Že by z konkursu?(5.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace