poster

Jesse Stone: Bez výčitek (TV film)

 • USA

  Jesse Stone: No Remorse

 • Slovensko

  Jesse Stone: Chladnokrvný vrah

Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 2010, 82 min

Režie:

Robert Harmon

Scénář:

Michael Brandman

Kamera:

David Gribble

Hudba:

Jeff Beal

Střih:

Steven Cohen

Scénografie:

David Chapman

Kostýmy:

Betsy Cox
(další profese)
 • tuntavala
  ***

  Prosim vas pane Stone....Jesse...Prosim vas Jesse...(7.12.2012)

 • jorgus
  ***

  Dalši ze serie Stone films..asi nejslabsi..celkem nic moc se nedeje..dialogy OK, scena OK, ale vlastne se to nejak prokouse do konce a divak ocekava porad neco vic..to neco prislo uplne na zaver..ale spis v negativnim smyslu..protoze zaverecne rozuzleni filmu - nevim co si o tom mam myslet..:)(2.6.2011)

 • Mrkvič
  **

  Staří herci, nějaké ty náhody, trochu rafinovanosti a hodně psychologie. Chudák hlavní hrdina si bez psychiatra skoro ani neprdne. To přeháním, ale ty řeči okolo mi dost vadily. Jinak takový průměr, za který by se plácali po zádech soudruzi z NDR a jim podobní.(15.3.2014)

 • Roman.Ticka
  ****

  Zajímavá netradičně pojatá kriminálka s charismatickým Tomem, který stárne s grácií. Až na obehrané dialogy pro malé děti typu "nesmím s tebou mluvit, nejsem tady, nebudu ti volat" jde o kvalitní počin s tklivou hudbou postavený na psychologii postav i prostředí a vůbec životního stylu, což sice v popisku chybí, přesto je to klíčové a přidává snímku na hodnotě. Takže za tu výjimečnost a celkově dobře natočené drama o každodenních radostech i starostech běžného občana dávám čtyři.(26.2.2014)

 • Rodriguez
  ****

  Tom se jednoduše pro tuto roli narodil! Jesseho by nikdo takhle charismaticky nevystihl! Sem rád za každý jeho nový příběh a případ, ale bojím se konce, protože všechno dobré jednou skončí! 75%(13.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace