poster

Jesse Stone: Bez výčitek (TV film)

 • USA

  Jesse Stone: No Remorse

 • Slovensko

  Jesse Stone: Chladnokrvný vrah

Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 2010, 82 min

Režie:

Robert Harmon

Scénář:

Michael Brandman

Kamera:

David Gribble

Hudba:

Jeff Beal

Producenti:

Steven J. Brandman

Střih:

Steven Cohen

Scénografie:

David Chapman

Kostýmy:

Betsy Cox
(další profese)
 • Mrkvič
  **

  Staří herci, nějaké ty náhody, trochu rafinovanosti a hodně psychologie. Chudák hlavní hrdina si bez psychiatra skoro ani neprdne. To přeháním, ale ty řeči okolo mi dost vadily. Jinak takový průměr, za který by se plácali po zádech soudruzi z NDR a jim podobní.(15.3.2014)

 • Rodriguez
  ****

  Tom se jednoduše pro tuto roli narodil! Jesseho by nikdo takhle charismaticky nevystihl! Sem rád za každý jeho nový příběh a případ, ale bojím se konce, protože všechno dobré jednou skončí! 75%(13.5.2015)

 • tuntavala
  ***

  Prosim vas pane Stone....Jesse...Prosim vas Jesse...(7.12.2012)

 • Terva
  ***

  Mám pocit, že úroveň této série začíná celkem klesat. Laťka byla asi vyzvednuta moc vysoko. CITÁT - Dostanu auto,......... Jesse Stone byl suspendován radou města Paradise a dostal neplacené volno. Avšak jeho kolega mu navrhl, aby mu dělal asistenta při vyšetřování vražd v Bostonu. Tak se ptám, není to spíš povýšení? CITÁT - Když nevíš kam jít, vrať se na začátek........... Ani tento kriminální příběh mě nějak moc neoslovil, opakované vtipy již nejsou vtipem a obsahově toho také není moc co zažít. CITÁT - Jdu udělat kafe.......50%(4.2.2015)

 • JohnCZ
  **

  Technicky o něco malinko lepší než předchůdci, ale tentokrát mě nezaujal ani jeden z případů. Vyšetřování je poměrně nezáživné a to neustálé opakováni dialogů či Jesseho úchylka na to, aby ho každý oslovoval křestním jménem, je poměrně pruda. Postava Jesseho je mi ale dost sympatická a doufám, že série nabere s novějšími díly druhý dech. Chělo by to díl minimálně tak dobrý, jako aktuální "stonegirl".(23.2.2016)

 • - Natáčelo se v kanadské provincii Nové Skotsko v lokalitě Halifax. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace