Jesse Stone: Bez výčitek (TV film)

Jesse Stone: No Remorse

David Chapman

Kostýmy:

Betsy Cox
  • Mrkvič

Staří herci, nějaké ty náhody, trochu rafinovanosti a hodně psychologie. Chudák hlavní hrdina si bez psychiatra skoro ani neprdne. To přeháním, ale ty řeči okolo mi dost vadily. Jinak takový průměr, za který by se plácali po zádech soudruzi z NDR a jim podobní.(15.3.2014)

Sehnat chlápka s apatickým výrazem tváře asi není tak těžké. Kde ale sehnali psa stejného naturelu? Že by z konkursu?(5.9.2014)

• JohnCZ

Technicky o něco malinko lepší než předchůdci, ale tentokrát mě nezaujal ani jeden z případů. Vyšetřování je poměrně nezáživné a to neustálé opakováni dialogů či Jesseho úchylka na to, aby ho každý oslovoval křestním jménem, je poměrně pruda. Postava Jesseho je mi ale dost sympatická a doufám, že série nabere s novějšími díly druhý dech. Chělo by to díl minimálně tak dobrý, jako aktuální "stonegirl".(23.2.2016)

Prosim vas pane Stone....Jesse...Prosim vas Jesse...(7.12.2012)

Ještě pomaleji plynoucí, ještě víc melancholický než předchozí filmy, s nimiž je v dokonalém souladu, jak formou, tak po stránce obsahové. Má výtečně budovanou a neskutečně působivou atmosféru, která dokonale padne k podzimním dnům, skvělou hudbu Jeffa Beala, řadu pocitově silných momentů, a přestože se zdánlivě věnuje víc Jesseho situaci než samotnému vyšetřování, není tu ani jediná zbytečná nebo slabší minuta. Nepamatuju jiný případ, kdy by si filmová série dokázala udržet i při šestém pokračování stejnou kvalitu a současně tak kompaktní formu.(10.11.2011)

• - Natáčelo se v kanadské provincii Nové Skotsko v lokalitě Halifax. (Terva)